• خانه
  • اخبار
  • چرا ممکن است استخدام کارمندان در شرایط رکود برای استارت آپ های فناوری آسان تر باشد

چرا ممکن است استخدام کارمندان در شرایط رکود برای استارت آپ های فناوری آسان تر باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا ممکن است استخدام کارمندان در شرایط رکود برای استارت آپ های فناوری آسان تر باشد

چرا ممکن است استخدام کارمندان در شرایط رکود برای استارت آپ های فناوری آسان تر باشد
شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Graham & Walker روز پنجشنبه میزبان یک رویداد استارتاپی در Amazon Spheres در سیاتل بود. پانل سمت چپ: ویرایشگر فنی بلومبرگ، آن واندرمی؛ تینا هوانگ تو، شریک موسس در Kin Ventures. جولی سندلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Pioneer Square Labs. و کن آلستون، سرمایه گذار در آمازون Climate Pledge Fund. (عکس از جنا وینوکور)

امروزه، ممکن است برای استارت‌آپ‌ها آسان‌تر باشد که بهترین استعدادهای فناوری را در مراحل اولیه استخدام کنند.

این یکی از معدود نکات مثبت مرتبط با رکود اقتصادی بود که توسط سخنرانان در پانل رویداد گراهام و واکر Reconnect که پنجشنبه شب توسط شرکت سرمایه گذاری شخصا در سیاتل برای اولین بار در سه سال گذشته در آمازون سازماندهی شد، برجسته شد. کره ها.

نادیده گرفتن حال و هوای غم انگیز اتاق، صحبت از همه اخراج هایی که در دنیای فناوری از شرکت های بزرگ گرفته تا استارتاپ ها اتفاق می افتد، سخت بود. اما یک پیام اصلی از سوی سخنرانانی وجود داشت که خود را در مسیر این کاهش جهت گیری کردند: پایدار و شفاف باشید و می توانید در این لحظه یک تجارت پایدار بسازید.

جف اسپکتور، یکی از بنیانگذاران و رئیس استارت آپ Karat در سیاتل، می گوید: «وقتی استراحتی وجود دارد، فرصتی وجود دارد.

جولی سندلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل آزمایشگاه پایونیر اسکوئر، گفت: استارت آپ ها ممکن است فرصت بهتری برای استخدام کارگران در شرایط رکود داشته باشند. او گفت که این اولین باری است که کارمندان شرکت های بزرگ فناوری می توانند “کف در حال سقوط” را در زیر خود ببینند. و به همین دلیل است که بسیاری از تکنسین ها تلاش می کنند تا “رویایی را دنبال کنند” و در مراحل اولیه به یک شرکت بپیوندند.

دو میزگرد برگزار شد که یکی بنیانگذاران و دیگری سرمایه گذاران بود. پانل های بنیانگذاران عبارتند از: یکی از بنیانگذاران Karat Spector; ماریا کولاکورچیو، مدیر عامل Syndio؛ و Surbhi Rathore، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Symbl.ai. پانل های سرمایه گذار عبارتند از: سندلر از PSL. تینا هوانگ تو، شریک موسس در Kin Ventures. و کن آلستون، سرمایه گذار در آمازون Climate Pledge Fund. توسط Ann VanderMay، ویرایشگر فنی بلومبرگ مدیریت می شود.

در اینجا سایر یافته های کلیدی از پانل آمده است:

  • Ai Rathore، یکی از بنیانگذاران Symbl.Ai گفت که با بررسی های متفاوتی از سوی سرمایه گذاران در مورد نحوه مقابله با رکود اقتصادی مواجه شده است. برخی از سرمایه گذاران می گویند سرمایه را ذخیره کنید و محافظه کارانه عمل کنید. دیگران می گویند اجازه دهید از لحظه استفاده کنیم و رشد کنیم. او گفت که توصیه‌ها را می‌پذیرد و آن‌ها را در شرکتش اعمال می‌کند «زمانی که منطقی باشد».
  • همانطور که در مسیر نزول قرار می گیرید، داشتن یک تیم متنوع نتیجه خواهد داد. مدیر عامل Syndio، Colacurcio، گفت که ایندکس کردن بیش از حد برای یک مجموعه خاص از تجربیات، با تیمی که همه شبیه به هم هستند، خوب نیست. او گفت که بنیانگذاران باید به دنبال کارمندانی با هر پیشینه ای باشند تا زمینه و دیدگاه را در موقعیت های بی سابقه ارائه دهند. کولاکورسیو، که شرکتش به سازمان‌ها کمک می‌کند تا عدالت در محیط کار را بهبود بخشند، می‌افزاید که شرکت‌های بزرگ فناوری باید به تعهد خود نسبت به تنوع، انصاف و شمول عمل کنند. او گفت: «از اقتصاد به عنوان پوششی برای عدم انجام DEI استفاده نکنید.
  • سندلر یکی از بنیانگذاران PSL گفت که کسب و کار ادغام و اکتساب در حال رشد است و بنیانگذاران از سهام شرکت های خود برای به دست آوردن تجارت استفاده می کنند.
  • در مورد بحث کار از راه دور، قوانین هنوز نوشته نشده است. سندلر گفت که شرکت‌های بزرگ‌تر هر چه را انتخاب کنند، نقطه مقابلی برای استارت‌آپ‌ها ایجاد می‌کند تا خود را در جذب استعداد متمایز کنند. هوانگ تو افزود که بسیاری از معاملات اکنون از راه دور انجام می شود، به این معنی که بنیانگذاران می توانند از سراسر کشور پول جمع آوری کنند.
  • سندلر در پاسخ به این سوال که چه چیزی می تواند یک سرمایه گذار خطرپذیر را متقاعد کند که در یک استارت آپ در طول این رکود سرمایه گذاری کند، گفت که او به دنبال کارآفرینانی است که بتوانند به این سؤالات پاسخ دهند: چرا من؟ و چرا الان؟ وی افزود: وقتی یک داستان عالی می شنویم، هیجان زده می شویم که سرمایه گذاری کنیم.