• خانه
  • اخبار
  • چرا این تیم NBA سرویس پخش خود را راه اندازی می کند: استیو بالمر در مورد استراتژی پشت “ClipperVision”

چرا این تیم NBA سرویس پخش خود را راه اندازی می کند: استیو بالمر در مورد استراتژی پشت “ClipperVision”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا این تیم NBA سرویس پخش خود را راه اندازی می کند: استیو بالمر در مورد استراتژی پشت "ClipperVision"

چرا این تیم NBA سرویس پخش خود را راه اندازی می کند: استیو بالمر در مورد استراتژی پشت "ClipperVision"
اسطوره‌های NBA (LR) بارون دیویس، پل پیرس و جمال کرافورد به همراه استیو بالمر، رئیس لس‌آنجلس کلیپرز، در طول پیش‌نمایش پیش‌فصل از «BallerVision»، یک حالت تفسیر زنده که در سرویس پخش جدید تیم ClipperVision نمایش داده می‌شود.

سرویس استریم جدیدی که امروز صبح توسط LA Clippers رونمایی شد، فلسفه رئیس فرنچایز، مدیر عامل سابق مایکروسافت، استیو بالمر، درباره نقش NBA و تیم‌های آن در شکل‌دهی به تجربه تماشای دیجیتال را منعکس می‌کند.

بالمر در مصاحبه با brooztechnology گفت: ما باید آینده تماشای بسکتبال را تعریف کنیم. ما همیشه بهتر از هر شریک توزیعی عمل خواهیم کرد. چه ما مستقیماً توزیع کنیم یا از طریق ESPN یا TNT یا آمازون یا هر کسی که قرار است این چیزها را توزیع کند، تجربه ای که این بسکتبال را به بهترین شکل ممکن تبدیل می کند، به اعتقاد من، از لیگ ما خواهد آمد.

این سرویس جدید که ClipperVision نام دارد، 199.99 دلار در سال هزینه دارد. این بازی که فقط برای بینندگان در بازار لس آنجلس در دسترس است، دسترسی به تمام بازی های تیم را به جز بازی های تلویزیونی ملی فراهم می کند.

این استراتژی معادل ورزشی یک برند است که به‌عنوان جایگزینی برای کانال‌های توزیع سنتی، مستقیماً به مصرف‌کنندگان می‌فروشد و ارتباط نزدیک‌تری با مشتریان یا طرفداران آنها برقرار می‌کند.

با این حال، سرویس جدید کلیپرز همچنین با روند رو به رشد خستگی اشتراک مبارزه خواهد کرد، زیرا کاربران از تمام خدمات ماهانه مورد نیاز برای دسترسی به بخش‌های مختلف محتوا خسته می‌شوند، از جمع‌آوری‌کننده‌های محتوا مانند Netflix و Hulu گرفته تا سایت‌های پخش باریک‌تر. پخش از برندهای سرگرمی و لیگ های ورزشی

تیم‌های ورزشی انفرادی که خدمات پخش خود را شروع می‌کنند، می‌توانند احساس غرق شدن را به سطح جدیدی ارتقا دهند. اگرچه کلیپرز اولین نفر در NBA است، اما سایر تیم ها ممکن است در آینده از این روند پیروی کنند.

با این حال، بالمر گفت که این رویکرد منعکس کننده روندهای فعلی در مصرف رسانه است.

او گفت: “من فکر می کنم جهان به سمت سفارشی سازی انبوه، سفارشی سازی انبوه می رود.” او توضیح داد که دلیلی برای مبارزه با این روند نمی بیند. هر جنبه دیگری از محتوا به آن سمت می رود.”

توانایی پخش جریانی بازی‌ها در منطقه لس‌آنجلس، تفاوت عمده‌ای با 99.99 دلار در سال NBA است، که به دلیل محدودیت‌های موجود در معاملات تلویزیونی منطقه‌ای، طرفداران را از تماشای بازی‌ها در بازارهای محلی خود باز می‌دارد.

با قرارداد جدید تلویزیون فعال شد

بالمر گفت برای کلیپرز، دستیابی به توانایی راه اندازی این سرویس “بخش اساسی” از تمدید قرارداد اخیر تیم با Bally Sports است که بازی های کلیپرز را توزیع می کند و همچنین سرویس پخش خود را راه اندازی می کند.

بالمر گفت: “بیا جهنم یا آب بالا، من می خواستم سرویس استریم را ارائه دهم.” اما از آنجایی که تیم توانست به توافق برسد، او افزود: “اکنون هیچ سازشی نیست.”

بالمر گفت که ClipperVision بر روی پلتفرم NextGen NBA و سایر فناوری‌های مشترک ساخته شده است، با یک “مسیر روشن” برای سایر تیم‌ها تا در صورت تمایل، با استفاده از روش‌های متفاوت خود، خدمات خود را راه‌اندازی کنند.

Bally Sports، یکی از شرکت های تابعه Sinclair Broadcast Group، همچنین حق پخش تلویزیونی بیش از 20 تیم دیگر را به عنوان بخشی از شبکه های ورزشی منطقه ای خود دارد. بالمر در پاسخ به این سوال که آیا سایر تیم های NBA از قرارداد جدید کلیپرز به عنوان طرحی برای مذاکره مجدد خود استفاده خواهند کرد یا خیر، از حدس و گمان خودداری کرد.

ClipperVision شش حالت مشاهده را ارائه می دهد، از جمله تجربه واقعیت افزوده CourtVision تیم. جریان به زبان های کره ای و اسپانیایی؛ و یک حالت تفسیر زنده به نام BallerVision شامل بازیکنان سابق کلیپرز مانند جمال کرافورد، بارون دیویس و پل پیرس، با حضور مهمان توسط بالمر و افراد مشهور.

در زمان راه اندازی، ClipperVision همچنین دارای یک مزیت ویژه است، یک ژاکت تیمی با نسخه محدود که مختص مشترکین است. بالمر گفت که گنجاندن چیزی “فیزیکی و ملموس” در این سرویس مهم است.

یکی از اهداف بلندمدت این است که حساب های کاربری را به یک تجربه دیجیتالی و حضوری متحد کنیم.

بالمر گفت: “اگر می خواهید کالا بخرید یا به میدان بیایید، ما قبلا شما را می شناسیم و می خواهیم تجربه شما را تا حد امکان شخصی سازی کنیم.”

مانند تیم امسال کلیپرز که توسط بازیکنان ستاره هدایت می شود، کاوهی لئونارد و پل جورج، سرویس استریم جدید این سازمان سال ها در حال ساخت است.

تکامل تماشای ورزش

بالمر گفت که از زمانی که مدیرعامل مایکروسافت بوده است به پتانسیل ایجاد سطوح جدیدی از تعامل در تماشای ورزش فکر کرده است. او اشاره کرد که قرارداد حمایت مالی مایکروسافت سرفیس با NFL به صحبت هایی در مورد تجربیات مشاهده تعاملی در ایکس باکس برمی گردد که در آن زمان از بین رفت.

او پس از خرید Clippers به ​​قیمت 2 میلیارد دلار در سال 2014، توانست ایده های خود را بیشتر بررسی کند. بالمر و کلیپرز با شرکت فناوری Second Spectrum همکاری کردند تا چهار سال پیش تجربه CourtVision را با آمار، انیمیشن و سایر گرافیک ها روی صفحه نمایش دهند. نزدیک به زمان واقعی

چرا این تیم NBA سرویس پخش خود را راه اندازی می کند: استیو بالمر در مورد استراتژی پشت "ClipperVision"
استیو بالمر، رئیس لس آنجلس کلیپرز، قبل از برگزاری نمایشگاه اخیر در سیاتل، جمعیت را تشویق کرد: «اگر اینجا یک شهر بسکتبال است، لعنت به آن، بیایید آن را بشنویم! (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

بالمر گفت یکی از مزایای سرویس جدید پخش مستقیم به مصرف کننده، امکان افزودن ویژگی های جدید در آینده خواهد بود. او مثال فرضی بازی‌سازی تجربه را به‌عنوان چیزی که در سناریوی توزیع دشوارتر است، ذکر کرد.

در عین حال، کلیپرز همچنان در حال سرمایه گذاری هنگفتی برای آینده تماشای حضوری است. عرصه جدید 18000 نفری این تیم، Intuit Dome، قرار است برای فصل 2024-2025 در اینگلوود، کالیفرنیا آغاز شود.

بالمر، که در بازی‌های کلیپرز با تشویق سفیدکننده‌ها به یک بازیکن ثابت تبدیل شده است، گفت که معتقد است جادوی تجربه بسکتبال حضوری حتی با پیشرفت فناوری پایدار خواهد بود.

او گفت: “هنوز چیز خاصی در مورد حضور در عرصه وجود دارد، با انرژی و حس اجتماعی.”

در درازمدت، بالمر گفت که ClipperVision می تواند به منبع درآمد قابل توجهی برای تیم تبدیل شود، اما اولویت بزرگتر در حال حاضر کنترل سرنوشت خود در توزیع محتوا است.

او گفت: «به مرور زمان، من آن را راهی برای کسب درآمد می‌دانم، اما نمی‌دانیم که کل دنیای توزیع محتوا چگونه خواهد بود. در همین حال، او توضیح داد: “این به ما اجازه می دهد تا روی پاهایمان سبک باشیم.”