چرا از Airbuds استفاده کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا از Airbuds استفاده کنیم؟

ممکن است به دلیل استفاده از هندزفری در خیابان صدای ماشین یا دیگران را از دست داده باشید.

اگر در منزل از هندزفری استفاده می کنید قطعا هیچ تهدید و خطری متوجه شما نمی شود زیرا صدای محیط را نمی شنوید.

ایربادها این روزها یکی از محبوب ترین وسایل گوش دادن به موسیقی و صحبت کردن هستند و بسیاری از افراد استفاده از آن را به دستگاه های دیگر ترجیح می دهند.

اما اگر صدای بوق ماشین یا اطرافیان خود را در خیابان نمی شنوید، ممکن است با خطرات احتمالی مانند تصادف مواجه شوید.
از سوی دیگر، ممکن است هنگام کار در خانه و استفاده از هندزفری متوجه صدای یک کودک دوست داشتنی نشوید یا شاید در خانه یک فرد مسن باشید. برای حل این مشکل، ایربادز تجربه کاربری ساده تر و بهتری را راه اندازی کرده است.

ایربگ ها بلندگوهای بسیار بهتری نسبت به هندزفری ها دارند. مهمترین مزیت ایرباد، انتقال صدای محیط به شنونده است. معمولاً استفاده از کیسه هوا برای پیاده روی و ورزش توصیه می شود. زیرا به راحتی در گوش قرار می گیرد و احتمال افتادن آن بسیار کمتر است.

6 دلیل برای استفاده از ایرباد

مهمترین فاکتور در انتخاب ایربگ کیفیت موسیقی است. استانداردهای زیر حداکثر کیفیت ایرباد در نظر گرفته می شود. بنابراین هنگام خرید ایرباس حتما باید به این استانداردها توجه کنید تا از نتیجه خرید خود راضی باشید.

· قطر و کیفیت درایوها

اجزایی به نام دستگاه برای تبدیل سیگنال الکتریکی به پاسخ صوتی مورد نیاز است. وقتی این اتفاق بیفتد، مردم می توانند به موسیقی گوش دهند. قطر درایو عامل مهمی در کیفیت صدای ایرباد است.

· فرکانس واکنش

فرکانس پاسخ حداکثر و حداقل طیف صوتی را که دستگاه می تواند تولید کند را نشان می دهد. در واقع صدا آنقدر زیاد است که در عین رسا بودن به شنوایی آسیب نمی رساند.

چرا از Airbuds استفاده کنیم؟

حداکثر کیفیت و راحتی با Airbuds

برای بسیاری از مردم، زندگی بدون موسیقی معنایی ندارد. در نتیجه این روزها تعداد افرادی که در خانه، محل کار یا خیابان به موسیقی گوش می دهند در حال افزایش است.
بسیاری از افراد به دنبال وسیله ای مناسب برای گوش دادن به موسیقی هستند که در عین سبک و راحت، موسیقی را با کیفیت پخش کند. عوامل مختلفی مانند شکل هدفون و اندازه سر نیز بر راحتی شنونده موسیقی تاثیر می گذارد.

یکی از برندهایی که ایرباد و حتی هدفون ال جی تولید کننده کیفیتی است که به سرعت در بین مصرف کنندگان محبوب شد. LG Airbnbs از کیفیت استثنایی برخوردار است.

از سوی دیگر، بسیاری از افراد هنگام استفاده از ایرباد عرق می کنند. طراحی ایرباد ال جی به گونه ای است که میزان تعریق هنگام استفاده از آن به حداقل می رسد.

سیستم اتصال مغناطیسی در این ایربگ ها به گونه ای است که در صورت بروز مشکل به راحتی قابل تعویض است. جنس این ایربگ ها به گونه ای است که بسیار سبک بوده و فرد وزنی در سر خود احساس نمی کند.

· جاذب صدا قوی

یکی از مهم ترین عواملی که ایرباد را برای بسیاری از افراد به یک انتخاب محبوب تبدیل می کند، وجود یک جاذب صدا قوی است. شنیدن صداهای محیطی علاوه بر موسیقی کار بسیار دشواری است.

ایربادها به گونه ای طراحی شده اند که با فعال کردن یک دکمه نمی توانید صدای اطراف را بشنوید و در عین حال می توانید صداهای اطراف را خاموش کنید.

این ویژگی AirBads پایانی بر تمام مشکلات کسانی است که در خانه یا محل کار از دست آزاد استفاده می کنند. ایربادها به مردم این امکان را می دهند که صدای اطرافیانشان مانند بوق ماشین را در خیابان بشنوند بدون اینکه به کیفیت موسیقی لطمه ای وارد شود. این امر از بسیاری از خطرات احتمالی مانند تصادفات جلوگیری می کند.

· کیفیت صدا

ایربگ های ال جی کیفیت بهتری نسبت به سایر ایربگ ها دارند. به گونه ای که شنوایی شما آسیب نبیند.
حتما شما هم با افرادی برخورد کرده اید که صدای موسیقی آنها آنقدر بلند است که حتی خودتان هم می توانید آن را بشنوید. طراحی ایربادهای ال جی به گونه ای است که حتی در صورت بلند بودن صدا، به شنوایی شما آسیبی وارد نمی شود.

· صدای فراگیر

ایربادها این قابلیت را دارند که حس صدای محیط را به شما القا کنند. همانطور که به موسیقی خود گوش می دهید، از تغییرات محیط آگاه خواهید شد.

چرا از Airbuds استفاده کنیم؟

بهترین راه برای خرید ایرباد

امروزه انواع مختلفی از کیسه هوا در بازار وجود دارد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که ایرباد را از کدام برند یا شرکت دریافت خواهید کرد.
ما ایرباد ال جی را که با قابلیت خود تمیز شوندگی با اشعه ماوراء بنفش و قابلیت ضدعفونی داخل جعبه یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است و ایرباد با نور فرابنفش را پیشنهاد می کنیم.

یکی از نکات مهم در هنگام خرید گارانتی معتبر است. بهترین و معتبرترین گارانتی متعلق به نماینده همان شرکت می باشد. Mylgworld.com سایت رسمی است ال جی تمامی محصولات با گارانتی معتبر و ارسال رایگان قابل ارائه می باشد.