• خانه
  • اخبار
  • پیکسل 6a از حسگر اثر انگشت متفاوت از سری پیکسل 6 استفاده می کند

پیکسل 6a از حسگر اثر انگشت متفاوت از سری پیکسل 6 استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پیکسل 6a از حسگر اثر انگشت متفاوت از سری پیکسل 6 استفاده می کند

در حالی که برخی از دارندگان سری پیکسل 6 هنوز هم با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند خود مواجه هستند. به نظر می رسد که گوشی میان رده جدید این شرکت، پیکسل 6aحداقل یکی از این مشکلات یعنی حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر پرچمداران ثابت گوگل

سنسور اثر انگشت پیکسل جدید 6a

اگر اسکنر اپتیکال زیر نمایشگر برای بسیاری از افراد پیچیده و غیرقابل اعتماد نبود، احتمالاً حذف حسگر اثر انگشت خازنی در گوشی‌های هوشمند معرفی شده در یکی دو سال گذشته کمتر آزاردهنده بود. اگرچه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری متعدد به بهبود عملکرد و دقت کلی حسگر اثرانگشت 6 پیکسلی گوگل کمک کرده است، اما شایان ذکر است که این مشکل هنوز برای همه دارندگان این دستگاه‌ها به طور کامل حل نشده است. در بیشتر موارد، این اسکنر به خوبی کار می کند، اما قبل از اینکه بتوانید به طور موثر قفل دستگاه خود را باز کنید، چند اثر انگشت طول می کشد.

خوشبختانه ریک اوسترلو از گوگل Android Central تایید شده است که پیکسل 6a جدید این شرکت از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگری متفاوت از پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو استفاده خواهد کرد. اگرچه این ممکن است به خودی خود خبر خوبی به نظر برسد، اما هنوز مشخص نیست که آیا اسکنر بهتر یا دقیق تری را در پیکسل 6a خواهیم دید. در عوض، حتی ممکن است یک جایگزین ساده باشد که به کاهش قیمت گوشی هوشمند گوگل تا 449 دلار کمک کرده است.

سنسور اثر انگشت پیکسل جدید 6a

سنسور اثر انگشت پیکسل جدید 6a

با این حال، ما امید زیادی به این دستگاه داریم و اگر پیکسل 6a اسکنر سریع‌تر و دقیق‌تری نسبت به همتایان گران‌تر خود داشته باشد، می‌توان آن را لحظه‌ای مثبت برای این گوشی دانست. با توجه به اینکه فناوری اسکنر روی صفحه می‌تواند از برندی به برند دیگر متفاوت باشد، انتظار نداریم گوگل ارائه‌دهنده حسگر خود را تغییر دهد. سامسونگ در خانواده پرچمدار خود از اولتراسوند (سنسور اولتراسونیک) استفاده می کند، اما در دستگاه هایی مانند گوشی های هوشمند سری گلکسی A، حسگرهای اثر انگشت نوری در زیر نمایشگر ارائه شده است.

پلیس اندروید قبلاً گفته شد که سری گوگل پیکسل 6 در حال حاضر از اسکنر اثر انگشت Goodix استفاده می کند. این همان شرکتی است که دستگاه های OnePlus را با همان فناوری امنیتی عرضه می کند. با این حال، مشخص نیست که آیا گوگل اسکنر اثر انگشت Pixel 6a را از سایر سازندگان دریافت می کند یا از مدل پیشرفته تری از همان سازنده استفاده می کند. در نهایت امیدواریم هر بار که سعی می کنید از این گوشی استفاده کنید، قفل آن به راحتی باز شود. این در حال حاضر برای پرچمداران با پیکسل 6 یا 6 پرو صدق نمی کند.

نظر شما در مورد استفاده گوگل از حسگر اثر انگشت میان رده متفاوت Pixel 6a نسبت به پرچمداران رده بالای خود چیست؟