• خانه
  • اخبار
  • پیشرفت‌های فنی: مایکروسافت معاون امنیت ابری را استخدام کرد. یکی از اعضای هیئت مدیره Expedia استعفا کرد و بیشتر

پیشرفت‌های فنی: مایکروسافت معاون امنیت ابری را استخدام کرد. یکی از اعضای هیئت مدیره Expedia استعفا کرد و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پیشرفت‌های فنی: مایکروسافت معاون امنیت ابری را استخدام کرد. یکی از اعضای هیئت مدیره Expedia استعفا کرد و بیشتر

پیشرفت‌های فنی: مایکروسافت معاون امنیت ابری را استخدام کرد. یکی از اعضای هیئت مدیره Expedia استعفا کرد و بیشتر
شان بایس، معاون شرکت امنیت ابری در مایکروسافت. (عکس مایکروسافت)

– شان بایس به مایکروسافت بازگشت تا به عنوان معاون امنیت ابر شرکتی خدمت کند. Bice در سال 2016 سمت مدیر کل مایکروسافت را ترک کرد تا معاون پایگاه های داده آمازون شود.

Bice در یک پست وبلاگی گفت: “امنیت یک مسئله داده است و من بیشتر دوران حرفه ای خود را صرف ساختن سیستم های داده توزیع شده کرده ام.” اخیراً، Bice رئیس بخش محصولات و فناوری شرکت پلتفرم داده Splunk بود.

سوزان آتی، استاد اقتصاد در استنفورد، استعفا داد. از هیئت مدیره اکسپدیا. مشاور سابق اقتصاددان ارشد مایکروسافت، Athey به عنوان مشاور یا عضو هیئت مدیره تعدادی از شرکت ها خدمت می کند.

عتی همچنین بنیانگذار آزمایشگاه تاثیر اجتماعی Golub Capital است، تلاشی استنفورد برای بهبود سازمان‌های بخش اجتماعی از طریق فناوری دیجیتال و تحقیقات اجتماعی. او پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد در ماه اوت از شرکت حیوانات خانگی Rover مستقر در سیاتل کناره گیری کند.

– دو رهبر برجسته سیاه پوست در آمازون که به نظارت بر عملیات تجارت الکترونیک شرکت کمک کردند، ترک می کنند:

  • آلیشیا بولر-دیویسمعاون ارشد خدمات مشتری جهانی و عضو تیم رهبری ارشد آمازون (S-team)
  • دیو بوزمنمعاون خدمات حمل و نقل آمازون

خروج آنها زمانی رخ داد که آمازون سازمان عامل خود را دوباره سازماندهی کرد. روز سه‌شنبه، این شرکت اعلام کرد که داگ هرینگتون، کهنه‌کار تجارت مصرف‌کننده آمازون، پس از کناره‌گیری دیو کلارک، مدیر عامل مصرف‌کننده برتر، به سمت مدیرعاملی فروشگاه‌های جهانی آمازون ارتقا خواهد یافت. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

– شرکت هواپیماسازی برقی magniX رئیس جدید هیئت مدیره را منصوب کرد: جان ساباس، رئیس سابق مهندسی و فناوری در حمل و نقل بمباردیر.

پیشرفت‌های فنی: مایکروسافت معاون امنیت ابری را استخدام کرد. یکی از اعضای هیئت مدیره Expedia استعفا کرد و بیشتر
جان ساباس، رئیس هیئت مدیره MagniX. (عکس MagniX)

پیش از آن، صاباس مشاور MagniX و رئیس کمیته مدیریت فنی نیز بود. Sabas در بیانیه‌ای گفت: «من هیجان‌زده هستم که نقش بزرگ‌تری در magniX در یک مرحله حساس بازی می‌کنم که از توسعه محصول به صدور گواهینامه و تجاری‌سازی پیش می‌رویم.»

MagniX سال گذشته برای توسعه هواپیماهای الکتریکی برای سفر به شهر با ونکوور، هواپیماهای دریایی Harbor Air مستقر در بریتیش کلمبیا و شرکت باتری سوئیسی H55 همکاری کرد و اخیراً 74.3 میلیون دلار از ناسا دریافت کرده است.

دومینیک اسپراگ، رئیس برکنار شده، به عنوان مشاور در شرکت باقی خواهد ماند.

– استارتاپ لجستیک Shipium تیم رهبری خود را می سازد. شیپیوم شیلپا تیواری را به عنوان معاون مهندسی و علوم داده، جیسون کرنر را به عنوان معاون ارشد مهندسی فروش و برایان تام را به عنوان معاون فروش استخدام کرد.

Shipium در بهار امسال 27 میلیون دلار جمع آوری کرد تا رشد ابزارهای خود را برای کمک به فروشگاه های تجارت الکترونیک در مدیریت عملکرد تحریک کند. هدف این راه‌اندازی خرده‌فروشان متوسطی است که توانایی ساخت نرم‌افزاری را ندارند که غول‌هایی مانند آمازون و والمارت از آن برای هماهنگی و بهینه‌سازی عملیات تجارت الکترونیک استفاده می‌کنند.

سایر تغییرات پرسنلی در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • جوزف ویلیامز ملحق شد Infosys به عنوان یک شریک مشاوره که گروه مشاوره استراتژی امنیت سایبری جهانی خود را مدیریت می کند. او در سیاتل، جایی که قبلاً مدیر سیاتل بود، باقی خواهد ماند آزمایشگاه ملی شمال غرب اقیانوس آرام.
  • راندال تاو نقل مکان کرد از خدمات حمل و نقل آمازون به حمل و نقل بعدیجایی که او معاون ارشد عملیات است.
  • مایک کاپلان او اکنون معاون توسعه تجارت در یک شرکت ماهواره ای است لئواستلا. قبل از آن، او معاون توسعه تجارت جدید در بخش دفاع و فضا بود بلکان.