• خانه
  • اخبار
  • پیامدهای مالی طلاق میلیاردر مکنزی اسکات احتمالاً مخفی باقی خواهد ماند

پیامدهای مالی طلاق میلیاردر مکنزی اسکات احتمالاً مخفی باقی خواهد ماند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پیامدهای مالی طلاق میلیاردر مکنزی اسکات احتمالاً مخفی باقی خواهد ماند

پیامدهای مالی طلاق میلیاردر مکنزی اسکات احتمالاً مخفی باقی خواهد ماند
اسناد دادگاه نشان می دهد که مکنزی اسکات و دن جویت درخواست طلاق داده اند. (تصویر از طریق brooztechnology)

تأثیر فوری طلاق مکنزی اسکات بر ثروت عظیم او احتمالاً یک راز باقی خواهد ماند.

اسکات، میلیاردر نیکوکار سیاتل که قبلا با جف بزوس، بنیانگذار آمازون ازدواج کرده بود، روز دوشنبه از دن جوت، معلم علوم سیاتل که در مارس 2021 با او ازدواج کرد، درخواست طلاق داد.

اسناد زیر در دادگاه عالی شهرستان کینگ در سیاتل بایگانی شده است و نشان می دهد که اسکات و جوت یک “قرارداد جدایی” دارند که از دادگاه می خواهند آن را اجرا کند. اسکات از دادگاه می خواهد که املاک، اموال شخصی و تمام بدهی ها و تعهدات را طبق این توافق تقسیم کند.

پیامدهای مالی طلاق میلیاردر مکنزی اسکات احتمالاً مخفی باقی خواهد ماند
مکنزی اسکات. (عکس از النا سیبرت)

تری پرایس، استاد دانشگاه واشنگتن که در حقوق خانواده متخصص است، گفت: اما جزئیات آنچه که توافقنامه جدایی شامل می شود “هرگز روشن نخواهد شد.”

پرایس گفت که اگر اسکات و جوت قرارداد پیش از ازدواج نداشته باشند، “شکه خواهد شد”. پرایس که قبلاً در مورد طلاق بین بیل گیتس و ملیندا فرنچ گیتس با brooztechnology صحبت کرده بود، اضافه کرد، حتی اگر وجود نداشته باشد، دادگاه های ایالت واشنگتن بعید است که دارایی اسکات را با توجه به مدت زمان ازدواجشان تقسیم کنند.

این واقعیت که اسکات درخواست کننده است، به آن شخص حقوق، وضعیت یا ادعای خاصی نمی دهد. بیشتر اوقات، این شخصی است که برای اولین بار اوراق را ثبت کرده است و نباید با کسی که اصرار بر طلاق داشته یا ادعاهای بزرگتری دارد اشتباه گرفته شود. هم فرجام خواه و هم خوانده طبق قانون دارای موقعیت مساوی هستند.

اسناد طلاق نشان می دهد که اسکات و جوت در شهرستان کینگ زندگی می کنند و سال گذشته در کالیفرنیا ازدواج کردند. آنها هیچ فرزندی با هم ندارند و جوت با دادخواست انحلال و توافقنامه جدایی موافقت کرد.

اسکات و بزوس در سال 2019 پس از 25 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

به گزارش فوربس، اسکات، 52 ساله، رمان نویسی با ثروت خالص 34.9 میلیارد دلار است. بلومبرگ این رقم را 27.8 میلیارد دلار اعلام کرده و در فهرست ثروتمندترین افراد جهان در رتبه 41 قرار دارد. در دو سال گذشته، بیش از 12 میلیارد دلار به طیف گسترده ای از خیریه ها و سازمان های غیرانتفاعی کمک کرده است.

Jewett، 47 ساله، معلم علوم در مدرسه Lakeside، مدرسه خصوصی انحصاری در شمال سیاتل بود که بیشتر به عنوان دانشگاه بیل گیتس و پل آلن، بنیانگذاران مایکروسافت و جایی که فرزندان اسکات در آن تحصیل می کردند، شناخته می شود.

نیویورک تایمز اولین بار در روز چهارشنبه خبر جدایی را گزارش کرد و اشاره کرد که اسکات ذکرهایی از Jewett را از وب‌سایت‌های مختلفی که نام او در کنار نام او درج شده بود حذف کرده است.

سند درخواست طلاق مکنزی اسکات و دن جوت توسط brooztechnology در Scribd