• خانه
  • اخبار
  • پوکو اولین گوشی گیمینگ خود را در ماه می عرضه خواهد کرد

پوکو اولین گوشی گیمینگ خود را در ماه می عرضه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پوکو اولین گوشی گیمینگ خود را در ماه می عرضه خواهد کرد

پوکو علاوه بر گوشی های پیشرو و اقتصادی، در زمینه گوشی های گیمینگ نیز فعال است و اکنون قصد دارد اولین گوشی گیمینگ خود را با نام Poco F4 GT در تاریخ 6 اردیبهشت معرفی کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، گوشی گیمینگ Poco F4 GT که در سراسر جهان با نام Redmi K40 Gaming شناخته می شود، به تراشه MediaTek Dimension 1200 مجهز خواهد شد. تا چند روز آینده پوکو این گوشی را به همراه مشخصات فنی آن معرفی خواهد کرد.

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، پوکو پوستری از رویداد جدید خود برای رونمایی از این گوشی گیمینگ منتشر کرده است. در این پوستر زمان ارائه این گوشی 26 می اعلام شده است. نام تجاری Redmi K50 Gaming احتمالاً نسخه‌ای از این گوشی خواهد بود. پیش از این، نتایج در بنچمارک با شماره دستگاه 21121210G قابل مشاهده بود. بر اساس اطلاعات دریافتی از این صفحه گیک بنچ، این گوشی احتمالا با 12 گیگابایت رم و اندروید 12 و به صورت پیش فرض با رابط کاربری MIUI 13 عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه این گوشی از نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 بهره می برد، می توان آن را یکی از قدرتمندترین گوشی های پوکو دانست. بنابراین امتیاز کسر شده در بخش تک هسته ای و چند هسته ای آن به ترتیب 1235 و 3555 می باشد که هنوز قیمت رسمی این گوشی اعلام نشده است.