• خانه
  • اخبار
  • پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود

پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود

پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود
The Splintered Wand در سال 2021 در ساختمان Flatiron افتتاح شد که در ابتدا در سال 1896 در محله بالارد سیاتل ساخته شد. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

جادو برای یک میخانه منحصر به فرد در محله بالارد سیاتل تمام شده است.

بر اساس پستی در وب سایت خود در چهارشنبه، The Splintered Wand پس از یک سال فعالیت تجاری در حال بسته شدن است. رستوران پیچیده، بار و فروشگاه چوبی که توسط یک تیم خواهر و برادر ایجاد شده است، اولین بار درهای خود را در خیابان تاریخی بالارد در اواخر سال 2021 باز کرد.

در این پیام خطاب به مشتریان آمده است: «با اندوه فراوان که The Splittered Wand فوراً درهای خود را خواهد بست. “همه رزروها در حال حاضر و آینده لغو می شوند. ما عمیقا برای کسانی که نتوانستند این جادو را با ما تجربه کنند متاسفیم و از حمایتی که در طول سالی که باز بودیم سپاسگزاریم. بالارد جادویی بمان – دلمان برایت تنگ خواهد شد.

همین پیام در صفحه اینستاگرام این رستوران نیز منتشر شده است.

پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود
اسکلت موجود دریایی افسانه ای بالارد بالای اتاق غذاخوری اصلی در The Splintered Wand در سیاتل آویزان است. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

این سرمایه گذاری زاییده فکر جفری تادئوس کنستانتین بالچ و شریک آندریا راونهولم است، صاحبان حیله گری که یک ساختمان آجری 125 ساله را بازسازی کردند و آن را با دکورهای خارق العاده، از جمله اسکلت موجود دریایی افسانه ای بالارد، معجون های بطری رنگارنگ و موارد دیگر پر کردند.

هنگامی که brooztechnology در سال 2019 از آن بازدید کرد، زمانی که برنامه‌های این رستوران برای اولین بار اعلام شد، بالچ در نقش یک جادوگر و عصاساز باقی ماند که یکی دو قرن قبل به بالارد بازگشته بود. او منتظر و تماشای لحظه مناسب برای ارتباط مجدد با دنیای مدرن بود.

شاید سال 2023 اینطور نبود.

The Splintered Wand با برخی تاخیرها و مشکلات اولیه ساخت و ساز مربوط به COVID-19 و الزامات اثبات واکسن برای مشتریان برخورد کرد. و مقابله با فشار دادن رزروهای طرفداران جادوگر که توسط دیوانگی هری پاتر برانگیخته شده بود نیز آزمونی بود.

بالچ در اکتبر 2021، در حالی که درباره رزرو دیجیتال و سیستم نقطه فروش که او را به دردسر می‌اندازد غر می‌زد، گفت: «تا آنجا که فقط ساختن ساختمان، فناوری بزرگترین کابوس بود. صادقانه بگویم، ما تکنولوژی را دوست نداریم. جادو بهتره

پوف، تمام شد: یک بار و رستوران جادویی در سیاتل پس از یک سال بسته می شود
جادوگران و عصا ساز جفری تادئوس کنستانتین بالچ. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

با یک اتاق غذاخوری و بار در طبقه همکف و یک چوب‌فروشی در طبقه بالا، The Splintered Wand یک حضور منحصر به فرد در خیابانی پر از میخانه‌های سنتی، مکان‌های موسیقی، رستوران‌ها و فروشگاه‌های خرده‌فروشی بود.

یک آشپزخانه کوچک برای تولید منویی طراحی شده است که به نظر انگلیسی یا شاید قرون وسطایی باشد. بالچ قبلاً یک غذای قورباغه در سوراخ را به‌عنوان پودینگ‌های کوچک یورکشایر با گوشت کبابی که با انبوهی از پوره سیب‌زمینی و سس سرو می‌شد توصیف کرد – او گفت: «یک کباب یکشنبه به عنوان پیش غذا».

راونهولم قبلاً به brooztechnology گفته بود: «ما این را برای سرگرمی شروع کردیم. بنابراین اگر ما سرگرم نمی‌شویم و همه سرگرم نمی‌شوند، احمقانه است. همه باید خوشحال باشند و اوقات خوشی داشته باشند، زیرا ما برای همین اینجا هستیم.”

brooztechnology با Balch تماس گرفت تا در مورد دلیل تعطیل شدن رستوران و تعداد کارکنان تحت تأثیر قرار بگیرد. پس از شنیدن این خبر، این داستان را به روز خواهیم کرد.