منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پهپاد اسنپ پیکسی برای ضبط ویدیوهای خلاقانه ارائه شد

پهپاد اسنپ پیکسی برای ضبط ویدیوهای خلاقانه ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پهپاد اسنپ پیکسی برای ضبط ویدیوهای خلاقانه ارائه شد

ایده یک پهپاد کوچک برای فیلمبرداری پویا مدت هاست مطرح بوده و محصولات متعددی با این ویژگی دیده ایم. اما اکنون پهپاد Snap Pixy برای ویدیوهای خلاقانه آماده شده است که می تواند به شما کمک کند فیلم های حرفه ای تری بگیرید. اس ترنجی با من باش.

پهپاد اسنپ پیکسی معرفی شد; فیلم برداری حرفه ای و خلاقانه…!

اسنپ ​​(شرکت مادر اسنپ چت) امروز ابزار جدیدی را برای تولیدکنندگان محتوا معرفی کرد. ممکن است بگویید که نمی دانستید اسنپ ابزارهای غیر نرم افزاری نیز تولید می کند. اما احتمالاً با عینک Spectacles که یک عینک فیلمبرداری است آشنا نیستید و اسنپ آن را در سال 2016 معرفی کرد. این شرکت آن را از طریق دستگاه های فروش خودکار که هر 24 ساعت یک بار به مکان جدیدی نقل مکان می کنند به فروش می رساند. در ابتدا تقاضا برای این گجت به حدی بود که قیمت این عینک را از 129 دلار در eBay به 980 دلار افزایش داد.

پهپاد پیکسی اسنپ

ایده پشت مشخصات این است که یک ویدیو برای ارسال به اسنپ چت بسازید، جایی که می توانید آن را ویرایش کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. اسنپ ​​در ماه می گذشته عینک های واقعیت افزوده را معرفی کرد که هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

اما روز پنج شنبه، اسنپ از ابزاری به نام Pixy در جریان اجلاس سران شرکای اسنپ رونمایی کرد. Pixie یک پهپاد زرد رنگ با باتری است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به صورت پویا عکس‌هایی را در حین اوج گرفتن در هوا ثبت کنند. مانند عینک اسنپ، ویدیوها و تصاویر ضبط شده برای ویرایش و اشتراک گذاری به اسنپ چت ارسال می شوند. Pixy دارای چهار ملخ نارنجی شفاف و یک پورت USB-C است.

قیمت آن 229 دلار است و تا ارتفاع 10 فوتی در هوا پرواز می کند. اگر کمی بیش از 20 دلار بپردازید، یک شارژر دوتایی دریافت می کنید که یک جفت باتری را همزمان شارژ می کند. این دستگاه یک جفت باتری نیز در جعبه دارد. همچنین می توانید 19.99 دلار برای باتری Pixy بپردازید که 5 تا 8 پرواز را با استفاده از حالت پرواز پیش فرض ارائه می دهد.

پهپاد Pixy دارای یک دوربین جلویی است که برای ضبط ویدئو و تصاویر استفاده می شود و یک دوربین پایین رده که محیط اطراف شما را زیر نظر دارد. صفحه نمایشی وجود دارد که نه تنها برای روشن یا خاموش کردن پهپاد، بلکه برای کنترل مسیر پرواز نیز استفاده می شود. گزینه های آن نیز عبارتند از:

  • حالت شناور که در اطراف شما پرواز می کند و برای سلفی و سلفی مناسب است.
  • حالت Reveal که پهپاد را از شما می گیرد و به آرامی آن را بلند می کند.
  • حالت رو به جلو که به Pixy اجازه می دهد در حین راه رفتن شما را دنبال کند.
  • حالت مداری که یک مسیر دایره ای در اطراف شما ایجاد می کند.

مطابق با PhoneArenaواضح است که اسنپ این پهپاد را به گونه ای طراحی کرده است که استفاده آسانی داشته باشد و کنترلی روی آن نداشته باشد. پیمایش پیکسی از طریق اپلیکیشن اسنپ چت انجام می شود. در حال حاضر Pixie فقط در ایالات متحده و فرانسه موجود است و برای دریافت آن باید 16 تا 17 هفته صبر کنید. نظر شما در مورد این پهپاد جذاب و کاربردی چیست؟!