منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پنل نمایشگر آیفون 14 اپل به پایان رسیده است، طراحی i-cutout تایید شده است

پنل نمایشگر آیفون 14 اپل به پایان رسیده است، طراحی i-cutout تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پنل نمایشگر آیفون 14 اپل به پایان رسیده است، طراحی i-cutout تایید شده است

می دانیم که اپل بالاخره امسال و برای آیفون های 2022 تغییر بزرگی ایجاد خواهد کرد، جایگاه سنتی که از سال 2017 با آیفون X در میان گوشی های همراه پیشرو این شرکت بوده است. البته این تغییر تنها در مدل های پرو ارائه خواهد شد. امروز پنل نمایشگر آیفون 14 اپل تمام شده بود و شاهد تایید طراحی i-cutout هستیم.

تفاوت پنل نمایشگر آیفون 14 و آیفون 14 پرو

ما اخیراً مدل‌های پرینت سه بعدی آیفون 14 را دیدیم، و آنها دریافتند که تلفن‌های جدیدتر، از جمله مدل‌های پایه، ممکن است سنسورهای دوربین بزرگ‌تری داشته باشند، که می‌تواند منجر به بیرون زدگی دوربین بزرگ‌تر شود.

علاوه بر این احتمالا مدل های 2022 حاشیه های نازک تری نسبت به سری آیفون 13 خواهند داشت.در حال حاضر نمایشگر تمامی مدل های آیفون منقضی شده است.

پنل نمایش در آیفون 14

پنل نمایش در آیفون 14

این تصویر که برای اولین بار در یک سایت شبکه اجتماعی چینی منتشر شد، توسط Front Page Tech به اشتراک گذاشته شد و توسط Shrimp Apple Pro تست شد.

طبق شایعات، تنها آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی دارای اسلات ها و سوراخ های جدیدی برای سیستم Face ID و دوربین جلو هستند.

آیفون 14 با نمایشگر 6.1 اینچی و آیفون 14 مکس با نمایشگر 6.7 اینچی همان اسلات سری آیفون 13 را ارائه خواهند کرد.

البته فیلدهای نمایش مدل های پرو کوچکتر از مدل های پایه به نظر می رسند.

نسبت تصویر آیفون 14 پرو را افزایش دهید

تصویر جدید همچنین شایعاتی را تایید می کند که مدل های پرو نسبت به مدل های قبلی خود کشیده تر هستند. بدیهی است که نسبت تصویر برای جذب بهتر سوراخ i شکل در نمایشگر (نقطه و کپسول) افزایش یافته است.

به نظر می رسد اسلات I مدل های Pro فضای بیشتری را نسبت به تصاویر اصلی اشغال می کند. ظاهرا اپل اندازه اجزای شکاف را کاهش نداده است، بلکه فقط لبه های اطراف عناصر را حذف کرده است.. طبق شایعات قبلی، این سوراخ به اندازه دوربین آیفون 13 پرو خواهد بود.

همچنین شایعه شده است که اپل مدل های پریمیوم را به دوربین جدید 48 مگاپیکسلی و تراشه سریعتر و کم هزینه تر مجهز خواهد کرد. متاسفانه نمایشگر 120 هرتزی احتمالا در مونو سری Pro باقی خواهد ماند!

در مورد مدل های پایه می توان گفت که ممکن است سنسوری با رزولوشن بالاتر دریافت نکنند، اما اندازه سنسور ممکن است افزایش یابد که ممکن است آنها را به یکی از بهترین دوربین های سال 2022 تبدیل کند.

انتظار می رود تمامی گوشی ها در صورت عدم دسترسی به شبکه و دوربین سلفی دارای اتصال ماهواره ای برای ارسال پیامک اضطراری باشند.

نظر شما چیه؟ آیا منتظر خانواده آیفون 14 هستید؟