• خانه
  • اخبار
  • پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی ایالات متحده، انگلستان، چین و سایر کشورها

پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی ایالات متحده، انگلستان، چین و سایر کشورها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی ایالات متحده، انگلستان، چین و سایر کشورها

گوشی‌های هوشمند بسته به قیمت و سخت‌افزاری که ارائه می‌کنند، می‌توانند در بین مصرف‌کنندگان محبوب باشند یا برعکس، آن‌ها را منفور کنند. در حال حاضر پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی آمریکا، بریتانیا، چین و سایر کشورها وجود دارد که نشان می دهد کدام شرکت ها موفق تر هستند. اس ترنجی با من باش.

پنج گوشی هوشمند پرفروش بازارهای جهانی کدامند؟

شاید ندانید زیرا مؤسسه تحقیقاتی Counterpoint معمولاً به دلایلی دوست ندارد این گزارش‌ها را تبلیغ کند، اما علاوه بر جمع‌آوری فهرست‌های جهانی از پرفروش‌ترین مدل‌های گوشی‌های هوشمند این شرکت، این شرکت تحلیلگر مرتباً داده‌های خود را بر اساس برخی شرکت‌های بزرگ استوار می‌کند. .

اینها بازارهای ایالات متحده، بریتانیا، چین، هند، فرانسه، کره جنوبی، آلمان و ژاپن هستند که آخرین بار در ژانویه با ترکیبی از نتایج عجیب و کاملا غیرمنتظره مورد بررسی قرار گرفتند و به طور کلی برای علاقه مندان به موبایل بسیار است. دنیای جالب (نه تنها در کشورهای ذکر شده).

ما شاهد تسلط تقریبا کامل اپل بر بازار هستیم

در حالی که واضح است که همه پنج گوشی هوشمند برتر جهان و هفت مدل از ده مدل برتر را نمی توان بدون تسلط بر پرجمعیت ترین مناطق جهان مشاهده کرد، اپل همچنان سال 2022 را در صدر بازارهای ایالات متحده می بیند. انگلستان، چین و فرانسه. این شگفت‌انگیز است. مصرف‌کنندگان آلمانی و ژاپنی دقیقاً با محصولات مشابه یک شرکت تعامل بیشتری دارند. جالب است بدانید که آیفون 13 معمولی محبوب ترین گوشی در هر یک از این کشورها است و با 29 درصد بیشترین سهم از فروش کل در بریتانیا را به خود اختصاص داده است.

پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی

این رقم در بازار ظاهراً پراکنده گوشی های هوشمند در چین بسیار کمتر است، جایی که آیفون 13 پرو مکس و آیفون 13 پرو هر کدام تنها 3 درصد را کنترل کردند و به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند. جالب اینجاست که تفاوت بین دارندگان رتبه اول و دوم در ژاپن کمتر است، زیرا آیفون ارزان قیمت SE (2020) در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن آیفون 12 مینی، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 قرار دارند.

پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی

نمی توان گفت که کدام شرکت ها و دستگاه های آنها بیشترین تأثیر را بر شش دستاورد منطقه ای اپل در ژانویه 2022 خواهند داشت، زیرا آیفون 13 با سه آیفون دیگر در ایالات متحده و فرانسه و تنها دو آیفون در آلمان رقابت می کند. با کمال تعجب، تسلط این شرکت در این بازارها در ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر 2021 اندکی کمتر بود که بیشتر نشان دهنده موفقیت قدرتمند خانواده آیفون 13 بود.

چند نقطه امیدوار کننده برای سامسونگ وجود دارد

با رونمایی از سری گلکسی اس 22 و پس از مدتی پوشش آخرین گزارش تحقیقاتی موسسه کانترپوینت و عدم عرضه گلکسی نوت 21 در سال گذشته، گلکسی زد فلیپ 3 5G به طور قابل توجهی به اولین گوشی هوشمند پرفروش تبدیل شد. در سرزمین مادری سامسونگ، کره. نشان دادن این شاهکاری است که گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا در ژانویه 2021 نتوانستند به آن دست یابند، زمانی که آیفون 12 پرو از گلکسی A31 و گلکسی اس 21 پیشی گرفت و تاج و تخت سامسونگ را در کره جنوبی غصب کرد.

پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی

صحبت از محصولات میانی گلکسی سامسونگ شد، دو دستگاه این خانواده در رتبه بندی ژانویه 2022 در کره از Galaxy Z Flip 3 و البته آیفون 13 اصلی پیروی کردند. اما A32 و A52s 5G قبل از معرفی A53 از آیفون 13 فول مکس اپل پیشی گرفتند. در همین حال، نسخه 5G گلکسی A32 در ایالات متحده پس از آیفون 13، آیفون 13 پرو مکس، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 12 در رتبه پنجم قرار دارد و گلکسی A12 پایین رده رتبه چهارم را در بریتانیا دارد. همچنین S20 FE 5G قدیمی تنها در بین پنج گوشی برتر آلمان و فرانسه قرار دارد.

پنج گوشی هوشمند پرفروش در بازارهای جهانی

مطابق با PhoneArenaاین برای سامسونگ ناامید کننده است، زیرا هیچ یک از بهترین اعضای خانواده گلکسی S21 نتوانسته اند از هیچ یک از این پنج لیست برتر عبور کنند، افتخاری که حتی Galaxy A03 Core پایه به نوعی در هند به آن دست یافته است. هند هنوز هم غیرمعمول ترین بازار در بین هشت بازار مورد بحث است، با سه گوشی هوشمند در جای خود که مطمئنا اکثر خوانندگان ما هرگز نامی از آنها نشنیده اند. نظر شما در مورد این چیست؟! آیا این آمار در فصل های آینده تغییر خواهد کرد؟