• خانه
  • اخبار
  • پل میزنر، معاون دیرین رئیس آمازون و رهبر سیاست عمومی، از سمت خود کناره گیری می کند

پل میزنر، معاون دیرین رئیس آمازون و رهبر سیاست عمومی، از سمت خود کناره گیری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

پل میزنر
پل میسنر، معاون سیاست نوآوری و ارتباطات جهانی آمازون، در کنفرانس هوش مصنوعی جهانی 2019 در سیاتل در مورد “ماشین اختراع” آمازون صحبت می کند. (عکس فایل brooztechnology/Alan Boyle)

پل میزنر، معاون سیاست گذاری و ارتباطات جهانی نوآوری آمازون، از سمت خود کناره گیری می کند.

Misener در سال 1999 به آمازون پیوست و نزدیک به 23 سال به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت کرد. او به ایجاد سازمان جهانی سیاست عمومی آمازون کمک کرد و آن را از سال 2000 تا 2016 رهبری کرد. Misener در مورد معاملات مالیات بر فروش با سیاستمداران مذاکره کرد و در مقابل کنگره شهادت داد تا دولت ایالات متحده را به تصویب مقرراتی در مورد پروازهای بدون سرنشین خودگردان برساند.

کمک به ساخت آمازون برایم یک امتیاز و لذت بزرگ بود، و در حالی که مقیاس و گستره کاری من در طول مدت تصدی من به طور چشمگیری افزایش یافته است، از بسیاری جهات دوست داشتنی هنوز احساس می کنم شرکت جوانی هستم که در سال 1999 با من مصاحبه کرد. لینکدین. آخرین روز او اول مارس است.

Misener همچنین در سال 2013 ریاست یک کمیته فرعی فنی FAA را بر عهده داشت که نقش مهمی در اجازه دادن به مسافران خطوط هوایی تجاری برای استفاده از وسایل الکترونیکی قابل حمل در هنگام تاکسی، برخاستن و فرود داشت.

قبل از پیوستن به آمازون، Misener یک مدیر اجرایی در اینتل و شریک Wiley, Rein & Fielding بود. او در واشنگتن دی سی مستقر است