• خانه
  • اخبار
  • پلوتون با آمازون در اولین مشارکت خارجی شرکت برای فروش آنلاین است

پلوتون با آمازون در اولین مشارکت خارجی شرکت برای فروش آنلاین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پلوتون با آمازون در اولین مشارکت خارجی شرکت برای فروش آنلاین است

پلوتون با آمازون در اولین مشارکت خارجی شرکت برای فروش آنلاین است
Peloton دوچرخه، تجهیزات و لوازم جانبی را در آمازون می فروشد. (عکس از پلوتن)

صبح چهارشنبه اعلام شد که شرکت تجهیزات ورزشی و اشتراک Peloton Interactive دوچرخه‌ها و تجهیزات خود را برای اولین بار از طریق معامله انحصاری با آمازون در خارج از فروشگاه‌های خود به فروش خواهد رساند.

این تا حدی قابل توجه است زیرا آمازون یکی از شرکت‌هایی بود که گزارش شده بود در اوایل سال جاری علاقه‌مند به خرید Peloton بودند. شرکت‌ها اغلب در گفتگوهای استراتژیک شرکت می‌کنند که می‌تواند به نتایجی از مشارکت تا خرید منجر شود، همانطور که اخیراً در جزئیات مکالمات One Medical آمازون دیده می‌شود.

ادغام Peloton با آمازون مستلزم پیش‌اندیشی و برنامه‌ریزی جدی است، از جمله تحویل توسط آمازون در فواصل سه ساعته، با گزینه مونتاژ رایگان. طبق گزارش‌ها، Peloton تحویل و مونتاژ را به طور کامل به خدمات شخص ثالث واگذار می‌کند، نقشی که قبلاً توسط تیم‌های داخلی در وانت‌های Peloton انجام می‌شد.

پلوتون با آمازون در اولین مشارکت خارجی شرکت برای فروش آنلاین است
بررسی کنید و تحویل دوچرخه Peloton را در آمازون انتخاب کنید.

این بخشی از یک تلاش بزرگتر برای احیای کسب و کار پلوتن پس از همه گیری تحت مدیریت بری مک کارتی، مدیر عامل شرکت، که در فوریه مسئولیت را بر عهده گرفت، است. این شرکت مستقر در نیویورک صدها شغل را کاهش داده و برخی از فروشگاه ها را می بندد.

برای آمازون، این یک پیروزی برجسته در تلاش های مداوم این شرکت مستقر در سیاتل برای متقاعد کردن برندهای معروف برای راه اندازی ویترین فروشگاه ها در پورتال تجارت الکترونیک آن است.

این ممکن است به مصالحه هایی برای برندهای بزرگ نیاز داشته باشد و به آمازون دریچه ای به تجارت آنها بدهد و در عین حال به طور مستقیم با فروشندگان شخص ثالث قانونی و کپی های مشکوک رقابت کند. تصمیم نایک برای خروج محصولات خود از آمازون در سال 2019 پس از یک آزمایش دو ساله، نمادی از چالش‌ها بود.

محصولاتی که از طریق ویترین فروشگاه جدید Peloton در آمازون در دسترس هستند شامل دوچرخه اصلی Peloton، دوربین آموزشی Peloton Guide و لوازم جانبی و پوشاک منتخب است. مقایسه اولیه ما امروز صبح نشان می‌دهد که قیمت‌ها برای هر کالا در فروشگاه آنلاین آمازون و پلوتن یکسان است.