• خانه
  • اخبار
  • پلت فرم غربالگری لوازم آرایشی RealSelf 13 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد و مدیرعامل دائمی منصوب می کند

پلت فرم غربالگری لوازم آرایشی RealSelf 13 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد و مدیرعامل دائمی منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پلت فرم غربالگری لوازم آرایشی RealSelf 13 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد و مدیرعامل دائمی منصوب می کند


پلت فرم غربالگری لوازم آرایشی RealSelf 13 درصد از نیروی کار را کاهش می دهد و مدیرعامل دائمی منصوب می کند
جف کیزلباش. (عکس واقعی)

این شرکت تایید کرد که پلت فرم بررسی درمان های آرایشی RealSelf 13 درصد از نیروی کار خود را در ماه گذشته کاهش داده است، یا حدود 40 کارمند. اکنون 275 نفر مشغول به کار هستند.

جف کیزیلباش، مدیرعامل RealSelf در بیانیه‌ای که با brooztechnology به اشتراک گذاشته شده است، گفت: «برای ادامه دستیابی به اهداف رشد، ما منابع و سرمایه‌گذاری‌ها را در ردپای جدید جهانی خود همسو می‌کنیم.

RealSelf کسب‌وکاری شبیه به Yelp دارد که به افراد کمک می‌کند درباره روش‌های زیبایی از جمله بوتاکس، اینویزیلاین، بزرگ کردن سینه، لیپوساکشن و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنند. این شرکت مستقر در سیاتل که در سال 2006 تأسیس شد، دارای اطلاعات، بررسی ها و عکس های بیماران، هزینه های درمان و ارزیابی و هزاران پزشک اثبات شده بر روی پلت فرم خود است.

RealSelf متوجه شد که کسب‌وکارش در شروع همه‌گیری تحت تأثیر قرار گرفت، اما بعداً در سال 2020 بهبود یافت. این شرکت در سال گذشته دو پلت‌فرم منابع بین‌المللی لوازم آرایشی و بهداشتی را خریداری کرد: Your New Self و Tajmeeli.

قزلباش اوایل ماه جاری به عنوان مدیر اجرایی دائمی انتخاب شد. او در ماه سپتامبر به عنوان مدیرعامل موقت برگزیده شد و ابتدا در ژوئن به عنوان معاون توسعه شرکت رسید.

کیزلباش مستقر در شیکاگو جایگزین جیمز کویل شده است که یک سال پیش به عنوان مدیر اجرایی منصوب شد. کویل به دلایل شخصی ترک کرد و همچنین از هیئت مدیره استعفا داد.

بنیانگذار RealSelf و تام سیرا سابق رئیس اجرایی باقی می ماند.

کیزلباش قبلاً مدیرعامل Varsity Tutors and Sears بود که کویل نیز در آنجا کار می کرد.

قزلباش گفت: فصل بعدی رشد ما بر ارائه محصولات و خدمات جدید و نوآورانه به شبکه تامین کنندگان/متخصصان جهانی و شرکای برند ما در صنعت، بر گسترش مستمر جغرافیایی و توسعه پلت فرم ما برای خدمت رسانی بهتر به مصرف کنندگان متمرکز است. بیانیه.

صنعت زیبایی پزشکی جهانی دوره بی سابقه ای از علاقه و رشد بالای مصرف کنندگان را تجربه می کند و ما اکنون در موقعیت بهتری برای استفاده از این شرایط بازار هستیم.