منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پلتفرم SoundOn توسط Tic Tac Toe: Support for Musical Talents معرفی شد

پلتفرم SoundOn توسط Tic Tac Toe: Support for Musical Talents معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پلتفرم SoundOn توسط Tic Tac Toe: Support for Musical Talents معرفی شد

بدیهی است که TikTok می‌خواهد به حوزه‌های دیگر و فراتر از ویدیوهای کوتاه گسترش یابد. شرکت تاسیس شد پلت فرم SoundOn به عنوان پلتفرم جهانی آن برای بازاریابی و پخش موسیقی معرفی شد. آنها در تلاش برای حمایت از استعدادهای موسیقی هستند و انتظار همکاری بسیار خوبی در فروش داشته اند.

پلت فرم SoundOn را نشانه گذاری کنید

طبق گفته TikTok، پلتفرم SoundOn سرویس ترویج و توزیع موسیقی این شرکت است که به هنرمندان اجازه می دهد تا تعداد طرفداران خود را افزایش دهید، صدای خلاقانه خود را ضبط کنید و موسیقی خود را در سراسر جهان پخش کنید.

هنرمندان می توانند از SoundOn برای آپلود موسیقی خود در TikTok و همچنین سایر پلتفرم های موسیقی مانند Apple Music و Spotify استفاده کنند.

یادداشت مهم ساندین یعنی همه سازندگان موسیقی 100 درصد از مالکیت معنوی آهنگ های خود را حفظ می کنند. وقتی هنرمندان آهنگ‌های خود را در TikTok یا دیگر پلتفرم‌های موسیقی آپلود می‌کنند، وقتی کسی به موسیقی آن‌ها گوش می‌دهد شروع به کسب درآمد می‌کنند.

در سال اول، سازندگان 100٪ سود از آهنگ ها را دریافت می کنند، اما پس از آن TikTok تنها 10٪ سود دریافت می کند و 90٪ به سازندگان می رسد.

صدا آن را تیک

صدا آن را تیک

به گفته TikTok، علاوه بر لذت بردن از نواختن موسیقی خود، نوازندگان از طریق SoundOn “آلات و وسایل تبلیغاتی مختلف” دریافت خواهند کرد. هنرمندان اطلاعاتی در مورد چگونگی درک و توسعه مخاطبان خود دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، هنرمندان از کارشناسان تیم هنرمندان اختصاصی SoundOn مشاوره دریافت خواهند کرد. هنرمندان هم آنها برای تبلیغ کارشان با بازاریابی آهنگ هایشان در پلتفرم TikTok حمایت خواهند شد.

اوله اوبرمن، رئیس موسیقی جهانی در TikTok، گفت:

«هنرمندان و سازندگان موسیقی جدید یک جامعه زنده در TikTok هستند و SoundOn برای حمایت از آنها در اولین قدم‌هایشان طراحی شده است. تیم‌های SoundOn ما سازندگان را در راه رسیدن به صحنه بزرگ راهنمایی می‌کنند و تخصص و قدرت TikTok را برای کار برای هنرمند هدایت می‌کنند.»

SoundOn اکنون به طور کامل در چهار بازار زیر در دسترس است:

  1. 1- آمریکا
  2. 2- بریتانیای کبیر
  3. 3- برزیل
  4. 4- اندونزی

نطر شما چی هست؟ آیا تیک تاک می تواند صنعت موسیقی و توزیع آن در جهان را متحول کند؟