• خانه
  • اخبار
  • پلتفرم داده های مشتری Amperity مدیران بازاریابی و منابع انسانی را از F5، RealWear اضافه می کند

پلتفرم داده های مشتری Amperity مدیران بازاریابی و منابع انسانی را از F5، RealWear اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پلتفرم داده های مشتری Amperity مدیران بازاریابی و منابع انسانی را از F5، RealWear اضافه می کند

پلتفرم داده های مشتری Amperity مدیران بازاریابی و منابع انسانی را از F5، RealWear اضافه می کند
سیما کومار (سمت چپ) و مگان مک دونا اخیراً به عنوان مدیر ارشد مردمی و مدیر ارشد بازاریابی به Amperity پیوستند. (عکس از آمپریتی)

Amperity در حال تقویت C-suite خود است.

استارت آپ سیاتل اخیراً سیما کومار را به عنوان مدیر ارشد و مگان مک دونا را به عنوان مدیر ارشد بازاریابی استخدام کرده است.

کومار قبلا به عنوان معاون منابع انسانی در F5 و یک مدیر اجرایی طولانی مدت در Concur خدمت کرده است. مک دونا بیش از دو دهه را در اینتل گذراند و اخیراً مدیر بازاریابی RealWear بود.

این استخدام به Amperity کمک می‌کند تا از رشد پلتفرم داده‌های مشتریان خود که توسط شرکت‌ها برای پیگیری خریدار محصولاتشان استفاده می‌شود، پشتیبانی کند.

بری پاجت، مدیر عامل شرکت، گفت: این استارتاپ که در سال 2016 تأسیس شد، یک سال رکورد برای ثبت نام مشتریان جدید داشت.

او گفت: «شرکت واقعاً در وضعیت خوبی قرار دارد.

پجت در اوایل سال جاری و پس از کناره گیری ناگهانی مدیرعامل سابق و یکی از بنیانگذاران کبیر شاهانی، به عنوان مدیرعامل شرکت کرد.

Amperity در ماه آگوست تعداد کمی اخراج کرد، اما پجت گفت که این شرکت 400 نفری همچنان در حال استخدام است زیرا بسیاری از استارت آپ ها نیروی کار خود را در میان عدم اطمینان اقتصادی کاهش می دهند.

او گفت: «با همه اخراج‌هایی که در اطراف ما اتفاق می‌افتد، امیدواریم در یک ماه آینده استعدادهای بزرگی را به اینجا بیاوریم.

پجت گفت که آمپریتی اثرات یک اقتصاد متزلزل را می بیند. معاملات بیشتر طول می کشد و حلقه های بیشتری برای امضای قرارداد وجود دارد.

پلتفرم داده های مشتری Amperity مدیران بازاریابی و منابع انسانی را از F5، RealWear اضافه می کند
بری پاجت (عکس از آمپریتی)

اما Amperity از مقررات مربوط به کنترل‌های حریم خصوصی و انصراف از کوکی‌های شخص ثالث نیز با مشکل مواجه شده است. به گفته پاجت، شرکت ها به طور فزاینده ای در تلاش هستند تا داده های شخص اول خود را سازماندهی کنند. او گفت: این کاری است که ما انجام می دهیم. این نان و کره ماست.

کاهش بیشتر در تبلیغات دیجیتال نیز فرصت هایی را برای Amperity ایجاد می کند.

پاجت گفت: «شرکت‌ها به دنبال روشی کارآمدتر برای صرف بودجه رسانه‌ای پرداختی خود هستند، که چگونه مستقیم‌تر با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

Amperity با طیف وسیعی از پلتفرم‌های دیگر داده‌های مشتری از شرکت‌هایی مانند Segment که توسط Twilio خریداری شده رقابت می‌کند. Adobe; نیروی فروش؛ اوراکل; و استارت آپ های دیگری مانند Lytics.

پجت، یکی از کهنه‌کارهای Concur and Stripe که در سال 2020 به Amperity پیوست، گفت که این شرکت افزایش سرمایه بیشتری را پیش‌بینی نمی‌کند و “مسیری واقعاً خوب برای سودآوری” دارد.

آمپریتی آخرین بار در سال 2021 سرمایه جذب کرد، زمانی که پس از جمع آوری 100 میلیون دلار به ارزش میلیارد دلاری رسید. سرمایه گذاران عبارتند از Madrona Venture Group، HighSage Ventures، Tiger Global Management، Declaration Partners و Madera Technology Partners.

هیئت مدیره Amperity شامل مدیر عامل Madrona مت مک ایلوین است. مدیرعامل Accolade راج سینگ; کوین جانسون، مدیرعامل سابق استارباکس؛ و خواننده و ترانه سرا سیارا. شاهانی نیز در اوایل سال جاری با ترک شرکت از هیئت مدیره جدا شد.

شاهانی و یکی از بنیانگذاران Amperity درک اسلاگر قبلا Appature را راه اندازی کردند و شرکت بازاریابی مراقبت های بهداشتی مستقر در سیاتل را در سال 2013 به IMS Health فروخت. اسلاگر به عنوان مدیر ارشد فناوری در Amperity باقی می ماند.