• خانه
  • اخبار
  • پلتفرم بررسی درمان زیبایی RealSelf 11 کارمند خود را اخراج کرد

پلتفرم بررسی درمان زیبایی RealSelf 11 کارمند خود را اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پلتفرم بررسی درمان زیبایی RealSelf 11 کارمند خود را اخراج کرد

پلتفرم بررسی درمان زیبایی RealSelf 11 کارمند خود را اخراج کرد
(لوگو از RealSelf)

RealSelf، پلت فرم بررسی درمان زیبایی مستقر در سیاتل، 11 کارمند یا حدود 4.7٪ از نیروی کار خود را در این هفته اخراج کرد.

هیلی سالیوان، مدیر ارشد بازاریابی به brooztechnology گفت که این شرکت سازمان بازاریابی و برند خود را بازسازی کرده است.

سالیوان در بیانیه ای که از طریق ایمیل ارسال شده است، گفت: “این تغییرات به حمایت از استراتژی RealSelf برای ارائه ارزش نوآورانه به فروشنده/متخصص و شرکای برند صنعتی ما، گسترش جغرافیایی و تکامل پلت فرم ما برای خدمت رسانی بهتر به مصرف کنندگان ادامه خواهد داد.” “این تصمیمات همیشه سخت هستند و هرگز ساده گرفته نمی شوند. ما از کارمندان گذشته خود و تعهد آنها به هدف برند RealSelf برای توانمندسازی هر فرد برای درک اعتماد به نفس خود سپاسگزاریم.”

این استارتاپ در ابتدای سال 13 درصد از نیروی کار خود یا حدود 40 کارمند را کاهش داد. جف کیزیلباش، مدیرعامل تازه منصوب شده در آن زمان در بیانیه‌ای گفت که RealSelf برای ادامه دستیابی به اهداف رشد خود، «منابع و سرمایه‌گذاری‌ها را در ردپای جدید جهانی ما همسو می‌کند».

شرکت‌های فناوری در سراسر صنایع به‌عنوان راهی برای کاهش هزینه‌ها در میان رکود فعلی، کارمندان خود را اخراج می‌کنند یا استخدام را متوقف می‌کنند. استارت آپ های فناوری منطقه سیاتل از جمله Redfin، Convoy، Qumulo، Flyhomes و Esper در ماه های اخیر کارمندان خود را اخراج کرده اند.

RealSelf کسب و کار بازاری شبیه به Yelp را راه اندازی می کند که به افراد کمک می کند در مورد روش های زیبایی از جمله بوتاکس، اینویزیلاین، بزرگ کردن سینه، لیپوساکشن و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنند. این شرکت که در سال 2006 تأسیس شد، اطلاعات بیماران، بررسی ها و عکس ها، هزینه های درمان و رتبه بندی، و هزاران پزشک معاینه شده را در پلتفرم خود دارد.

RealSelf دید که کسب و کار خود در اوایل بیماری همه گیر تحت تأثیر قرار گرفت، اما بعداً در سال 2020 بهبود یافت. این شرکت سال گذشته دو پلت فرم بین المللی منابع زیبایی را خریداری کرد: Your New Self و Tajmeeli.