• خانه
  • اخبار
  • پشتیبانی از NFT در اینستاگرام از این هفته در یک دوره آزمایشی آغاز خواهد شد

پشتیبانی از NFT در اینستاگرام از این هفته در یک دوره آزمایشی آغاز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پشتیبانی از NFT در اینستاگرام از این هفته در یک دوره آزمایشی آغاز خواهد شد

این روزها، NFT یکی از موضوعاتی است که در کنار موضوعاتی مانند متاتارها و ارزهای رمزپایه که شرکت های بزرگ نیز تمایل به تمرکز روی آن ها را مطرح کرده اند، یکی از موضوعاتی است که بیشتر مورد بحث برای فناوری های نوظهور است. در مورد دوم، ما در حال حاضر شاهد پشتیبانی از NFT در اینستاگرام هستیم که از این هفته در یک دوره آزمایشی شروع می شود. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

پشتیبانی اینستاگرام از NFT اکنون بیشتر از همیشه محتمل است …!

به گزارش منابع آنلاین، شبکه اجتماعی اینستاگرام این هفته در حال آزمایش پشتیبانی از توکن های غیرقابل تعویض است NFT که معمولا برای تایید اصالت و منحصر به فرد بودن هنرهای دیجیتال و مجموعه ها استفاده می شود. در حال حاضر، تعداد محدودی از کاربران ایالات متحده می توانند از کیف پول ارزهای دیجیتال سازگار برای بازیابی NFT خود استفاده کنند و تصاویر مرتبط را در صفحه اینستاگرام خود ارسال کنند.

طبق اطلاعات به دست آمده تا کنون، کاربران در حین تست قابلیت جدید می توانند با پیوند دادن کیف پول خود با ارز دیجیتال به حساب شبکه اجتماعی در این برنامه، NFT را به صورت رایگان منتشر کنند.

به گفته این منبع، اینستاگرام قبلاً پشتیبانی از بلاک چین اتریوم و Polygon را اجرا کرده است و بعداً Flo Wand Solana را به آنها اضافه خواهد کرد. در مورد کیف پول های کریپتو، می توانید کیف پول های Rainbow، MetaMask، Trust Wallet، Coinbase، Dapper و Phantom را به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید. همانطور که مشخص است، متا در تلاش است تا توکن های غیر قابل تعویض (NFTS) را در اینستاگرام ادغام کند.

پشتیبانی NFT در اینستاگرام

این سوال یکی از نمایندگان متا است که می گوید به زودی مجموعه های دیجیتالی را در فیس بوک راه اندازی خواهیم کرد و همچنین به کاربران اجازه می دهیم مجموعه های دیجیتال خود را به عنوان استیکر واقعیت افزوده در استوری های اینستاگرام منتشر و به اشتراک بگذارند و همچنین مزایای این فناوری را نیز در پی خواهد داشت. . محتوای بیشتری از تولیدکنندگان و مجموعه‌داران اضافه می‌کنیم. همچنین مشخص شد که کاربران به زودی می توانند با توکن های واقعیت افزوده NFT از طریق استودیو Spark AR، یک محصول فرا نرم افزاری که برای ایجاد ماسک، بازی و جلوه های متحرک در اینستاگرام طراحی شده است، تعامل داشته باشند.

به نظر می رسد در آینده ای نزدیک NFT بسیار رایج شده و تعداد زیادی از افراد به هر نحوی با توکن های غیر قابل تعویض مواجه خواهند شد. اما مشکل اصلی اکنون این است که NFT به زودی در اینستاگرام ظاهر می شود. مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا گفت که این شرکت قصد دارد NFT را در آینده نزدیک در اینستاگرام معرفی کند.

توکن NFT چیست؟ هر آنچه که باید در مورد توکن های غیر قابل تعویض بدانید

فروش NFT در نیمه اول سال 2021 به 2.5 میلیارد دلار رسید

به گفته وی، کار برای حمایت از NFT در اینستاگرام در حال انجام است. اما به نظر نمی رسد این موضوع چه زمانی به واقعیت تبدیل شود و به طور رسمی اجرایی شود. اما طی چند ماه آینده فرصتی برای معرفی برخی از کاربران NFT وجود خواهد داشت. او امیدوار است به موقع در این محیط چیزهای جدیدی خلق کند. این بدان معناست که اولین اجرا باید ظرف چند ماه آینده انجام شود. دوم، در مرحله اول، کاربران شبکه های اجتماعی حداقل این فرصت را خواهند داشت تا به نحوی به NFT که قبلاً در اینستاگرام دارند وارد شوند.

به گزارش سایت خبری GizChinaهمه چیز می تواند با آواتارهای حساب شروع شود، اما همچنین می بینیم که متا می خواهد در نهایت جعبه ابزار NFT را در این پلتفرم محبوب ایجاد کند. با توجه به تعداد افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند؛ این هدفی است که می تواند به طور جدی به محبوبیت NFT در بین کاربران عادی کمک کند. نظر شما در مورد پشتیبانی NFT در اینستاگرام چیست؟ آیا فکر می کنید این مورد مفید و آسان برای استفاده خواهد بود؟!