• خانه
  • اخبار
  • پشتیبانی از Dark Fashion in Club House به نسخه های اندروید و iOS اضافه شده است

پشتیبانی از Dark Fashion in Club House به نسخه های اندروید و iOS اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پشتیبانی از Dark Fashion in Club House به نسخه های اندروید و iOS اضافه شده است

نرم افزار محبوب Club House یکی از آن برنامه هایی است که در بحبوحه اپیدمی کراون به خوبی توسعه یافت و محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرد. پشتیبانی از مد تاریک در کلاب هاوس اخیرا به نسخه های اندروید و iOS اضافه شده است. اس ترنجی با من باش.

پشتیبانی مد تاریک در کلاب هاوس؛ ویژگی مورد انتظار …!

Clubhouse اخیرا یک ویژگی مورد انتظار را برای اندروید و iOS منتشر کرده است. بله، درست حدس زدید، این برنامه چت صوتی زنده در آستانه دریافت پشتیبانی از حالت تاریک است. وب سایت خبری 9to5Mac گزارش می دهد که انتظار برای پشتیبانی Darkhouse برای کاربران Clubhouse در دستگاه های تلفن همراه تقریباً به پایان رسیده است، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا این گزینه در دسترس همه قرار گیرد.

اما خبر خوب این است که Club House اکنون از حالت تاریک برای iOS و اندروید پشتیبانی می کند. این شبکه اجتماعی در پست رسمی وبلاگ خود در مورد این ویژگی می گوید که این ویژگی نیست که شما به آن نیاز دارید، بلکه قابلیتی است که شایسته داشتن آن هستید. این شبکه اجتماعی همچنین می گوید که مدت هاست که کاربرانش منتظر این ویژگی بوده اند. علاوه بر این، Clubhouse همچنین اشاره کرد که کاملاً از نحوه ظاهر برنامه و رابط آن در صورت در دسترس بودن حالت تاریک آگاه است.

پشتیبانی از مد تاریک در کلاب هاوس

پشتیبانی Clubhouse از حالت تاریک تقریباً مانند هر برنامه دیگری است که از این ویژگی پشتیبانی می کند. این ویژگی در حال حاضر برای همه کاربران در دسترس است، اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا همه آنها آن را دریافت کنند. جالب اینجاست که اپلیکیشن Club House یک حالت تیره تر با پس زمینه مخملی تیره و متن روشن (اما نه دقیقاً سفید) را به جای رابط کاملا مشکی انتخاب کرده است. طبق پست وبلاگ، این ترکیب رنگ باید استفاده از اپلیکیشن را در شب راحت‌تر کند.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، کاربران گزینه فعال کردن حالت تاریک را بر اساس تنظیمات دستگاه دریافت خواهند کرد. همچنین می توانید به راحتی از این برنامه در حالت همیشه تاریک استفاده کنید. برای استفاده از حالت تاریک، باید آخرین نسخه اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید. به خاطر داشته باشید که Clubhouse گفته است ممکن است چند روز طول بکشد تا همه کاربران iOS و اندروید این آپدیت را دریافت کنند، اما خبر مهم این است که به زودی و در نهایت به گوشی شما خواهد آمد.

دیگر امکانات جدید کلاب هاوس که احتمالا برای شما مفید خواهد بود…!

به تازگی گزارشی منتشر شده است که تیم سازنده کلاب هاوس در حال کار بر روی یکی دیگر از ویژگی های جالب کاربران خود است و آن چیزی نیست جز بازی های داخلی و درون بازی. نکته مهم این است که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است، بنابراین به طور گسترده در دسترس نیست و در حال حاضر جدول زمانی برای راه اندازی آن نداریم. مطابق با PhoneArenaبازی ای که با این ویژگی عرضه خواهد شد احتمالا Wild Cards نام دارد که شامل یک سری سوالات برای شروع مکالمه بین شما و دوستانتان می شود. پس از انتشار، خواهیم دید که بازی چگونه پیش می رود، اما در حال حاضر به نظر می رسد چیزی هیجان انگیز است که با دوستان خود امتحان کنید.

از سوی دیگر، اگر از چت صوتی خجالت می‌کشید، این برنامه اصلاً شما را فراموش نکرده است. یکی دیگر از قابلیت های جالب و هیجان انگیزی که تست نشده و اکنون به صورت رسمی در دسترس است، قابلیت چت درون اتاقی است، برای کسانی که خجالت می کشند پشت میکروفون صحبت کنند، این ویژگی جدید مانند هر اتاق دیگری است. چت در طول یک جلسه صوتی زنده کار می کند که به شما امکان می دهد پاسخ های خود را در قالب متن ارسال کنید یا جوک ها یا واکنش ها را به اشتراک بگذارید. همچنین می تواند برای کسانی که نمی خواهند صحبت شخص را قطع کنند مفید باشد.

ویژگی Webhouse Club و Room Insights برای تجزیه و تحلیل آماری بهتر معرفی شده است

علاوه بر این، اپراتورهای اتاق صوتی می توانند پیام های چت را حذف کنند. به طور کلی، توسعه دهندگان می توانند حالت هایی را برای نظارت بر چت ها و حذف پیام ها در صورت نامناسب بودن مشخص کنند. البته اگر صدها یا هزاران نفر در اتاق باشند، کار بررسی نظرات در اتاق چت واقعاً دشوار خواهد بود. به‌عنوان یک سازنده، می‌توانید پیام‌های چت را در هر زمان، حتی پس از یک جلسه زنده حذف کنید.

در نهایت، Clubhouse اخیراً یک روبان موج دار معرفی کرده است که نشان می دهد کدام یک از دوستان شما در حال حاضر آنلاین هستند، بنابراین می توانید به راحتی یک اتاق صوتی جدید با آنها راه اندازی کنید. این موجبر اتاق های عمومی را باز می کند، نه اتاق های خصوصی.

تقریباً به این معنی است که دوستان و همه شرکت کنندگان در چت صوتی می توانند به مکالمه بپیوندند. قابل درک است که همیشه یک انتخاب برای خصوصی نگه داشتن این ویژگی وجود دارد. در واقع، گزینه ای وجود دارد که اگر تصمیم دارید به سرعت اتاق را در حالت خصوصی قفل کنید، ممکن است خیلی دیر شده باشد.