• خانه
  • اخبار
  • پشتیبانی از قلم هوشمند آیفون 14 بر خلاف Galaxy S22 Ultra کار نخواهد کرد

پشتیبانی از قلم هوشمند آیفون 14 بر خلاف Galaxy S22 Ultra کار نخواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پشتیبانی از قلم هوشمند آیفون 14 بر خلاف Galaxy S22 Ultra کار نخواهد کرد

همانطور که می دانید، حرکت بزرگ سامسونگ و ادغام سری S و Note منجر به این ایده شد که گوشی های پرچمدار باید قلم داشته باشند و در این مورد همه نگاه ها به آیفون 14 اپل است. اما به نظر می رسد که آیفون 14 نخواهد بود. بر خلاف Galaxy S22 Ultra از قلم های هوشمند پشتیبانی می کند. اس ترنجی با من باش.

پشتیبانی از قلم هوشمند برای آیفون 14; آرزوهایی که کاربران اپل دارند…!

گلکسی اس 22 اولترا برای اولین بار از زمان عرضه سری قدیمی گلکسی نوت، سامسونگ قلم را به گوشی های پرچمدار آورده است. اما آیا اپل می تواند این ریسک را بپذیرد و قلمی برای آیفون 14 بیاورد؟ خوب، می توان گفت که آیفون با قلم قطعاً بهترین آیفون تاریخ خواهد شد. یا حداقل رقابت زیادی بین اپل و سامسونگ وجود خواهد داشت. اما ما نمی خواهیم وقت شما را تلف کنیم. واقعیت این است که حداقل امسال یا چند سال دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.

از ابتدای تاریخ ثبت اولین شایعات این چنینی همیشه در مورد آیفون های مجهز به قلم هوشمند اپل می شنویم. شایعاتی را در سال های 2017، 2018، 2019، 2020، 2021 شنیدیم. احتمالاً در سال 2022 خواهیم شنید. اینها شایعات مبهمی در مورد احتمال تجهیز آیفون اپل به قلم های هوشمند است که حداقل تا به امروز اجرایی نشده است و ممکن است نباشد. شایعات بیشتری در مورد آیفون 11 به روشی خاص تر شنیده ایم. همانطور که بارها در مورد iPhone Flip شنیده ایم.

آیفون 14 از قلم هوشمند پشتیبانی می کند

و آیا می دانید چه تعداد آیفونی که در آن زمان دیدیم واقعاً با اپل پنسل کار می کردند؟ بدون آیفون. بنابراین دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم آیفون 14 برخلاف مدل های قبلی خود به یک قلم مجهز خواهد بود. ما اغلب شایعات امیدوارکننده ای در مورد آیفون می شنویم، اما به ندرت به واقعیت می پیوندند و در نهایت کمی دلسرد کننده می شوند.

این به این دلیل است که اپل تمایل دارد فقط ویژگی هایی را ارائه دهد که کاربر اصلی دوست دارد. به عنوان مثال، MagSafe برای همه مفید است، همچنین نمایشگرهای 120 هرتزی و پشتیبانی از شبکه 5G. اینها سه پیشرفت مهمی هستند که در جدیدترین آیفون‌ها دیده‌ایم. با این حال، به نظر می رسد که افشاگران این موضوع را نادیده می گیرند.

البته برای گروه منتخبی از کاربران، داشتن ویژگی های خاصی مانند پشتیبانی از قلم مفید است، اما معرفی آنها به محصولاتی مانند آیفون کافی نیست. این به این دلیل است که هر سال تنها چهار عضو از خانواده آیفون بیرون می آیند. بنابراین اگر از هر دو نفر یک نفر از قلم استفاده کند، این یک چهارم یا نیمی از کاربران اپل است.

اینها همه ویژگی هایی هستند که افراد زیادی از آنها استفاده نمی کنند. در مقایسه، سامسونگ گوشی‌های بسیار متفاوتی در محدوده‌های مختلف دارد – به عنوان مثال، سری S، A، J، Z و M که هر کدام دستگاه‌های بی‌شماری دارند. بنابراین اگر نمی خواهید یک قلم در گوشی سامسونگ خود داشته باشید، جایگزین های زیادی دارید. اما این مورد برای اپل نیست.

آیا هرگز آیفونی با قلم خواهیم دید؟!

این امکان وجود دارد که عادات کاربر ویژگی ها و قابلیت های یک دستگاه را محبوب تر کند یا شاید برنامه های بیشتری برای استفاده از آنها طراحی شود. اما زمان زیادی می برد. اپل دستگاه‌های خود را دوباره کشف نمی‌کند، بلکه به سادگی آنها را کامل می‌کند و چندین سال طول می‌کشد تا از طراحی فعلی به طراحی مناسبی که فضایی برای قلم داشته باشد، حرکت کند.

آیفون 14 از قلم هوشمند پشتیبانی می کند

همچنین لازم به ذکر است که اپل در واقع باید یک قلم (به اندازه کافی کوچک) طراحی کند تا در داخل آیفون قرار گیرد. مگر اینکه راه حل خاصی برای این قلم داشته باشید. احتمالاً قبل از آن می‌توانستیم تبلت Apple Pencil را ببینیم که با تلفن سازگار است، چند ویژگی دیگر ارائه می‌دهد و می‌تواند به انواع خاصی از سازندگان و هنرمندان کمک کند. اما باز هم، این چیزی نیست که ما انتظار داریم به زودی منتشر شود.

مطابق با TechRadarشایعات مربوط به آیفون 14 به اندازه کافی پیشرفت های این دستگاه را ذکر کرده اند که انتظار دیگری از آنها نداریم. این تغییرات شامل کمبود برش، افزایش وضوح دوربین و جایگزینی آیفون 14 مکس با نسخه مینی است و این تقریباً تمام چیزی است که در حال حاضر واقعاً منتظر آن هستیم. بنابراین با وجود اینکه گلکسی اس 22 اولترا قلم محبوبی است و موتورولا در این بازار فشار بیشتری را به اپل وارد می‌کند، اما به اندازه کافی از این ویژگی برای دنبال کردن اپل نمی‌بینیم.