• خانه
  • اخبار
  • پشتیبانی از جستجوی شاخص کیفیت هوای گوگل برای ارائه اطلاعات سریع و مهم

پشتیبانی از جستجوی شاخص کیفیت هوای گوگل برای ارائه اطلاعات سریع و مهم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پشتیبانی از جستجوی شاخص کیفیت هوای گوگل برای ارائه اطلاعات سریع و مهم

همانطور که احتمالا می دانید گوگل در سال های اخیر توجه ویژه ای به افزودن اطلاعات مهم و ضروری به سرویس های خود از جمله افزودن اطلاعات زلزله به گوشی های پیکسلی داشته است. ما در حال حاضر شاهد پشتیبانی از جستجوی گوگل برای شاخص کیفیت هوا برای ارائه اطلاعات سریع و مهم هستیم. اس ترنجی با من باش.

جستجوی گوگل برای فهرست کیفیت هوا و بررسی سریع

طبق گزارش‌های اخیر، جستجوی گوگل نتایجی را از شاخص کیفیت هوای ایالات متحده (AQI) یا شاخص کیفیت هوا نشان می‌دهد. این گزارش ادعا می کند که شاخص کیفیت از 0 تا 400 متغیر است. این شاخص همچنین دارای رتبه بندی رنگ از سبز تا بنفش خواهد بود. علاوه بر اعداد، AQI توضیح می دهد که نتیجه خوب یا بد است. گوگل همیشه موتور جستجوی خود را بهبود بخشیده است و دوباره در حال انجام یک حرکت مهم است.

برخی از آخرین پیشرفت‌هایی که در چند ماه گذشته دیده‌ایم، توانایی اندروید برای پاک کردن 15 دقیقه آخر تاریخچه جستجوی Google، پیمایش مداوم دستگاه‌های تلفن همراه، چندین گزینه جستجوی لنز Google و موارد دیگر است. مفید و مهم است.

جستجوی گوگل برای پشتیبانی از شاخص کیفیت هوا

گوگل برای اولین بار این ویژگی را در هند راه اندازی کرد (اکنون در ویکتوریا، استرالیا در دسترس است). اکنون با کمک airnow.gov و PurpleAir، این شرکت در حال معرفی آن به سرویس جستجوی خود در ایالات متحده است. کاربران شبکه های موبایل و دسکتاپ می توانند وارد شهر در ایالات متحده شوند، جایی که می خواهند اطلاعات مربوط به این مکان خاص را جستجو و جستجو کنند.

کاربران همچنین می توانند مواردی مانند «کیفیت هوای بوستون» یا «کیفیت هوای بروکلین» را برای دریافت نتیجه وارد کنند. جستجوی کیفیت هوا در یک شهر خاص مقادیر AQI را برای مناطق مختلف شهر فراهم می کند. به عنوان مثال، در زمان نگارش این مقاله، نیویورک دارای AQI بین 18 تا 30 است، بسته به منطقه. از این ارزیابی برای کیفیت هوا خوب است.

از سوی دیگر، از آنجایی که این ویژگی از قبل برای کاربران در ایالات متحده طراحی شده است، مصرف کنندگان ساکن در این منطقه می توانند بلافاصله با نوشتن “Air Pollution Near Me” اطلاعاتی در مورد کیفیت هوای محیط جمع آوری کنند. تمام اطلاعات در بخش های خاصی از جستجوی گوگل قرار می گیرد.

مدیر عامل گوگل در مورد استخدام نامزدهای دارای معلولیت صحبت می کند

گوگل اخیرا میزبان یک میزگرد با ایو اندرسون، مدیر عامل گروه دسترسی و مشارکت جهانی گوگل بود. او با گروهی از کارکنان رسانه درباره محصولات، تیم‌های Google Access و گزینه‌های دسترسی صحبت کرد. هنگامی که صحبت از کارمندان دارای معلولیت می شود، ایو استدلال می کند که چنین کارمندانی به دلیل ناتوانی خود نقش مهمی ایفا نخواهند کرد. با این حال، آنها از محصولات Google برای دستیابی به کارهای عادی مشابه سایر کارمندان استفاده خواهند کرد.

آنها مانند دیگران نقشی خواهند داشت و ایو معتقد است که این تنها راهی است که کارمندان می توانند واقعاً در گروه احساس راحتی کنند. علاوه بر استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای توسعه محصولات هدفمند برای افراد دارای معلولیت، کاری که گوگل بیشتر انجام می دهد این است که ویژگی های موجود را در محصولات محبوب ادغام می کند و همچنین از قدرت آن برای تقویت حس یکپارچگی افراد دارای معلولیت استفاده می کند.

تلاش گوگل برای جلوگیری از نظرات نادرست در نقشه های گوگل

مطابق با GizChinaاو نمونه‌ای از محصول جلسه Google Meet را ذکر می‌کند که باعث می‌شود وقتی افراد جلسات آنلاین دارند، زیرنویس‌های زنده روی صفحه ظاهر شوند. این بار Eva میزبان جلسات از طریق Google Meet است. او همچنین در مورد صفحه نمایش هایی با کنتراست بالا صحبت می کند که نه تنها به افراد کمک می کند متن را به وضوح در نور خورشید ببینند، بلکه به افراد کم بینا کمک می کند تا روزانه از نی استفاده کنند.

در واقع، نه تنها افراد دارای معلولیت، بلکه افراد دارای معلولیت نیز با سناریوهای مشابه «ناتوانی» مواجه خواهند شد. مانند شکستگی، رانندگی و غیره. این محصولات یا امکاناتی که در ابتدا برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده بود مانند ترجمه سریع، رونویسی صدا و … به دلیل راحتی که دارند به تدریج در دید افراد بیشتری قرار گرفته اند. نظر شما در مورد کاربران ترنجی چیست؟ به نظر شما امکان بررسی شاخص کیفیت هوا مفید و کاربردی خواهد بود؟