• خانه
  • اخبار
  • پشتیبانی از اندروید 13 برای نمایشگرهای بریل در نسخه بتا سوم امکان پذیر است

پشتیبانی از اندروید 13 برای نمایشگرهای بریل در نسخه بتا سوم امکان پذیر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پشتیبانی از اندروید 13 برای نمایشگرهای بریل در نسخه بتا سوم امکان پذیر است

با پیشرفت هر نسل، گوگل سیستم عامل محبوب و محبوب خود را به ویژگی های جدیدتر مجهز می کند. این سیاست همیشه تجربه کاربری پلتفرم مذکور را بهبود بخشیده است و در مورد دوم به نظر می رسد اندروید 13 از نمایشگرهای بریل در نسخه سوم بتا پشتیبانی می کند. اس ترنجی با من باش.

پشتیبانی از اندروید 13 برای نمایشگرهای خط بریل امکان پذیر خواهد بود

در طول سال ها، گوگل دسترسی به بسیاری از ویژگی ها را در سیستم عامل اندروید پیاده سازی کرده است. اکثر این ویژگی ها به کاربران با نیازهای خاص کمک می کند تا با سهولت بیشتری از این سیستم عامل استفاده کنند. گوگل اخیراً اعلام کرده است که پشتیبانی از نمایشگرهای پیش‌فرض بریل را در اندروید 13 اضافه خواهد کرد. گوگل در یک پست وبلاگی در روز پنجشنبه اعلام کرد که سومین نسخه بتا اندروید 13 پشتیبانی پیش‌فرض از نمایشگرهای بریل را به همراه خواهد داشت.

با نمایشگر بریل، کاربرانی که نمی توانند از صفحه نمایش استفاده کنند (کاربران نابینا) به تلفن هوشمند یا رایانه خود دسترسی دارند. این شرکت همچنین می‌گوید که نمایش خطوط بریل تجدیدپذیر یک دستگاه الکترومکانیکی است که مدل‌های بریل را با برداشتن پین‌های گرد از سوراخ‌هایی در سطح صاف ایجاد می‌کند. کاربران رایانه از نمایشگرهای بریل و بریل برای خواندن نقاط بریل که نشان دهنده متن هستند استفاده می کنند.

پشتیبانی از اندروید 13 برای نمایشگرهای بریل

با این نمایشگر می توانید به خط بریل نیز بنویسید. این دستگاه ها به افراد نابینا کمک می کند تا دسترسی بهتری به تلفن همراه خود داشته باشند و همچنین به صورت بی صدا از گوشی خود استفاده کنند. قبلاً، افراد دستگاه‌های اندرویدی خود را با استفاده از برنامه BrailleBack به نمایشگرهای بریل متصل می‌کردند که نیاز به دانلود جداگانه از Play Store داشت یا به جای دستگاه فیزیکی از صفحه‌کلید مجازی Talkback استفاده می‌کردند.

با این به‌روزرسانی جدید، برای استفاده از بیشتر نمایشگرهای بریل نیازی به دانلود برنامه‌های اضافی ندارید و افراد می‌توانند از نمایشگرهای بریل برای دسترسی به بسیاری از ویژگی‌های مشابه موجود در Talkback استفاده کنند. برای مثال، می‌توانید از دکمه‌های روی نمایشگر برای حرکت در صفحه استفاده کنید و سپس فعالیت‌هایی مانند نوشتن ایمیل، برقراری تماس تلفنی، ارسال پیام‌های متنی یا خواندن کتاب را انجام دهید.

پشتیبانی از این ویژگی قبلاً در iOS گنجانده شده است

در ابتدای معرفی iOS 12، آیفون های اپل از این قابلیت عالی پشتیبانی می کردند. با توجه به این موضوع، به راحتی می توان گفت که پشتیبانی اندروید از این ویژگی مدت زیادی است که به تعویق افتاده است. گوگل می گوید که پس از به روز رسانی اندروید 13 (نسخه بتای سوم) برای استفاده از اکثر نمایشگرهای بریل نیازی به دانلود نرم افزار اضافی ندارید و نابینایان می توانند از دکمه های روی نمایشگر برای مشاهده محتوای صفحه استفاده کنند.

اندروید 13 دارای ویژگی هشدار زودهنگام زلزله خواهد بود

آنها همچنین می توانند کارهای اغلب پیچیده دیگری مانند نوشتن ایمیل، برقراری تماس، ارسال پیام متنی یا خواندن کتاب را انجام دهند. علاوه بر این، با میانبرهای جدیدی که گوگل در این سیستم عامل ارائه می کند، کاربران می توانند به راحتی از نمایشگرهای بریل با Talkback استفاده کنند. برای کاربران نابینا، پیمایش به علامت بعدی با میانبرها بسیار آسان تر است.

علاوه بر این، به گزارش خبرگزاری GizChinaاین شرکت همچنین میانبرهایی را به ویرایش و کارهای دیگر مانند انتخاب، کپی و چسباندن و حتی پرش به انتهای متون اضافه می کند. نظر شما در مورد پشتیبانی اندروید 13 از نمایشگرهای خط بریل چیست؟