• خانه
  • اخبار
  • پس از یک شکست، یک فروشگاه بازی های ویدیویی در منطقه سیاتل پس از یک هفته دوباره به کار خود بازگشته است

پس از یک شکست، یک فروشگاه بازی های ویدیویی در منطقه سیاتل پس از یک هفته دوباره به کار خود بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پس از یک شکست، یک فروشگاه بازی های ویدیویی در منطقه سیاتل پس از یک هفته دوباره به کار خود بازگشته است

پس از یک شکست، یک فروشگاه بازی های ویدیویی در منطقه سیاتل پس از یک هفته دوباره به کار خود بازگشته است
کیت فام، مالک GameBound، که فروشگاهش در 14 ژانویه توسط دزدانی که یک SUV دزدیده شده را در آن قرار داده بودند، شکسته شد، گفت: «تنها چیزی که نمی توانستم برای آن برنامه ریزی کنم، ماشین بود. (عکس از طریق Kiet Pham/GameBound)

در ساعات اولیه بامداد 14 ژانویه، دو دزد به چهار واحد تجاری جداگانه در کنت، واشنگتن حمله کردند و یک خودروی شاسی بلند آئودی دزدیده شده را از درهای جلوی آنها عبور دادند. این شامل GameBound، یک فروشگاه محلی مستقل است که در “همه چیزهای گیک و گیک” تخصص دارد.

یک هفته بعد، GameBound دوباره وارد کار شد و از هک برای سازماندهی مجدد و بازگشت “حتی بهتر” استفاده کرد.

این اولین سرقت در یک فروشگاه در منطقه سیاتل از زمانی بود که مالک آن کیت فام در سال 2017 آن را افتتاح کرد.

فام به brooztechnology گفت: «فکر می‌کردم همه چیز به نگهبان‌ها، دوربین‌ها، حسگرها، کوره‌ها مربوط می‌شود. «فروشگاه من به شدت امن و بسته بود. تنها چیزی که نتوانستم برنامه ریزی کنم ماشین بود.»

سارقان بازی‌ها و کنسول‌های متعددی را از GameBound دزدیدند، علاوه بر آن خسارتی را که فام حدوداً ۲۲ هزار دلار برآورد کرده بود، وارد کردند.

سارقان همچنین با استفاده از همان SUV یک شبه به یک فروشگاه GameStop، یک فروشگاه Xfinity و یک فروشگاه عینک برخورد کردند.

این پست اینستاگرام را ببینید

پستی به اشتراک گذاشته شده توسط Gamebound Video Games (@gamebound_kent_wa)

فام گفت که با صاحبخانه اش برای نصب تیرها کار می کند. او گفت که اگر آنها نتوانند این کار را انجام دهند، ممکن است مجبور شود به منطقه امن تری نقل مکان کند.

به گزارش فام، در چند سال گذشته هر فروشگاه دیگری در همان مجتمع تجاری GameBound یکی دو بار شکسته شده است و هر ماه یک زن و شوهر مورد سرقت قرار می‌گیرند.

طبق آمار پلیس کنت، سرقت های تجاری در کنت در سال 2022 45 درصد افزایش یافته است.

سال گذشته، فروشگاه بازی‌های ویدیویی در سیاتل Pink Gorilla نیز با خرابکاری‌ها سر و کار داشت، اما بهبود یافت و حتی در ماه دسامبر مکان جدیدی را افتتاح کرد.

پس از یک شکست، یک فروشگاه بازی های ویدیویی در منطقه سیاتل پس از یک هفته دوباره به کار خود بازگشته است
صحنه داخل GameBound در 14 ژانویه، پس از نفوذ. (عکس Kiet Pham/GameBound)

فام انتظار ندارد برای بازسازی فروشگاه نیاز به کمک مالی داشته باشد، زیرا او همچنین دارای یک آژانس بیمه است و اطمینان حاصل کرده است که GameBound به خوبی پوشش داده می شود.

فام گفت: “خوب است که من در اوایل یک خط مشی واقعا خوب برای خودم نوشتم.” “من خوش شانس هستم. با این حال، به عنوان یک متخصص بیمه برای 13 سال، هزینه های نیروی کار و هزینه های زمانی برای پاکسازی و فرانشیزها وجود دارد.”

کالاهایی که توسط GameBound در 14 ژانویه دریافت شد شامل کنسول‌های بازی ویدیویی کامل پلی‌استیشن، پلی‌استیشن 2، پلی‌استیشن 3، گیم‌کیوب، Wii، ایکس‌باکس و ایکس‌باکس 360 بود. بازی “گیم بوی؛ بازی پسر رنگ; یک ماشین حساب نموداری تگزاس اینسترومنتز در بسته بندی اصلی خود. و بازی های متعدد Sega CD و Sega Saturn. همه موارد با برچسب GameBound برچسب گذاری شدند.

علاوه بر این، در این حمله، چهار ویترین و کیس شیشه‌ای، درب امنیتی تاشو فروشگاه و دو مورد از مجموعه شخصی فام از بین رفت: کیوسک‌های اصلی نمایش Xbox و پلی‌استیشن، نوعی که ممکن است در زمان جدید بودن سیستم‌ها در فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی دیده باشید. . آلاچیق هایی که در بهترین حالت تعمیر یا تعویض آن ها دشوار خواهد بود، تنها آسیبی است که در اثر نفوذ به داخل آن وارد می شود که واقعا فام را ناراحت می کند.

به گفته فام، «نان و کره» GameBound، بازی‌های ویدیویی استفاده شده، از نسخه‌های فعلی تا عناوین قدیمی «رترو» مانند آتاری را می‌فروشد. GameBound همچنین اسباب بازی ها، کارت های معاملاتی و کمیک ها را ارائه می دهد.

هفته گذشته، فام در شبکه های اجتماعی به انتشار اخباری در مورد سرقت و همچنین انتشار عکس هایی از دو سارق که توسط دوربین های امنیتی فروشگاهش شکار شده بودند، پرداخت.