منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پس از گزارش سود سه ماهه چهارم، سهام روور 17 درصد کاهش یافت. تریسی ناکس، مدیر ارشد مالی بازنشسته می شود

پس از گزارش سود سه ماهه چهارم، سهام روور 17 درصد کاهش یافت. تریسی ناکس، مدیر ارشد مالی بازنشسته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پس از گزارش سود سه ماهه چهارم، سهام روور 17 درصد کاهش یافت. تریسی ناکس، مدیر ارشد مالی بازنشسته می شود

پس از گزارش سود سه ماهه چهارم، سهام روور 17 درصد کاهش یافت. تریسی ناکس، مدیر ارشد مالی بازنشسته می شود
تریسی ناکس، مدیر ارشد مالی Rover، امسال بازنشسته می شود. (عکس از مریخ نورد)

سهام Rover در معاملات پس از ساعت کاری بیش از 15 درصد سقوط کرد، پس از اینکه این شرکت درآمد سه ماهه چهارم را گزارش کرد که با سود 38 میلیون دلاری و سود خالص 0.19 دلاری به ازای هر سهم فراتر از پیش بینی ها بود.

اهداف سالانه آن برای سال 2022 (درآمد از 160 تا 180 میلیون دلار) کمتر از حد انتظار بود.

این شرکت گفت که این بیماری همه گیر “بیشتر از آنچه ما در ابتدا انتظار داشتیم طول کشیده است و همچنان سطحی از عدم اطمینان را در کوتاه مدت تا میان مدت ایجاد می کند.” روور از افزایش اخیر در لغو پروازها به دلیل شیوع بیماری همه گیر بهبود یافته است.

با این حال، سه ماهه چهارم سال 2021 بزرگترین سه ماهه درآمد این شرکت تا کنون بوده و نسبت به مدت مشابه در سال 2019 (قبل از شروع همه‌گیری) 41 درصد افزایش داشته است.

روور مستقر در سیاتل در ماه آگوست از طریق ادغام SPAC وارد بازار عمومی شد. مانند سایر شرکت‌هایی که در سال گذشته در خلال غوغای SPAC معامله کردند، سهام Rover به شدت سقوط کرد و بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داد. روز دوشنبه با قیمت 4 دلار برای هر سهم معامله شد.

کسب و کار Rover در زمان شروع همه گیری به شدت تحت تاثیر قرار گرفت، اما تا حدی به دلیل افزایش سطح پذیرش حیوانات خانگی و افزایش هزینه های حیوانات خانگی بهبود یافت.

بازار آن صاحبان حیوانات خانگی را با ارائه دهندگان خدماتی مرتبط می کند که می توانند حیوانات خانگی خود را حمل کنند، راه بروند یا از آنها مراقبت کنند، اغلب زمانی که آنها در دفتر هستند یا در سفر هستند.

این شرکت ماه گذشته قراردادی را با پتکو امضا کرد.

Rover همچنین روز دوشنبه اعلام کرد که CFO تریسی ناکس در ماه دسامبر بازنشسته خواهد شد. او در ماه اوت بازنشسته خواهد شد و تا پایان سال جاری به عنوان مشاور باقی خواهد ماند. چارلی ویکرز، معاون مالی، جایگزین او خواهد شد.

ناکس در سال 2017 پس از همکاری با Rightsside، A Place for Mom، UIEvolution و drugstore.com به Rover پیوست.