• خانه
  • اخبار
  • پس از مشاوره پروژه NFT استارباکس، آدام براتمن و اندی ساک، تکنسین های سیاتل، 10 میلیون دلار برای استارت آپ Web3 جمع آوری کردند.

پس از مشاوره پروژه NFT استارباکس، آدام براتمن و اندی ساک، تکنسین های سیاتل، 10 میلیون دلار برای استارت آپ Web3 جمع آوری کردند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پس از مشاوره پروژه NFT استارباکس، آدام براتمن و اندی ساک، تکنسین های سیاتل، 10 میلیون دلار برای استارت آپ Web3 جمع آوری کردند.

پس از مشاوره پروژه NFT استارباکس، آدام براتمن و اندی ساک، تکنسین های سیاتل، 10 میلیون دلار برای استارت آپ Web3 جمع آوری کردند.
مدیر عامل Forum3 آدام براتمن (سمت چپ) و مدیر عامل مشترک اندی ساک. (عکس انجمن 3)

دو رهبر قدیمی فناوری منطقه سیاتل در یک استارت‌آپ جدید با هم متحد می‌شوند که فناوری‌های تعامل مشتری مبتنی بر NFT را به شرکت‌های رو به مشتری می‌فروشد.

آدام براتمن، مدیر عامل سابق استارباکس و اندی ساک، سرمایه‌گذار استارت‌آپ، 10 میلیون دلار برای Forum3 جمع‌آوری کردند.

بودجه جدید پس از آن به دست آمد که براتمن و ساک اخیراً به استارباکس در مورد راه‌اندازی Starbucks Odyssey، یک ابتکار جدید NFT از غول قهوه که به اعضای Starbucks Rewards اجازه می‌دهد تا تمبرهای دیجیتالی کلکسیونی کسب کنند و بخرند، سپس آنها را در بازار بخرند، توصیه کردند. سایر اعضای برنامه وفاداری

از طریق پلتفرم فناوری خود، Forum3 قصد دارد با برندها همکاری کند تا اصطکاک‌های عادی ناشی از فناوری بلاک چین، مانند داشتن کیف پول رمزنگاری یا داشتن ارز دیجیتال را از بین ببرد. کاربران می‌توانند با کارت‌های اعتباری و تلفن‌های خود با پلتفرم وفاداری شرکت درگیر شوند. ساک به brooztechnology گفت، هدف این است که یک نسخه با برچسب سفید از Odyssey به سایر برندهای مصرف کننده بفروشد.

این استارت آپ قصد دارد سایر شرکت های متوسط ​​تا بزرگ را در صنایع مختلف از کالاهای بسته بندی مصرفی، مهمان نوازی و مسافرت هدف قرار دهد. از طریق صدور مجوز، حق امتیاز و سایر هزینه های خدمات درآمد کسب می کند. ساک گفت Forum3 «آگنوستیک زنجیره ای» خواهد بود، به این معنی که در نهایت با انواع پلتفرم های بلاک چین کار خواهد کرد.

اولین پروژه این استارت آپ یک “افت” سه مرحله ای NFT با نویسنده و فیلمنامه نویس Ben Mezrich بود و همچنین به همکاری با Boston Globe کمک کرد. سپس، در ماه آوریل، رهبران استارباکس تماس گرفتند و Forum3 مشاور استراتژیک Odyssey شد.

تعدادی از بازیکنان در فضای وفاداری Web3 وجود دارند که به برندها و افراد در مورد فناوری های وفاداری مبتنی بر NFT مشاوره می دهند. هانگ اخیراً 16 میلیون دلار جمع آوری کرده و با برندهایی مانند Budweiser و Bleacher Report کار می کند. ساک گفت Forum3 به دلیل تجربه و ارتباطات او و براتمن قادر به رقابت خواهد بود.

او به brooztechnology گفت: «مورد استفاده ای که ما در بلاک چین استفاده می کنیم، من معتقدم که مورد استفاده غالب برای بلاک چین خواهد بود.

ساک یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری بذری مستقر در سیاتل Founders’ Co-op بود، سپس TechStars Seattle را به مدت پنج سال رهبری کرد و یک گروه سه تک شاخ تولید کرد. او سپس در کنار مدیرعامل مایکروسافت ساتیا نادلا به عنوان مشاور در زمینه نوآوری و تحول دیجیتال مشغول به کار شد. اخیراً، او یک سرمایه‌گذار در صندوق سرمایه‌گذاری بومی بلاکچین Keen.capital بود.

براتمن، مدیر ارشد دیجیتال سابق استارباکس است، جایی که او به ساخت اپلیکیشن موبایل استارباکس کمک کرد، که اکنون بیش از یک چهارم سفارش‌های این شرکت را انجام می‌دهد. او همچنین مدیر عامل سابق و رئیس فعلی Brightloom است، استارت آپی که به شرکت ها کمک می کند اطلاعات مشتریان خود را به کمپین های بازاریابی شخصی تبدیل کنند.

ساک گفت: «ما درک درستی از نحوه کار با برندهای بزرگ داریم. جنبه هایی از پلت فرم ما وجود خواهد داشت که بسیار متفاوت از بازیکنان استاندارد در فضا خواهد بود.”

استارت‌آپ‌های بلاک چین در سال جاری برای تامین منابع مالی خود تلاش کرده‌اند، بخشی از رکود گسترده‌تر بازار و موجی از سرفصل‌های منفی که بر فضای کریپتو آویزان شده است. بلومبرگ گزارش داد که سرمایه گذاران خطرپذیر در سه ماهه سوم سال تنها 4.44 میلیارد دلار در شرکت های مرتبط با رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند که 37 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

فروپاشی سریع صرافی دارایی های دیجیتال غول پیکر FTX در ماه گذشته نیز باعث ایجاد سرایت در صنعت کریپتو شد.

ساک گفت که برخی از مردم در حال ساختن طرح‌های پونزی و کلاهبرداری در مورد رمزارزها و این توکن‌ها هستند و هیچ فایده‌ای در دنیا ندارند.

او گفت: «همه اینها در میدان چپ است. «ما در فضایی کاملاً متفاوت هستیم. ما یک پرونده تجاری واقعی داریم.»

دور تامین مالی توسط Decasonic با مشارکت Blockcelerate، Liberty City Ventures و Arca رهبری شد. سرمایه گذاران دیگر عبارتند از Polygon Ventures و Valor Siren Ventures.