• خانه
  • اخبار
  • پس از فروش آخرین پرتاب به Forrester، دامپزشکان فنی 6.7 میلیون دلار برای هدف قرار دادن خروج مشتریان دریافت می کنند.

پس از فروش آخرین پرتاب به Forrester، دامپزشکان فنی 6.7 میلیون دلار برای هدف قرار دادن خروج مشتریان دریافت می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پس از فروش آخرین پرتاب به Forrester، دامپزشکان فنی 6.7 میلیون دلار برای هدف قرار دادن خروج مشتریان دریافت می کنند.

پس از فروش آخرین پرتاب به Forrester، دامپزشکان فنی 6.7 میلیون دلار برای هدف قرار دادن خروج مشتریان دریافت می کنند.
سمت چپ: پری بدی مدیرعامل و سامی کایپا مدیر عامل شرکت. (عکس از تینگونو)

اخبار: تینگونو، استارت‌آپی که از هوش مصنوعی برای کاهش خروج مشتریان برای شرکت‌های فناوری استفاده می‌کند، از حالت مخفی کاری خارج شده و یک دور اولیه ۶.۷ میلیون دلاری به رهبری بنیاد سرمایه مستقر در پالو آلتو، کالیفرنیا را اعلام کرد.

بنیانگذاران: این شرکت توسط پری بیدی و سامی کایپا در پایان سال 2021 تاسیس شد. قبل از آن، آنها روی GlimpzIt، استارت آپی که احساسات مشتری را با کمک یادگیری ماشینی ردیابی می کند، که توسط Forrester در سال 2018 خریداری شد، با هم کار کردند.

نرم افزار: تینگونو از یادگیری ماشینی برای کمک به تجارت نرم افزاری برای شناسایی نشانه های خروج مشتریان و سیگنال های توسعه استفاده می کند. سپس نرم افزار ایده ای از نحوه عملکرد این کسب و کار برای کاهش خطر خروج ارائه می دهد.

پاریس بدی، یکی از بنیانگذاران Tingono، در بیانیه ای گفت: “کسب و کارها زمان و درآمد زیادی را صرف جذب و جذب مشتریان می کنند، اما اغلب سیگنال هایی را که نشان می دهد این مشتریان ممکن است کنار بکشند یا آماده گسترش هستند را از دست می دهند.”

مشتریان: تینگونو در حال مذاکره با ده ها مشتری است و قصد دارد اولین نسخه نرم افزار خود را تا پایان تابستان منتشر کند.

تیم: این شرکت می گوید قصد دارد از بودجه اولیه خود برای استخدام و ایجاد اولین نسخه نرم افزار استفاده کند. این شرکت در حال حاضر شش کارمند دارد و در نظر دارد طی دو ماه آینده چهار کارگر دیگر اضافه کند. تمام کارکنان آن در ساحل غربی مستقر هستند و بین سانفرانسیسکو، سیاتل و کانادا توزیع شده اند. این شرکت می گوید که قصد دارد در سیاتل و سانفرانسیسکو مستقر در سانفرانسیسکو حضوری برابر داشته باشد.

نهادهای تامین مالی: سه شرکت دیگر نیز در این دور شرکت کردند، از جمله Flying Fish Partners مستقر در سیاتل، XFund مستقر در پالو آلتو و Pathbreaker Ventures مستقر در سانفرانسیسکو. این شرکت همچنین سرمایه گذاری تعداد معدودی از مدیران تجاری از جمله جان هرشتاین، کریستین میلز، جان شونشتاین و دیگران را جذب کرده است.