• خانه
  • اخبار
  • پس از راه اندازی در سیاتل، سرویس دربان شخصی Yohana در سراسر کشور برای کمک به خانواده های پرمشغله در حال گسترش است.

پس از راه اندازی در سیاتل، سرویس دربان شخصی Yohana در سراسر کشور برای کمک به خانواده های پرمشغله در حال گسترش است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پس از راه اندازی در سیاتل، سرویس دربان شخصی Yohana در سراسر کشور برای کمک به خانواده های پرمشغله در حال گسترش است.

پس از راه اندازی در سیاتل، سرویس دربان شخصی Yohana در سراسر کشور برای کمک به خانواده های پرمشغله در حال گسترش است.
بنیانگذار و مدیر عامل Johanna Yoki Matsuoka. (عکس فایل brooztechnology/کوین لیزوتا)

یوهانا، خدمات دربان شخصی که در سیاتل توسط یک پیشگام رباتیک که به عنوان یک مادر پرمشغله از زندگی شعبده بازی می کرد، آغاز شد، در سراسر کشور در حال گسترش است.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت یوکی ماتسوکا در سپتامبر 2021 به عنوان راهی برای کمک به خانواده ها در مدیریت لیست کارهای رو به رشد روزافزون جوهانا را معرفی کرد. طرح عضویت این سرویس، کاربران را با یک دستیار انسانی واقعی و دیگرانی که می توانند در همه چیز از برنامه ریزی مهمانی گرفته تا رزرواسیون و ثبت نام بچه ها در تیم های ورزشی کمک کنند، متصل می کند. همه اینها توسط داده ها و اتوماسیون پشت صحنه پشتیبانی می شود.

یوهانا که یک زیرمجموعه مستقل کاملاً تأمین مالی شده از پاناسونیک است، در اوایل سال جاری به لس آنجلس گسترش یافت.

ماتسوکا یکی از رهبران سابق فناوری گوگل و اپل است که در سال 2007 به عنوان استاد دانشگاه واشنگتن برنده جایزه مک آرتور نابغه شد. او به brooztechnology گفت که پاسخ به آخرین سرمایه گذاری او فراتر از انتظارات بوده است.

ماتسوکا گفت: “ما می دانستیم که خانواده ها به حمایت نیاز دارند و در حال مبارزه هستند، اما بازخوردها و توصیه هایی که از اعضای خود می شنویم، ماموریت ما برای کمک به رشد خانواده های مدرن را تقویت کرده است.”

اعضای Yohana اکنون با پرداخت 249 دلار در ماه (به 149 دلار برای بقیه سال کاهش یافته است) به چهار مزیت کلیدی دسترسی دارند:

  • راهنمای یوهانا: خانواده ها عزیزی دارند که برای درک نیازهای آنها، تعیین اهداف و یافتن تعادل برای خانواده تلاش می کند.
  • متخصصان یوحنا: هر خانواده با یک متخصص و تیم با تجربه مدیریت خانه، خانواده و برنامه ریزی برای کمک به طیف گسترده ای از نیازها مطابقت دارد.
  • شبکه حرفه ای و وابسته یوهانا: اعضا به ارائه‌دهندگان شخص ثالث مانند لوله‌کش‌ها یا سقف‌سازها یا متخصصان سلامتی دسترسی دارند که خدمات اضافی برای رفاه خانه، خانواده و شخصی ارائه می‌دهند.
  • اپلیکیشن + وب سایت یوهانا: یک سیستم مدیریت مجازی که در آن اعضا می توانند وظایفی را برای تیم خود ایجاد کنند، آنچه را که تکمیل شده است ببینند و زمان ذخیره شده را پیگیری کنند.

ماتسوکا گفت که این خدمات بسط چیزی است که یوهانا برای اولین بار با آن شروع کرد، و پس از اینکه ماتسوکا فهمید که خانواده ها واقعاً به چه نوع کمکی نیاز دارند ارائه شدند.

ماتسوکا گفت: «زمانی که در سیاتل شروع کردیم، خانواده‌ها را با یک دستیار Yo با حمایت محققان و هوش مصنوعی هماهنگ کردیم تا آنها را «فوق بشر» کنیم. اما اعضای ما به حمایت بیشتری نیاز داشتند.»

پس از راه اندازی در سیاتل، سرویس دربان شخصی Yohana در سراسر کشور برای کمک به خانواده های پرمشغله در حال گسترش است.
برنامه Yohana اعضا را با دستیاران شخصی متصل می کند. (عکس از یوهانا)

این شرکت از زمان راه اندازی بیش از 3000 خانواده را پشتیبانی کرده و تقریبا 50000 کار را انجام داده است. ماتسوکا گفت که کمک به برنامه ریزی وعده های غذایی در روزهای هفته اکنون بسیار زیاد است و تقاضای اولیه در مورد درخواست های تعمیر خانه را تحت الشعاع قرار می دهد. و یک ویژه اخیر با هدف کمک به خانواده ها در درک برنامه ریزی هالووین – لباس، دکور، خوراکی های سالم – مورد استقبال قرار گرفت.

ماتسوکا گفت: «بعضی خانواده ها می گویند که یوهانا 8 تا 10 ساعت در هفته در آنها صرفه جویی کرده است.

یوهانا به شدت به بازخورد اعضا متکی است. تجربه اصلی به طور کامل بر روی یک برنامه ساخته شده بود، اما به درخواست اعضا به نسخه دسکتاپ گسترش یافت. تمرکز بر کمک به کاهش استرس در تعطیلات پس از مشاهده بیشترین درخواست از اعضا در سال 2021 صورت گرفت.

ماتسوکا گفت: «ما به داستان‌های اعضایمان دقت کردیم و به نکات اصلی دردشان گوش دادیم که می‌خواستند حل شود. “آنها به شناسایی زمینه های فرصت برای طراحی تجربیاتی که جذاب، معنادار و متمرکز بر حل نیازهای کلیدی هستند کمک می کنند.”

یوهانا که در سیلیکون ولی مستقر است، اکنون حدود 140 کارمند دارد.