• خانه
  • اخبار
  • پر استفاده ترین ایموجی های دنیا کدامند؟

پر استفاده ترین ایموجی های دنیا کدامند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پر استفاده ترین ایموجی های دنیا کدامند؟

بر اساس مطالعه جدیدی که در فوریه 2022 9 میلیون توییت با برچسب های جغرافیایی را تجزیه و تحلیل کرد، ایموجی “چهره با اشک شوق” که به واکنش “خنده” نیز معروف است، رسماً پرکاربردترین شکلک در اکثر کشورها است. شرکتی که این مطالعه را انجام داده است حل جدول کلمات متقاطعبهترین ایموجی های مورد استفاده در تمام کشورهای جهان را لیست می کند.

پر استفاده ترین ایموجی ها در هر کشور

این شرکت در آخرین مطالعه خود دریافت که بیشتر کشورها یا می خندند یا عشق می ورزند. بنابراین اشک های شادی و قلب سرخ او، هاستن اولین و دومین ایموجی پر استفاده در جهان هستند. صورت با اشک شوق نیز رایج ترین ایموجی در ۷۵ کشور جهان است. علاوه بر این، شکلک‌های با مضمون Wordle جزو ده شکلک برتر در ایالات متحده هستند. با این حال باید توجه داشت که ایموجی ها آنها به عنوان یک زبان جهانی واحد شناخته نمی شوند. برای مثال، در چین، شکلک‌ها «معشوقه» را پیشنهاد می‌کنند، در حالی که ارسال انگشت شست به یونانی می‌تواند توهین‌آمیز باشد.

پر استفاده ترین ایموجی ها در هر کشور

پر استفاده ترین ایموجی ها در هر کشور

اگر شکلک های واقعی با محبوبیت خود برجسته می شدند، جهان جای وحشتناکی می شد. خوشبختانه، نمودار زیر فقط تجسمی است از اینکه اگر اندازه شکلک های مورد استفاده در جهان با استفاده از آنها مرتبط باشد، چگونه به نظر می رسند. صورت پر از اشک شوق پر استفاده ترین ایموجی دنیاست. این ایموجی حتی تنها موردی است که به عنوان کلمه سال در آکسفورد انتخاب شده است. انتشارات دانشگاه آکسفورد در سال 2015 آن را “کلمه ای” نامید که به بهترین وجه منعکس کننده اخلاق، خلق و خو و حرفه است.

در حال حاضر 3663 ایموجی رسمی وجود دارد، اما محبوب ترین آنها بسیار برجسته تر از بقیه هستند. اشک صورت تقریبا دو برابر بیشتر از سومین ایموجی بلند که روی زمین غلت می زند برای خندیدن استفاده می شود، که به نوبه خود دو برابر بیشتر از یک یادداشت تشکر برای مقام ششم به عنوان یک لبخند روی صورت رایج است. با این حال، همیشه تلاش هایی برای تنوع بیشتر ایموجی ها صورت گرفته است. رنگ های مختلف پوست برای اولین بار در سال 2015 عرضه شد، در حالی که ایموجی های مردان باردار جدیدترین موارد اضافه شده به این لیست هستند!

پر استفاده ترین ایموجی های دنیا کدامند؟

این آمارگر از API توییتر برای استخراج 9 میلیون توییت با برچسب جغرافیایی استفاده می کند. بر اساس این مثال، آنها بیشترین استفاده از ایموجی ها را در سراسر جهان و برای کشورهای خاصی با داده های موجود تعیین کرده اند. حداکثر تعداد توییت در هر حساب به یک توییت در روز برای حذف ربات ها از این آمار محدود شده است. این شرکت همچنین از یک “نگاه منحصر به فرد” برای محاسبه فراوانی ایموجی ها در نمونه استفاده می کند. این بدان معناست که برای توییت هایی که بیش از یک بار ایموجی یکسان دارند؛ تنها مورد اول تمام استفاده از این ایموجی محاسبه شده است.

نظر شما در مورد آمار پر استفاده ترین ایموجی ها در کشورهای مختلف جهان چیست؟ همانطور که از تصویر بالا مشخص است، در ایران نیز مانند ترند عمومی جهانی، ایموجی خندیدن با اشک شوق بیشترین محبوبیت را در بین جامعه مصرف کننده دارد.