• خانه
  • اخبار
  • پرچمدار OnePlus با اسنپدراگون 8 پلاس نسل اول در سه ماهه سوم سال 2022 معرفی می شود.

پرچمدار OnePlus با اسنپدراگون 8 پلاس نسل اول در سه ماهه سوم سال 2022 معرفی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرچمدار OnePlus با اسنپدراگون 8 پلاس نسل اول در سه ماهه سوم سال 2022 معرفی می شود.

وان پلاس زمانی به عنوان برندی شناخته می شد که تمرکز ویژه ای بر ارائه دستگاه های پیشرو مقرون به صرفه و درجه یک داشت. اما این نقش با ورود وان پلاس به بازار گوشی های میان رده در سال های اخیر کم رنگ شده است. همانطور که می دانید نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 پلاس روز گذشته رونمایی شد. حالا وان پلاس منتظر اخباری در مورد تجهیز تراشه های پرچمدار آینده این شرکت است اسنپدراگون 8+ نسل 1 داده شده. این گوشی هوشمند در سه ماهه سوم سال 2022 معرفی خواهد شد.

پرچمدار آتی OnePlus، 10 Ultra، احتمالا وارد بازار خواهد شد

OnePlus منتظر پستی در شبکه اجتماعی Weibo است که ادعا می کند این شرکت یکی از اولین تولیدکنندگانی خواهد بود که از نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 پلاس استفاده می کند. وان پلاس تایید کرده است که پرچمدار آینده این شرکت در سه ماهه سوم سال جاری رونمایی خواهد شد. قابل توجه است که تا پایان سه ماهه سوم سال 2022 زمان نسبتا طولانی وجود دارد. اما به نظر می رسد اعلام این خبر توسط وان پلاس بیشتر برای جلب توجه مصرف کنندگان انجام شده است.

پرچمدار OnePlus با اسنپدراگون 8 پلاس نسل اول در سه ماهه سوم سال 2022 معرفی می شود.

انتشار OnePlus در Weibo

متأسفانه وان پلاس نامی از پرچمدار آینده خود ذکر نکرده است. اما شایعاتی وجود دارد که این گوشی هوشمند OnePlus 10 Ultra نام خواهد داشت. البته برخی گمانه زنی ها نیز بر این باورند که این گوشی OnePlus 10T، OnePlus 10RT یا OnePlus 10T Pro نام خواهد داشت. لازم به ذکر است که رایلی و ایسوس نیز رسما تایید کرده اند که در حال توسعه یک گوشی پرچمدار با تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 هستند. Riley ادعا می کند اولین شرکتی است که از تراشه پرچمدار کوالکام (در GT 2 Master Explorer) استفاده می کند.

نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس کوالکام معرفی شد: بهینه و سریعتر

در همین حال، ایسوس اعلام کرده است که سری ROG Phone 6 اولین گوشی هوشمند گیمینگ جهان با تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 خواهد بود. GizmoChina او مدعی است که پرچمداران جدید ایسوس و رایلی به احتمال زیاد ماه آینده معرفی خواهند شد.

نظر شما چیه؟ آیا پرچمدار آینده OnePlus می تواند تهدیدی برای رقبا باشد؟