• خانه
  • اخبار
  • پروژه یک شرکت فناوری برای انتقال اینترنت پرسرعت به ماه و مریخ

پروژه یک شرکت فناوری برای انتقال اینترنت پرسرعت به ماه و مریخ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پروژه یک شرکت فناوری برای انتقال اینترنت پرسرعت به ماه و مریخ

یک شرکت فضایی به نام Aquarian Space قصد دارد اینترنت پرسرعت بین ماه و مریخ بسازد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، پروژه اینترنت فضایی شرکت فضای آکواریا در حال حاضر در مرحله جذب سرمایه است. این شرکت اخیراً 650000 دلار جمع آوری کرده است که طی آن پروژه ای برای توسعه و انجام تحقیقات فنی برای ارسال اینترنت پرسرعت به ماه و مریخ در حال انجام است. هدف نهایی پروژه این شرکت ایجاد اینترنت پرسرعت بین زمین، ماه و مریخ خواهد بود. به گفته Aquarian، سیستم ارتباطی ماه تا سال 2024 به طور کامل مستقر خواهد شد.

Aquarian درباره پروژه جدید خود گفت: چشم انداز اولیه برای ساخت این پروژه شبکه های ماهواره ای تجاری پرسرعت و پرسرعت موسوم به شبکه های ماهواره ای پرسرعت تجاری تجاری خواهد بود. تا 100 مگابیت در ثانیه تولید می شود.

کلی لارسون، مدیر عامل آکواریوم، در بیانیه ای افزود که در سال جاری حدود 13 مدارگرد یا مریخ نورد در اطراف ماه وجود دارد و این تعداد می تواند تا سال 2030 تا 200 افزایش یابد و اقتصاد ماه چند میلیارد دلاری ایجاد کند. Aquarian چندین محموله فرود و تجهیزات علمی را با همکاری سایر شرکت های برنامه Commercial Cargo Service ناسا به ماه ارسال خواهد کرد. به این ترتیب تا سال 2024 و با همکاری سایر شرکت های این بخش، آکواریان خدمات داده و ارتباطی را ارائه خواهد کرد.