• خانه
  • اخبار
  • پروژه اسپارتاکوس پلی استیشن هفته آینده رونمایی خواهد شد

پروژه اسپارتاکوس پلی استیشن هفته آینده رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پروژه اسپارتاکوس پلی استیشن هفته آینده رونمایی خواهد شد

اگر از گیمرهای کنسول ایکس باکس هستید، مطمئناً می دانید که سرویس GamePass مایکروسافت چیست و چگونه ماهیت گیمرها را تغییر داده است. سونی قبلا گفته بود که در پاسخ به سرویس GamePass سرویس مشابهی را معرفی خواهد کرد. طبق گزارش ها، پروژه پلی استیشن اسپارتاکوس که با GamePass رقابت خواهد کرد، هفته آینده توسط سونی رونمایی خواهد شد. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

هر آنچه در مورد پروژه اسپارتاکوس پلی استیشن می دانیم. برنامه سونی برای رقابت با GamePass چیست؟

مدت هاست که شایعاتی در مورد سرویس پلی استیشن سونی وجود دارد که احتمالا به عنوان رقیبی برای GamePass مایکروسافت ارائه خواهد شد. سال گذشته، اولین شایعات از نوع جدیدی از خدمات ارائه شده به دارندگان پلی استیشن به نام پلی استیشن اسپارتاکوس منتشر شد. تاکنون اطلاعات زیادی از این سرویس منتشر نشده است و شایعات زیادی در مورد آن وجود دارد.

به عنوان مثال، برخی می گویند که این سرویس خدمات موجود PS Plus و PS Now را به عنوان یک سرویس ترکیب می کند. در حالی که نگاه خوشبینانه تر نشان می دهد که این سرویس سازگاری بازی های قدیمی را با کنسول های جدید پلی استیشن به ارمغان خواهد آورد. در واقع به نظر می رسد این دستگاه دو سرویس موجود را با هم ترکیب می کند.

فروش سونی پلی استیشن 5 از 17 میلیون دستگاه فراتر رفت

علاوه بر این، بسیاری از افشاگران پیشنهاد می کنند که ممکن است برخی از بازی های کلاسیک مرتبط با این سرویس وجود داشته باشد. ظاهرا به زودی از این سرویس مطلع خواهیم شد. جیسون شرایر، تحلیلگر و افشاگر مورد اعتماد در اخبار بلومبرگ، می گوید که این سرویس هفته آینده معرفی خواهد شد و جزئیات بیشتری را خواهیم فهمید.

سرویس اسپارتاک هفته آینده راه اندازی می شود

به گفته بلومبرگ، استراتژی آینده این شرکت ارتقای این پلتفرم با مجموعه ای از بازی های موفق چند سال اخیر است. این سرویس برنامه ها و کاتالوگ های مختلف را در یک اکوسیستم ترکیب می کند. ظاهرا جیسون شرایر این اطلاعات را از طریق منابع ناشناس مرتبط با این شرکت ژاپنی تایید کرده است. سرویس اسپارتاکوس پلی استیشن در واقع خدمات PlayStation Now و PlayStation Plus را ترکیب می کند.

برای کسانی که نمی دانند، سرویس اول به مشترکین اجازه می دهد تا بازی ها را در کاتالوگ ها و گروه ها انجام دهند. این سرویس عناوین اخیر منتشر شده از بازی های کلاسیک PS4 و PS2 را ارائه می کند. این سرویس همچنین برخی از بازی های PS3 را ارائه می دهد که از طریق روش های مناسب در دسترس هستند.

پروژه پلی استیشن اسپارتاک

این شرکت همچنین هر ماه بازی های رایگان را برای مشترکین PS Plus و همچنین 100 گیگابایت فضای ابری برای آپلود بازی های ذخیره شده ارائه می دهد. سرویس اسپارتاکوس پلی استیشن این دو سرویس را در یک سرویس ترکیب می کند. از طرفی پلی استیشن پلاس سرویسی است که برای تمامی افرادی که می خواهند به صورت آنلاین با پلی استیشن بازی کنند ضروری است.

سرویس اسپارتاک طرح های متفاوتی را با قیمت های متفاوت و مزیت های متفاوت ارائه خواهد داد

این سرویس جدید علاوه بر ترکیب دو سرویس قبلی، با طیفی از سطوح و طرح های مختلف ارائه می شود. آنها امکان دسترسی به بازی های کلاسیک و مدرن همراه با نمایش های طولانی را فراهم می کنند و برای گران ترین سطوح بازی می کنند. به گفته جف گراب، بازی های کلاسیک نقش مهمی در این سرویس دارند.

از این رو شایعاتی در مورد سازگاری و ادغام بازی های قدیمی با سیستم عامل فعلی به گوش می رسد. چند ماه پیش، مارک چرنی، مهندس ارشد PS4 و PS5، پتنت‌هایی را برای دستاوردهای بخش تروفی در پلتفرم‌های قدیمی‌تر ثبت کرد. به دنبال این پتنت‌ها، بسیاری از کاربران معتقد بودند که PS5 پس از راه‌اندازی سرویس اسپارتاکوس با بازی‌های قدیمی‌تر سازگار خواهد بود. اما تاکنون نه تنها شایعات و اخبار تایید شده است.

کمبود سونی پلی استیشن 5 احتمالا تا سال 2022 ادامه خواهد داشت

مطابق با GizChina، هدف نهایی سونی از راه اندازی این سرویس ارائه خدمات در سطح Xbox GamePass است. با این حال سونی قصد ندارد در روز اول عناوین پلی استیشن را روی پلتفرم معرفی کند. اگر سونی واقعاً قرار است هفته آینده اسپارتاک را معرفی کند، پس باید روی چهارشنبه آینده تمرکز کنیم. زیرا احتمالاً این تاریخی است که سونی بازی های رایگان ماه آوریل را به مشترکین پلی استیشن پلاس معرفی می کند. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا سرویس اسپارتاک سونی می تواند با سرویس محبوب GamePass رقابت کند؟