• خانه
  • اخبار
  • پروفیا که اطلاعات قراردادهای املاک تجاری را استخراج می کند، 10.2 میلیون دلار جمع آوری می کند

پروفیا که اطلاعات قراردادهای املاک تجاری را استخراج می کند، 10.2 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پروفیا که اطلاعات قراردادهای املاک تجاری را استخراج می کند، 10.2 میلیون دلار جمع آوری می کند

پروفیا که اطلاعات قراردادهای املاک تجاری را استخراج می کند، 10.2 میلیون دلار جمع آوری می کند
رابط کاربری پروفیا (عکس از پروفیا)

پروفیا، استارت‌آپی که پلتفرمی را ایجاد می‌کند که عبارات کلیدی را از قراردادهای املاک تجاری جستجو و استخراج می‌کند، 10.2 میلیون دلار در دور سری A به رهبری Cercano Management، که قبلا Vulcan Capital بود، جمع‌آوری کرده است.

هدف این شرکت ساده‌سازی فرآیند لیزینگ تجاری با پلتفرم آنلاین خود است، جایی که مالکان و مستاجران می‌توانند در مورد شرایط کلیدی به توافقاتی دست یابند و سپس با کارکنان حقوقی برای رسیدن به یک اجاره نامه امضا شده همکاری کنند.

پروفیا که اطلاعات قراردادهای املاک تجاری را استخراج می کند، 10.2 میلیون دلار جمع آوری می کند
کامرون استیل. (عکس از پروفیا)

کاربران پروفیا می توانند قراردادهای PDF را که توسط نرم افزار آن تجزیه و تحلیل می شوند بارگذاری کنند. این ابزار عبارات کلیدی مانند فوت مربع و تاریخ در اجاره نامه را که توسط یک متخصص بررسی می شود، بیان می کند. این شرکت می گوید نرم افزار آن بیش از یک میلیون صفحه سند را در 1800 مکان پردازش کرده است.

کامرون استیل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، به brooztechnology گفت: رقابت فزاینده در بخش املاک تجاری، بسیاری از شرکت ها را مجبور به پذیرش فناوری برای کار سریع تر کرده است. این یک باد مخالف برای استارتاپ در بحبوحه رکود در بازار گسترده تر ایجاد کرد.

افزایش نرخ بهره ناشی از تورم و پذیرش فزاینده کار ترکیبی، بخش املاک تجاری را کند کرده است. بر اساس داده های انجمن ملی مشاوران املاک، در سه ماهه سوم، بیش از 1.3 میلیون فوت مربع از فضای اداری خالی ماند و در مقایسه با اجاره ای به بازار آمد.

پروفیا به لیست شلوغی از شرکت‌هایی می‌پیوندد که خدمات لیزینگ و مشاوره را به مشاغل تجاری املاک و مستغلات ارائه می‌دهند. استیل گفت که این استارتاپ با NTrust، Realogic، Accenture، MRI Software و DealSumm و غیره رقابت خواهد کرد. استیل گفت که پروفیا همچنین با صنعت صفحه گسترده سنتی و خدمات دستی رقابت می کند.

این استارت آپ که قبلا LeasABLE نام داشت، بین سانفرانسیسکو و سیاتل مستقر است.

سیاتل خانه تعداد فزاینده ای از استارتاپ ها است که از هوش مصنوعی و فناوری پردازش زبان طبیعی برای موارد مختلف استفاده می کنند. Lexion، Advocat و Clearbrief به تیم های حقوقی کمک می کنند تا انواع مختلف قراردادها را بررسی کنند. Unwrap و Spiral بینش هایی را بر اساس داده های بازخورد مشتری به شرکت ها ارائه می دهند. شرکت هایی از جمله Augment، Xembly و Seasalt ابزارهایی مانند منشی ارائه می دهند که می توانند از رونوشت های جلسات یادداشت برداری کنند.

بودجه جدید برای پروفیا برای توسعه محصول و همچنین رشد تیم های فروش، بازاریابی و فروش استفاده خواهد شد. این شرکت در حال حاضر 32 کارمند دارد که 18 نفر آنها در سیاتل مستقر هستند.

آخرین نقش های استیل شامل موقعیت های رهبری در OpenTable و Booking.com است. او همچنین یکی از اعضای موسس و مدیر اجرایی استارت‌آپ بازاریابی هتل Buuteeq بود که توسط Priceline در سال 2014 خریداری شد. CTO Chris Hsu به او ملحق شد که در Buuteeq و Booking.com سمت‌های ارشد مهندسی داشت.

دیگر سرمایه گذاران مخاطره آمیز در Prophia شامل SignalFire و Spear Street Capital هستند. این استارت آپ دو دور قبلی سرمایه گذاری داشت که کل سرمایه آن را به 15.3 میلیون دلار رساند. رتبه بندی را فاش نکرد.