• خانه
  • اخبار
  • پرسش و پاسخ با کهنه‌کار فناوری که صندوق 30 میلیون دلاری REI را رهبری می‌کند تا به افراد رنگین پوست کمک کند تا در صنعت فضای باز پیشرفت کنند.

پرسش و پاسخ با کهنه‌کار فناوری که صندوق 30 میلیون دلاری REI را رهبری می‌کند تا به افراد رنگین پوست کمک کند تا در صنعت فضای باز پیشرفت کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش و پاسخ با کهنه‌کار فناوری که صندوق 30 میلیون دلاری REI را رهبری می‌کند تا به افراد رنگین پوست کمک کند تا در صنعت فضای باز پیشرفت کنند.

پرسش و پاسخ با کهنه‌کار فناوری که صندوق 30 میلیون دلاری REI را رهبری می‌کند تا به افراد رنگین پوست کمک کند تا در صنعت فضای باز پیشرفت کنند.
دن کیهانیا، مدیر REI’s Path Ahead Ventures. (عکس REI)

دفعه بعد که «انصراف دادید»، ممکن است این کار را با استفاده از برند یا محصولی انجام دهید که به لطف Path Ahead Ventures REI تقویت شده است. خرده‌فروشی فضای باز مستقر در سیاتل یک سال از برنامه‌ای برای ارائه فرصت‌های بیشتر به بنیان‌گذاران رنگین‌پوست و گروه‌هایی که به‌طور سنتی دارای نمایندگی کمتری هستند، می‌گذرد.

REI می‌گوید که در صنعت 460 میلیارد دلاری در فضای باز، تنها حدود 1 درصد از برندهای خرده‌فروشی متعلق به افراد رنگین پوست هستند. Path Ahead Ventures قصد دارد این کسری را با یک صندوق 30 میلیون دلاری که استارتاپ‌ها و کارآفرینان را از طریق راهنمایی، نیازهای تولید و توزیع، شبکه‌سازی، کمک به جریان نقدی و غیره راهنمایی می‌کند، برطرف کند.

ما در مورد اینکه چگونه سفر همه واقعا منحصر به فرد است، چیزهای زیادی یاد می گیریم، بسیار متواضعانه.”

– دن عطسه

این ابتکار شامل دو برنامه از نوع شتاب دهنده به نام‌های Embark و Navigate است که بستگی به این دارد که آیا بنیانگذار برای ایده اولیه یا یک تجارت موجود به کمک نیاز دارد.

اولین گروه از شش استارت آپ شرکت کننده در شتاب دهنده Navigate تابستان امسال انتخاب شدند و در 29 اکتبر در یک رویداد نمایشگاهی در فروشگاه پرچمدار REI در سیاتل معرفی خواهند شد.

تیمی متشکل از متخصصان خرده‌فروشی، فناوری و سرمایه‌گذاری که این تلاش‌ها را رهبری می‌کنند شامل مینا یو، بنیان‌گذار گجت Heroclip است که در اوایل امسال خریداری شد. یو به عنوان یک کارآفرین تمام وقت کار می کند.

Path Ahead Ventures توسط Dan Kihanya، کهنه‌کار فناوری با سال‌ها تجربه استارت‌آپ رهبری می‌شود. brooztechnology با Kihanya صحبت کرد تا در مورد ابتکار عمل، نحوه کار و موارد دیگر صحبت کند. پرسش ها و پاسخ های ما برای طولانی و وضوح ویرایش شده است.

brooztechnology: REI می‌خواست با Path Ahead Ventures چه کند؟

دن عطسه: «در حالی که کارهای زیادی برای انجام دادن در بسیاری از زمینه‌ها وجود دارد که REI در مورد کارکنان، مشتریان و صنعت به‌عنوان یک کل دنبال می‌کند، ما نگاهی دقیق به زنجیره تأمین و جایگاه برندها انداختیم. [in representation.] در حال حاضر، تخمین زده می‌شود که تنها حدود 1 درصد از برندها در صنعت فضای باز متعلق به افراد رنگین‌پوست هستند یا تأسیس و رهبری می‌شوند. به عنوان بخشی از کار حقوقی نژادی خود، گفتیم: “چگونه می توانیم صنعت را تغییر دهیم؟” این واقعاً انگیزه کلی برای Path Ahead Ventures بود.”

GW: REI چگونه از 30 میلیون دلار استفاده کرد؟

عطسه کردن: «در واقع ما دو برنامه داریم. یکی از آنها نوعی پیش شتاب دهنده یا مدرسه استارتاپی ما به نام Embark است، و برای شرکت کنندگان در آن برنامه – ما تا به حال یک گروه داشته ایم که 27 نفر بوده است – همه 10000 دلار کمک هزینه بدون سهام و بدون کاهش می گیرند. . و سپس برای برنامه شتاب دهنده Navigate، هرکدام یک کمک هزینه ۲۵۰۰۰ دلاری دریافت می‌کنند و بسته به مرحله و نیازهای آن شرکت‌ها در حین رشد، فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری فردی نیز در آنها وجود دارد.»

GW: به طور کلی در فضای باز چه می بینید؟ آیا هنوز باید زمین را ترک کنیم؟ آیا نیاز بیشتری برای ورود به خرده فروشان معتبر مانند REI وجود دارد؟ برخی از نیازهای بزرگتر برای این برندها چیست؟

عطسه کردنما زمان زیادی را در سال گذشته قبل از راه‌اندازی Path Ahead Ventures صرف کردیم تا با صدها بحث و تحقیق ثانویه در مورد چالش‌ها، نه فقط برای هر بنیان‌گذار، بلکه به‌ویژه برای بنیان‌گذارانی با پیشینه‌های کم‌نمایش، کشف کنیم. آنچه ما به طور عمده شنیدیم در پنج موضوع قرار می گیرد:

  • مربیگری. آنها احساس می کنند “نمی دانم آنچه را که نمی دانند” زیادی وجود دارد. افرادی که می توانند به هدایت آن رابطه کمک کنند، چه انتخاب هایی وجود دارد، چه سفرهایی را باید از نظر نحوه رشد کسب و کارشان بررسی کنند.
  • تولید و توزیع. همه چیز از نحوه مدیریت زنجیره تامین تا کانال های توزیع، اعم از عمده فروشی و خرده فروشی یا مستقیم به مصرف کننده.
  • جریان نقدی. سرمایه اولیه و به آنها کمک می کند تا راه حل هایی برای مدیریت نیازهای جریان نقدی خود در حین رشد پیدا کنند.
  • شبکه های. بنیان‌گذاران با پیشینه‌های کم‌رنگ و بنیان‌گذاران رنگی از شبکه‌هایی می‌آیند که لزوماً در جایی که همتایانشان در شرکا، تأمین‌کنندگان، و سایر سرمایه‌گذاران بالقوه با هم ارتباط برقرار می‌کنند، همپوشانی ندارند.
  • اعتبار. REI شهرت بسیار خوبی در فضای باز ایجاد کرده است، و بنابراین بسیاری از بنیان‌گذاران به دنبال راه‌هایی هستند که درگیر شدن با ما به عنوان یک نهاد می‌تواند به اعتبار آن‌ها در بازار کمک کند، زیرا آگاهی و تقاضا را افزایش می‌دهند.
پرسش و پاسخ با کهنه‌کار فناوری که صندوق 30 میلیون دلاری REI را رهبری می‌کند تا به افراد رنگین پوست کمک کند تا در صنعت فضای باز پیشرفت کنند.
گروهی از یکی از برنامه های شتاب دهنده REI هفته آینده محصولات خود را در فروشگاه پرچمدار این شرکت در سیاتل به نمایش خواهند گذاشت. (تصویر REI)

GW: آیا قصدی وجود دارد یا موردی است که این مارک ها در قفسه های فروشگاه های شما قرار بگیرند؟

عطسه کردن: اوتریچ به وضوح چیزی است که ما در آن مهارت داریم و به روشی که با 21 میلیون عضو خود در ارتباط هستیم، افتخار می کنیم. بنابراین، ما این را ارائه می دهیم، و این هدف ما برای برندهایی است که در حال انتقال هستند، بسته به اینکه کجا در سفر خود هستند و آمادگی آنها برای آن. ما برای هیچ یک از برنامه ها یا سرمایه گذاری ها به آن نیاز نداریم. ما از این واقعیت بسیار آگاه هستیم که در دسته بندی های خاص، برخی از برندها ممکن است عمودی دیگری را برای شروع انتخاب کنند، اما آنها می خواهند شاید دیرتر به فضای باز بروند. هدف ما، در نهایت، نه تنها برای Path Ahead Ventures، بلکه برای REI، ایجاد تنوع بیشتر در مورد برندهایی است که در REI ارائه می‌شوند.”

جی دبلیو: هدف کلی در اینجا، علاوه بر کمک به این برندها، تشویق حضور یا مشارکت بیشتر گروه‌های کم‌نمایش در فضای باز است؟

عطسه کردن: «انجمن صنعت در فضای باز اشاره کرد که تا 30 درصد از افراد تفریحی در فضای باز به عنوان افراد رنگین پوست شناخته می شوند. بنابراین، اگر به این عدد در مقابل تخمین ما از 1% در مورد افرادی که در سمت سازنده/نوآور هستند فکر می‌کنید، این واقعاً فرصت‌های مبتنی بر تقاضا برای خدمت به گروه‌های کم خدمات یا دارای نمایندگی کمتر است که در حال حاضر شروع به حضور در فضای باز کرده‌اند. برای راه‌حل‌های بالقوه‌تر که می‌توانند چیزهای مشخصی را برای جوامع خود نشان دهند.»

GW: آیا از آنچه تاکنون می بینید هیجان زده اید؟ آیا Yeti یا North Face بعدی در بین شماست؟

عطسه کردن: «برای گفتن این موضوع کمی زود است. اما ما از پاسخی که از طرف برنامه نویسی دریافت کرده ایم بسیار هیجان زده شده ایم. ما بین این دو برنامه بیش از 400 برنامه داشتیم. ما واقعاً تحت تأثیر دیدگاه‌هایی هستیم که مردم ارائه می‌کنند، روش‌های جدید تفکر در مورد صنعت و استقبال بیشتر و فراگیرتر کردن آن. از نظر خود بنیانگذاران، ما بسیار بسیار متواضعانه می آموزیم که چگونه سفر همه واقعاً منحصر به فرد است.”