• خانه
  • اخبار
  • پرسش و پاسخ با مدیر عامل سابق فیس بوک که پیشرو در شرکت تجزیه و تحلیل داده های سلامت سیاتل است

پرسش و پاسخ با مدیر عامل سابق فیس بوک که پیشرو در شرکت تجزیه و تحلیل داده های سلامت سیاتل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش و پاسخ با مدیر عامل سابق فیس بوک که پیشرو در شرکت تجزیه و تحلیل داده های سلامت سیاتل است

پرسش و پاسخ با مدیر عامل سابق فیس بوک که پیشرو در شرکت تجزیه و تحلیل داده های سلامت سیاتل است
مدیر عامل Advata جولی رزک. (عکس از Advata)

در چند ماه گذشته، جولی رزک شش شرکت بهداشتی را زیر یک سقف گرد هم آورده است. شرکت ترکیبی Advata مستقر در Bellevue-Wash اوایل این ماه با مدیرعاملی Rezek راه اندازی شد.

Advata توسط شش شرکت متعلق به رنتون، غول بهداشتی مستقر در واشنگتن Providence، از جمله خریدهای اخیر توسط Kensci و Colburn Hill Group تأسیس شد. بقیه Alphalytics، Lumedic، Quiviq و MultiScale از Providence هستند.

نرم افزار آنها اکنون در Advata ادغام شده است که محصولات مدیریت چرخه درآمد و همچنین ابزارهایی برای سلامت عمومی را می فروشد. هدف این ابزارها با پشتیبانی هوش مصنوعی بهبود تجربیات، فرآیندهای کاری و دقت تشخیص بیماران است.

30 مشتری شرکت مستقل شامل پراویدنس و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و همچنین شرکت های بیمه و تجهیزات پزشکی هستند.

پیش از این، رزک مدیر دسته بندی های جهانی در فیس بوک بود و در آنجا با آمازون و سایر مشتریان عمده همکاری کرد. او همچنین نزدیک به دو دهه را در آژانس اطلاعات و بازاریابی جهانی Wunderman گذراند، جایی که او دفتر سیاتل و تیمی متشکل از 250 نفر را رهبری کرد.

ما با او در مورد آنچه که برای ادغام شش تیم با هم لازم است، چگونگی بهبود محصولات Advata مراقبت های بهداشتی و رابطه با Providence، سرمایه گذار اصلی آن، صحبت کردیم.

مصاحبه برای اختصار و وضوح ویرایش شد.

brooztechnology: از اینکه با ما صحبت کردید متشکرم، جولی. نفع پراویدنس برای کمک به جعل ارزدا چیست؟ چرا این شش شرکت؟

جولی رزک: داده‌هایی در سیستم‌های سلامت وجود دارد، اما چیزی که وجود ندارد، بینش‌هایی درباره نحوه مدیریت ناکارآمدی است. و این واقعاً جایی است که گزاره ارزش ما از آن سرچشمه می گیرد. این شرکت‌ها اساساً استاندارد جدیدی را در مورد تجزیه و تحلیل داده‌های پیشرفته تنظیم می‌کنند و از بینش‌های مسئولانه در مورد هوش مصنوعی برای اطمینان از عملکرد بهتر مراقبت‌های بهداشتی، کاهش هزینه‌ها و بازیابی درآمد استفاده می‌کنند.

برخی از این شرکت‌ها هشت سال است که وجود دارند، برخی دیگر سفری دردناک را پشت سر گذاشته‌اند تا توضیح دهند که هوش مصنوعی چه مسئولیتی برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی دارد. من فکر می‌کنم که ما امروز این مرحله از یک استارت‌آپ را داریم که در فضا شروع به کار کرده است، نه تنها به دلیل سال‌ها تجربه، بلکه به دلیل رابطه‌مان با پراویدنس.

چگونه کار با پراویدنس ارزدا را تقویت می کند؟

ما از آنها برای مشتری آلفا و بتا خود استفاده می کنیم. بنابراین می‌توانیم ایده‌هایی برای تست‌های استرس داشته باشیم، چگونگی مقیاس‌بندی و تجاری‌سازی آن‌ها را بیابیم.

ارزدا بازوی تحقیقاتی هم دارد، ممکن است کمی بیشتر در این باره توضیح دهید؟

وقتی به هوش مصنوعی فکر می کنیم، در واقع آن را هوش مصنوعی مسئول می نامیم. ما می دانیم که اگر شما آن را به درستی انجام ندهید، شکست هزینه بالایی است. ما یک تیم کامل داریم و تمرین می کنیم که چگونه به هوش مصنوعی مسئول نگاه می کنیم و چگونه با مشتریان خود در مورد آن کار می کنیم – همه چیز از وضوح گرفته تا انصاف، تا اطمینان از عدم وجود تعصب، تا ثبات و امنیت حریم خصوصی.

ابزارهای مدیریت چرخه درآمد شما چگونه به مشتریان کمک می کنند؟

تصمیمات ما بر روی مطالبات متمرکز است. راه حل های ما عمدتاً به ارائه داده ها برای بهبود فرآیند و گردش کار و بهینه سازی راه برای بازیابی هزینه ها کمک می کند. با فرض اینکه شما یک بیمارستان با میلیون‌ها دلار مطالبات کوچک 2000 دلاری یا کمتر هستید – راه‌حل‌های ما می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید کدام صورت‌حساب را دنبال کنید، که در واقع به شما امکان می‌دهد تمام پول خود را پس بگیرید. 75 درصد از مشتریان ما در فضای مدیریت چرخه درآمد قرار می گیرند.

چگونه ابزار بهداشت عمومی شما سلامت را بهبود می بخشد؟

هر بیمار منحصربه‌فرد است، سفر او شخصی است، اما بینش ما می‌تواند به ارائه‌دهندگان و پرداخت‌کنندگان کمک کند تا بیماران را درک کرده و پیش‌بینی کنند و داده‌های بیشتری را ارائه دهند تا بدانند ممکن است در سفر بعدی کجا قرار بگیرند. برنامه های کاربردی تحلیلی پیشرفته یادگیری ماشین ما اساساً به مراقبت اجازه می دهد تا پیشگیرانه تر و عملیات کارآمدتر باشد، مانند اینکه می تواند به شناسایی بیمارانی که نیاز به مراقبت تسکینی دارند کمک کند زیرا آنها در معرض خطر بالای مرگ و میر هستند. این سودآور است زیرا از طریق راه حل های مراقبتی بهتر و هوشمندانه تر، منجر به مراقبت بهتر از بیمار و نتایج بهتر برای سازمان می شود.

تیم های مدیریتی شش شرکت چه شد؟ آیا تیم ها نیز به عنوان بخشی از ادغام کوچک شدند؟

قبل از آمدن من، برخی از رهبران رفتند و برخی دیگر نه. به عنوان مثال، یکی از مدیران عامل (سودارشان چیتر از کنشی)، اکنون مدیر فنی است. یکی از بنیانگذاران (جف مینز از گروه Colburn Hill) اکنون مشاور است.

ما حدود 150 نفر هستیم و اگر چیزی باشد، افرادی را برای ساخت بخش بازاریابی و همچنین کانال و فروش خود اضافه کرده ایم. ما حدود 60 تا 70 کارمند مستقر در منطقه سیاتل داریم و بقیه از راه دور هستند.

اتحاد این همه شرکت چگونه بود؟

من در گذشته با ادغام شرکت ها تجربه داشتم – کل تمرین تشکیل، حمله. بسیاری از مردم در چهره من گفته اند که من هرگز نمی خواهم کار شما را انجام دهم. اما من شخصاً این چالش را دوست دارم. شش ماه گذشته تمرین بسیار خوبی در زمینه هوش هیجانی بوده است. مردم می گفتند، “من به شرکت X پیوستم، چرا باید به یک شرکت جدید به آنجا بروم؟” این اساساً سخت ترین بخش بود.

تجربه قبلی شما با فیس بوک و سایر شرکت ها چگونه به شما در نقش خود به عنوان یک شرکت سلامت کمک کرده است؟

من تیمی از متخصصان دارم که سال ها تجربه دارند، اما می توانم دیدگاه جدیدی در مورد چیزهایی که می توانیم در مراقبت های بهداشتی تغییر دهیم ارائه دهم. داده ها، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی همیشه در قلب حرفه من بوده اند. فرصت ادامه دادن به این دانش با القای نوآوری و دانستن اینکه چگونه بینش عمیق مشتری را به محصولات خود هدایت کنیم، عناصر کلیدی کار و تجربه گذشته من هستند.

برخی از اقداماتی که برای ادغام تیم ها انجام داده اید چیست؟

ما واقعاً مطمئن شدیم که از جمع سپاری همه افراد شرکت حول ارزش های خود استفاده می کنیم. ما اهداف شرکت خود را در یک سند عینی با نتایج کلیدی داریم، به طوری که همه بدانند که به عنوان یک شرکت به کجا می رویم، چه کاری انجام می دهیم. من تاون هال ماهانه دارم – ارتباط دائمی وجود دارد. هر پنجشنبه روز بزرگ خبرنامه ماست. هر جمعه با شش نفر جلسات هفتگی و احوالپرسی دارم و صحبت می کنیم و آنها به من بازخورد می دهند. آنها به من می گویند چه چیزی آنها را در شب بیدار نگه می دارد یا به سؤالات پاسخ می دهند.

برای شش ماه اول، ما این شرکت‌ها را گرد هم آوردیم و مردم را در مورد اینکه کجا بودیم و به کجا می‌رفتیم هیجان‌زده کردیم، و سپس قسمت بعدی اکنون بسیار بیشتر از آن خارج است.