• خانه
  • اخبار
  • پرسش و پاسخ با رئیس جدید دیجیتال پراویدنس در مورد چرخش شرکت های نوپا و آینده فناوری های سلامت

پرسش و پاسخ با رئیس جدید دیجیتال پراویدنس در مورد چرخش شرکت های نوپا و آینده فناوری های سلامت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش و پاسخ با رئیس جدید دیجیتال پراویدنس در مورد چرخش شرکت های نوپا و آینده فناوری های سلامت

پرسش و پاسخ با رئیس جدید دیجیتال پراویدنس در مورد چرخش شرکت های نوپا و آینده فناوری های سلامت
سارا واعظی، مدیر ارشد دیجیتال پراویدنس. (عکس از Providence)

از زمان تأسیس در سال 2014، گروه نوآوری دیجیتال پراویدنس به 200 مهندس، دانشمند داده، بازاریاب و سایر کارمندانی که وظیفه تولید ابزارهای فناوری جدید را دارند، افزایش یافته است.

انکوباتور فناوری مراقبت های بهداشتی داخلی همچنین شرکت ها را از هم جدا کرده است، از جمله Xealth، یک پلت فرم دیجیتال که خدمات ارائه دهندگان متعدد را گرد هم می آورد، و DexCare، که ظرفیت سیستم بهداشت و قرار ملاقات ها را مدیریت می کند.

سارا واعظی از زمان پیوستن به گروه پنج سال پیش در توسعه استراتژیک، بازاریابی و کسب و کار به رشد این گروه کمک کرده است. در ماه مارس، او برای رهبری تیم به عنوان مدیر ارشد دیجیتال پراویدنس انتخاب شد و از آرون مارتین که به عنوان معاون بهداشت و درمان به آمازون بازگشت، انتخاب شد.

موقعیت واعظی همچنین شامل نظارت بازاریابی در رنتون، پراویدنس مستقر در واشنگتن، با 52 بیمارستان و صدها کلینیک است. در همین حال، بخش سرمایه گذاری خطرپذیر سازمان، Providence Ventures، به بخش مالی منتقل شده است، اگرچه به همکاری با تیم واعظی ادامه خواهد داد.

با واعظی درباره نقش جدید او و آینده فناوری مراقبت های بهداشتی صحبت کردیم. مصاحبه برای وضوح و اختصار ویرایش شد.

brooztechnology: متشکرم برای چت کردن، سارا. چه چیزی در مورد نقش جدیدتان بیشتر هیجان زده شده اید؟

سارا واعظی: برای چه چیزی هیجان زده نیستم؟ بلوک های ساختمانی را نصب کردیم. ما فن‌آوری‌های بنیادی زیادی داریم، مشارکت بزرگی از بقیه سازمان‌مان، شرکای عملیاتی و شرکای بالینی‌مان، و موفقیت‌هایی داریم که می‌توانیم به آنها اشاره کنیم – و همه اینها باعث ایجاد این قطعات خوب برای ساختن می‌شود. .

یک پروژه دیجیتالی اخیر که پتانسیل تغییر دارد چیست؟

ما یک پلتفرم هویت دیجیتال را که از سپتامبر فعال شده است، بازسازی کرده ایم. این به ما امکان می‌دهد تا توکن‌های احراز هویت را از طرف‌های خارجی بگیریم، تا یک ورودی واحد در چندین ویژگی، هم خصوصیات خودمان و هم ویژگی‌های خارجی ایجاد کنیم. بنابراین، این واقعاً آن پراکندگی تجربه را که حداقل تا حدی توسط هویت پراکنده هدایت می شود، از بین می برد.

این چگونه به مشتری کمک می کند؟

ما می‌توانیم سیگنال‌های مربوطه را از پرونده پزشکی استخراج کنیم، آن را با سیگنال‌های مرتبط، مانند داده‌های روان‌شناختی و داده‌های وب، و همچنین داده‌های تولید شده توسط کاربر و داده‌هایی که از دیگران می‌خریم، ترکیب کنیم – و اساساً تصویری کامل از فرد و آنچه برای او مهم است

پرسش و پاسخ با رئیس جدید دیجیتال پراویدنس در مورد چرخش شرکت های نوپا و آینده فناوری های سلامت
حوزه های تمرکز گروه نوآوری دیجیتال پراویدنس. (تصویر پراویدنس)

می توانید کمی در مورد همکاری خود با مایکروسافت نشان دهید؟

در سطح سازمانی، Providence یک اتحاد استراتژیک با مایکروسافت دارد. به عنوان مثال، ما راه حل هویت Azure (مایکروسافت ابر) و راه حل IAM (مدیریت هویت و دسترسی) آنها را ساختیم، این یک همکاری بسیار نزدیک بود. آنها زیرساخت های زیادی را فراهم می کنند و ما خدمات و لایه میان افزاری را ایجاد کرده ایم که پرونده الکترونیکی پزشکی را به این چیزها متصل می کند و هویت را نشان می دهد.

Providence همچنین با شرکت های خارجی برای استقرار فناوری های خود همکاری می کند. میتونی یک مثال بزنی؟

چند سال پیش، مدیر ارشد بالینی ما آمد و گفت: «من این مشکل را دارم، این است که در محیط جراحی ما از بیماران خود می خواهیم که مراقب خود باشند. قبل از عمل یک راهنمای 50 صفحه ای به آنها می دهیم.

بنابراین، ما با شرکتی به نام Twistle شریک شدیم. آنها در آن زمان یک استارت آپ کوچک بودند و از آن زمان توسط یک شرکت دیگر خریداری شدند. در اصل اینطور بود [an app and web system] برای «آنچه می دانم، انجام می دهم و انتظار دارم قبل و بعد از عمل جراحی ام.» این امر تعداد تماس های دریافتی کلینیک های ما را کاهش داد زیرا محتوای مورد نیاز مردم را ارائه می کرد. سلف سرویس، بخش بزرگی از آن است. شما باید اطلاعاتی داشته باشید تا تصمیم درستی بگیرید.

مدل تجاری سازی شما چگونه کار می کند؟

ما در پروویدنس توسعه می‌یابیم و سپس، قبل از چرخش، برای دیگران تجاری می‌کنیم. سپس یک تیم مدیریتی برای حذف این شرکت استخدام می کنیم. ما صاحب اقلیت می شویم و در آنها سهام داریم و سپس روابط تجاری جدا و متمایز از روابط حقوق صاحبان سهام داریم و سپس از طریق نقش خود به عنوان مشتری بزرگ بر آنها تأثیر می گذاریم.

آیا سایر سازمان های مراقبت های بهداشتی دارای تنظیمات تجاری سازی مشابهی هستند؟

سیستم مراقبت بهداشتی دیگری که این کار را به طور سیستماتیک انجام می دهد UPMC (مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ) است. آنها این کار را پیرامون مجموعه ای متفاوت از دامنه ها و کاربردها انجام می دهند. آنها روی داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها و گردش کار بالینی بسیار متمرکز هستند. ما در این حوزه برای رشد مصرف کننده، تعامل، ناوبری سخت کار می کنیم.

“در دراز مدت، مراقبت های بهداشتی برای مردم بسیار دشوار و بسیار گران است و من می خواهم به تغییر آن کمک کنم.”

مدل تجاری سازی خود را چگونه در حال تکامل می بینید؟

ما به دنبال گسترش این نوع مدل جوجه کشی فراتر از چهار دیوار خود هستیم. بنابراین در حال حاضر ما اساساً برای Providence می سازیم و سپس آن را به بازار می آوریم و آن را در محدوده وسیع تری تجاری می کنیم. اما دنیایی را تصور کنید که در آن می‌توانیم در مراحل اولیه بیش از یک مشتری ایجاد کنیم، سریع‌تر وارد بازار محصول شویم و امیدوار باشیم که بودجه خارجی داشته باشیم که بتواند همه اینها را حفظ کند. بنابراین مانند تکرار بعدی کاری است که می خواهیم انجام دهیم.

چگونه نوآوری دیجیتال مراقبت های روزانه را تغییر می دهد و چگونه بیماران با پزشکان خود و سیستم پزشکی ارتباط برقرار می کنند؟

من فکر می کنم که سلف سرویس در آینده بسیار مهمتر خواهد بود. صحبت کردن در مورد آن تقریباً ناخوشایند است، اما راه اصلی برای رزرو وقت، تلفنی است. ما این امور اداری را بصورت آنلاین بصورت سلف سرویس انجام خواهیم داد. وقتی صحبت از ریاضیات اولیه عرضه و تقاضا در مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید، در واقع بسیار بزرگ است، زیرا هدف ریاضی، نیروی کار ما نیست تا از تعداد افرادی که به آن نیاز دارند مراقبت کند. با کناره گیری مردم از صنعت مراقبت های بهداشتی، کووید به بسیاری از این روندها سرعت بخشید.

و سپس همه می خواهند سعی کنند مالک بیمار یا صاحب کاربر مراقبت های بهداشتی شوند. و اینکه چگونه این تکان خواهد خورد، صراحتاً، هنوز ناشناخته است.

منظور شما از “تصرف” بیمار چیست؟

مکانی مرکزی باشید که کسی برای اطلاعات سلامتی خود و انجام انواع مراقبت های بالینی به آنجا مراجعه می کند.

چگونه فناوری را برای افزایش تعامل بیمار به جای کناره گیری به کار می برید؟

یکی از بزرگ‌ترین موارد این است که اتوماسیون از روی قلب است. هنگامی که در دو سال گذشته به دلیل کووید همه مشتریان خود را به صورت آنلاین با خود آوردیم، به آنها آموختیم که چگونه با تامین کنندگان آنلاین خود تعامل داشته باشند. بنابراین اکنون آنها پیام هایی را برای تامین کنندگان خود ارسال می کنند، صدها پیام که نمی توانند آنها را پاک کنند. آنها حتی سوالات بازنشانی رمز عبور را دریافت می کنند. دسته کاملی از فناوری‌ها وجود دارند که پیام‌ها را به شخص مناسب مرتب می‌کنند و حتی پاسخ‌های برخی از آنها را خودکار می‌کنند.

دسته دیگری از فناوری وجود دارد که دستیار هوشمند ما در آن قرار دارد [in development] کار می کند که می پرسد “اگر این پیام ها در وهله اول تولید نمی شدند چه؟” این نوع چیزها در واقع می توانند مراقبان و بیماران ما را در مورد چیزهای مهم به هم نزدیکتر کنند.

چه چیزی به شما انگیزه می دهد، چه چیزی باعث می شود صبح کار کنید؟

من در طول دوران حرفه ای خود در بخش مراقبت های بهداشتی یا در یک تجارت مراقبت های بهداشتی کار کرده ام. من حدود 15 سال است که برای ارائه دهنده کار می کنم و قبل از آن در زمینه سیاست گذاری سلامت و تحقیقات خدمات بهداشتی کار کرده ام. قبل از آن من دانشمند بودم. ماموریت مراقبت های بهداشتی برای من بسیار مهم است.

چیزی که من در مورد آن هیجان‌زده هستم، فرصتی است که واقعاً تأثیر معنی‌داری بگذارم و به جوامع کمک کنم تا در یک سیستم نسبتاً خراب، دسترسی بهتری به مراقبت‌های مقرون به صرفه داشته باشند. من فکر نمی کنم که ما مسیری را دنبال می کنیم که به عنوان دولت و جامعه فکر می کنیم درست است. در دراز مدت، مراقبت های بهداشتی برای مردم بسیار دشوار و بسیار گران است و من می خواهم به تغییر آن کمک کنم.