منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پرسش و پاسخ با رئیس جدید توسعه اقتصادی سیاتل در مورد همکاری با صنعت فناوری

پرسش و پاسخ با رئیس جدید توسعه اقتصادی سیاتل در مورد همکاری با صنعت فناوری

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش و پاسخ با رئیس جدید توسعه اقتصادی سیاتل در مورد همکاری با صنعت فناوری

پرسش و پاسخ با رئیس جدید توسعه اقتصادی سیاتل در مورد همکاری با صنعت فناوری
مارکام مک اینتایر. (عکس از سیاتل)

در فوریه، مارکهام مک اینتایر با استعفا از معاونت اتاق بازرگانی سیاتل موافقت کرد تا ریاست دفتر توسعه اقتصادی سیاتل (OED) را به عنوان مدیر موقت جدید بر عهده بگیرد.

در شهری که با تغییرات اقتصادی و اجتماعی بی سابقه مواجه است، او می داند که باید برای آن کار کند، از جنایت در مرکز و بازگشت کارگران گرفته تا رابطه خاردار با آمازون. با توجه به وسعت جامعه فناوری شهر، او همچنین می داند که برخی از راه حل های مشکلات شهر از طریق بهبود روابط با آن جامعه پیدا خواهد شد.

مک اینتایر اخیراً با brooztechnology صحبت کرد تا توضیح دهد که چرا این کنسرت را برگزار کرد، آنچه را که می‌خواهد ابتدا اصلاح کند، کار با صنعت فناوری و موارد دیگر. مصاحبه برای اختصار و وضوح ویرایش شد.

brooztechnology: چرا کار را گرفتی؟

مارکام مک اینتایر: چون من عمیقا عاشق این شهر هستم. من یک سیاتل هستم، متولد و بزرگ شده ام. من که از Chamber آمده ام، ایده هایی در مورد چگونگی بهبود OED دارم. این فقط یک لحظه بسیار مهم برای آینده سیاتل است، زیرا ما از همه‌گیری خارج می‌شویم و شروع به بازگشت به دفتر می‌کنیم و شروع به درک اقتصاد، فرصت‌ها می‌کنیم، و مطمئن می‌شویم که شهر تمام تلاش خود را می‌کند تا مطمئن شود سیاتل همچنان به وضعیت خود ادامه می‌دهد. منطقه ای از رونق این فقط یک فرصت شگفت انگیز برای شهر برای منطقه و برای ساکنان ما است.

به نظر شما شهر برای برقراری ارتباط بهتر و نوآوری با جامعه فناوری چه باید بکند؟

اگر بتوانیم در مورد آنچه شهر می‌تواند و چه چیزی را نمی‌تواند فراهم کند، شفاف‌تر باشیم، آن‌گاه می‌توانیم شرکای دیگر را در این اهداف مشترک و راه‌حل‌های مشترک مشکلات مشارکت دهیم – چه بخش خصوصی از طریق بشردوستی یا سایر نهادهای دولتی. شهر باید آماده باشد تا در این گفتگوها احساس ناراحتی کند، زیرا می دانم که گاهی اوقات بین شهر و جامعه فناوری ما بی اعتمادی وجود دارد.

ما باید این اعتماد را ترمیم کنیم. ما همچنین باید آماده صحبت در مورد برخی از این مسائل خاردار و دشوار باشیم. چه اجتماعی و چه اقتصادی، مشکلاتی که لزوماً پاسخ آسانی ندارند یا با یک محصول یا برنامه سریع قابل حل نیستند. تنوع نیروی کار، تفاوت دستمزدها و مشکلات دسترسی. ما باید این گفتگوها را داشته باشیم و آماده باشیم که کمی سردرگم شویم. من فکر می کنم این برای ما برای ماندن در خط مقدم نوعی اقتصاد نوآوری بسیار مهم خواهد بود.

آیا فکر می کنید این یک اولویت در چند ماه اول کار است؟ یا فکر می کنید بعد از یک بیماری همه گیر بیشتر روی بهبود اقتصادی متمرکز خواهید شد؟

ما باید هر دو را انجام دهیم. ما صنایع و برخی مشاغل خاص داریم که هنوز به سطحی از کمک های اضطراری و تلاش های بازیابی نیاز دارند. و سپس ما برخی از مشاغل و صنایع را داریم که همه گیری را بسیار بهتر پشت سر گذاشته اند و آماده بیرون آمدن هستند. در OED، ما باید استراتژی هایی داشته باشیم که هر دو را مورد توجه قرار دهد. باز هم ما این کار را در سیلو انجام نمی دهیم و انتظار داریم که خود شهر یا این اداره بتواند این کار را انجام دهد. ما باید این کار را از طریق مشارکت، ارتباط و ایجاد اعتماد با برخی از این بازیگران دیگر در سراسر منطقه انجام دهیم.

در این میان، برخی از شرکت های مرکز شهر کارگران خود را به دفتر باز نمی گردانند و جرم و جنایت را یک مشکل می دانند. سایر شرکت‌های فناوری به Bellevue نقل مکان کرده‌اند و می‌گویند که این نوشدارویی برای تجارت است. پاسخ دفتر توسعه اقتصادی به این موضوع چگونه است؟ کسب و کار واقعاً در مورد مشکلاتی که به طور خاص در صلاحیت شما هستند صحبت نمی کند.

شهر باید آماده باشد تا در این گفتگوها احساس ناراحتی کند، زیرا می دانم که گاهی اوقات بین شهر و جامعه فناوری ما بی اعتمادی وجود دارد.

بهبود اقتصادی برای منطقه و ایالت تا زمانی که به بهبود قابل توجهی در خیابان های مرکز شهر سیاتل دست یابیم اتفاق نخواهد افتاد. مرکز شهر سیاتل یک موتور اقتصادی بزرگ برای ایالت و منطقه است. و این واقعاً نماد سعادت ماست. تا زمانی که پیشرفتی نداشته باشیم، هم در مورد امنیت عمومی و هم در مورد بی خانمان ها، واقعاً دشوار خواهد بود که بگوییم در حال بهبودی هستیم یا اینکه در حال تبدیل شدن به یک شهر پر رونق هستیم.

ما با شرکای خود کار می کنیم. ما با دفتر شهردار، اداره پلیس سیاتل و اداره محله در حال کار هستیم که چه کاری می توانیم انجام دهیم و چگونه می توانیم نقش مثبتی ایفا کنیم. ما می‌توانیم آنچه را که کسب‌وکارها درباره آنچه می‌شنوند و نیازهایشان به ما می‌گویند، به ما بگوییم. ما باید هم با مشکلات حاد کوتاه مدتی که مردم در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنند، مانند شکسته شدن پنجره های کسب و کار و هم مسائل ایمنی عمومی در اطراف راهروهای حمل و نقل، مقابله کنیم.

اما ما همچنین باید روی راه حل های بلندمدت برای ثبات اقتصادی بیشتر برای افراد دارای تحرک رو به بالا متمرکز بمانیم. من نقش OED را کمک به هماهنگی با سایر بخش هایی می دانم که نقش مستقیم تری در امنیت عمومی دارند.

بازگرداندن مردم به دفتر در مرکز شهر سیاتل چقدر مهم است؟

به نظر من خیلی مهمه نه فقط برای این کارفرمایان. فکر می‌کنم برای آن دسته از مشاغل در خیابان‌های اصلی که وقتی مردم به دفتر بازمی‌گردند به ترافیک عابران پیاده متکی هستند نیز مهم است. با در نظر گرفتن آن به عنوان یک اکوسیستم، این ترافیک عابر پیاده منجر به رونق بسیاری برای مشاغل کوچک می شود. بدون آن، یک خلاء در آنجا ایجاد می کند. من نمی دانم که همه پنج روز در هفته به مطب برمی گردند. زمانی که مردم برای بازگشت به دفتر آماده می شوند و درک می کنند که این برای برخی از این مشاغل بزرگ خیابانی چه معنایی دارد، کمی دوره گیج کننده را پشت سر خواهیم گذاشت. اما فکر می کنم برای آینده مرکز حیاتی است.

بیایید کمی در مورد تنش طبیعی در مشتریان دفتر شما صحبت کنیم. آنچه برای آمازون خوب است لزوماً برای یک شرکت کوچک خوب نیست و بالعکس. چگونه با فشار ذاتی برای خدمت به شرکت های فناوری بزرگ در شهر، مشاغل ایجاد شده توسط آسمان خراش ها و همچنین شرکت های کوچکتر مقابله می کنید؟

کسب و کارها منحصر به فرد هستند و شما نمی توانید آنها را بر اساس اندازه گروه بندی کنید و فرض کنید که این واقعاً نیازهای آنها را توضیح می دهد یا به کجا می روند. مشاغل با اندازه های مختلف به چیزهای مختلف و سطوح مختلف منابع نیاز دارند. چگونه به کسب و کارهای کوچک کمک کنیم تا به کسب و کارهای متوسط ​​تبدیل شوند؟ و سپس چگونه می توانیم به این شرکت های متوسط ​​کمک کنیم تا به غول های آینده تبدیل شوند؟ ما تمایل زیادی به تمرکز روی استارت آپ ها داریم. و ما تمایل داریم زمان و انرژی زیادی را روی پسران بزرگ متمرکز کنیم. برخی از این افراد در وسط کمتر مورد توجه قرار می گیرند. این بسیار مهم است و من از OED می خواهم که این احتمالات را بررسی کند.

همچنین می‌توانم بگویم که برای OED‌ها، باید بدانیم که بسیاری از این شرکت‌های بزرگتر دارای کارکنانی هستند که با سیاست‌های عمومی یا امور عمومی یا امور دولتی سروکار دارند. بسیاری از مشاغل کوچکتر این کار را نمی کنند. ما باید روی این تمرکز کنیم که چگونه برخی از این مشاغل کوچکتر را پای میز مذاکره بیاوریم و مطمئن شویم که آنها در برخی از این بحث های توسعه اقتصادی صدای خود را دارند و به خوبی می دانند که آنها کسب و کاری برای راه اندازی دارند. و لزومی ندارد که اولویت اصلی آنها این باشد که بیایند سر سفره ما بنشینند. ما باید راهی پیدا کنیم تا مطمئن شویم که آنها درگیر هستند تا با (فقط) پسران بزرگی که کارکنانی دارند که برای انجام این کارها دستمزد می گیرند، برخورد نکنیم.

ما نمی توانیم کارفرمایان بزرگ خود را در مقابل کارفرمایان کوچک خود قرار دهیم.

جامعه فناوری برای کار بهتر با OED چه کاری باید انجام دهد؟

این یک پاسخ دو بخشی است. فکر می کنم در واقع از ما شروع می شود، زیرا فکر نمی کنم شهر به طور کلی به تجارت ما یا به طور خاص به جامعه فناوری اعتماد داشته باشد. فکر می‌کنم ما باید دریابیم که چگونه این اعتماد را بازگردانیم. و من فکر می کنم با گوش دادن و برقراری ارتباط بهتر در مورد اینکه چه کسی هستیم، به چه کسی خدمت می کنیم، چرا به آنها خدمت می کنیم و چگونه شروع می کنیم. بنابراین من فکر می کنم ما باید در بازسازی این رابطه نقش ایفا کنیم.

اما آنچه من از جامعه فناوری نیاز دارم تعهد واقعی است. من مایلم مشارکت‌های دولتی و خصوصی بیشتری را ببینم که در آن بتوانیم بر روی برخی از این اهداف مشترک کار کنیم و آنچه را که جامعه فناوری واقعاً خوب انجام می‌دهد را اجرا کنیم و آنچه را که شهر واقعاً خوب انجام می‌دهد را اجرا کنیم و از نقاط قوت خود استفاده کنیم.

یک مثال از مشارکت بین شهر و جامعه فناوری که فکر می کنید مشکل موجود را حل می کند، به من بگویید؟

من یک شراکت موجود را به شما می‌دهم، که فکر می‌کنم نمونه خوبی از چیزی است که می‌خواهم بیشتر ببینم: اتصال دهنده مسکن. این یک مثال عالی است که در آن شهر و شهرستان در تعامل با مالکان مشکل داشته اند زیرا یک مشکل کوچک در اعتماد وجود دارد. اما شهر به مجلس آمد و گفت: «هی، ما بودجه کمی داریم تا به این فکر کنیم که چگونه این را به گونه‌ای متفاوت تنظیم کنیم. آیا می‌توانیم برای انجام این کار با هم همکاری کنیم؟ گفت: “بله، زیرا کمی به میزبان اعتماد بیشتری داشتیم. به سرعت مشخص شد که زیلو نیز به این موضوع علاقه زیادی دارد و تجربه فنی نیز برای ارائه به میز دارد.” منابع

با استفاده از بودجه شهر و شهرستان برای تسریع این سازمان با ظاهری جدید، و سپس Zillow وارد شد و توانست آن را با استعداد و منابع شارژ کند، اکنون افراد را در اینجا به صورت محلی و در شهرستان پیرس در خود جای داده و به طور بالقوه به یک الگوی ملی تبدیل می‌شود. و خارج از مجموعه شهر یا زیلو وجود دارد. جدا شده و اکنون به خودی خود یک سازمان سالم است. همانطور که قبلاً گفتم، اهرم ها، منابع شهر و شهرستان و سپس تجربه Zillow برای ایجاد چیزی که پایدار و قابل گسترش است استفاده می شود.

آیا دوست دارید جامعه فناوری این حوزه های مشارکت را شناسایی کند یا فکر می کنید این کار OED است؟

من فکر می کنم یک چیز عجیب در مورد سیاتل وجود دارد که در آن جامعه فناوری به نوعی “متفاوت” است. و واقعیت این است که من تقریباً مطمئن هستم که جامعه فناوری همان چیزی را می‌خواهد که اکثر ساکنان سیاتل می‌خواهند، یعنی دولت‌هایی با عملکرد بالا، محله‌های زیبا و امن، تعداد زیادی رستوران عالی، و نوعی سرزندگی شهر. من فکر می کنم فرصت بزرگی وجود دارد، اهداف مشترک زیادی وجود دارد که می توانیم پیدا کنیم.