• خانه
  • اخبار
  • پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل

پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل

پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل
داگ بالدوین در نشست brooztechnology 2019 (brooztechnology Photo/Dan DeLong)

از زمان بازنشستگی از NFL در سال 2019، داگ بالدوین، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، انگشتان پای خود را وارد صنعت فناوری کرده و به شرکت‌های اولیه مشاوره می‌دهد و در سایرین سرمایه‌گذاری می‌کند.

اما اکنون او به عنوان مدیرعامل Ventrk، وابسته به مراقبت‌های بهداشتی Bellevue، شرکت اختراعات Intellectual Ventures مستقر در واشنگتن، عمیق‌تر به دنیای استارت‌آپ‌ها می‌رود.

بالدوین اخیراً به عنوان مدیر عامل Ventrk، شرکت مادر دو برنامه ورزشی متمرکز شده است: TheraCentric و TrainCentric.

بالدوین 33 ساله اندکی پس از بازنشستگی از NFL شروع به مشاوره با ونترک کرد. زمانی که زمان جدایی شرکت از Intellectual Ventures فرا رسید، از او خواسته شد تا به عنوان مدیرعامل شرکت کند.

این اولین باری است که بالدوین به عنوان کارمند یک استارت آپ فناوری، چه برسد به رهبری آن. اما تجربه او در زمین فوتبال مطمئناً آماده سازی هایی را فراهم کرده است زیرا او برای موفقیت استارتاپ خود تلاش می کند.

پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل
سام بندر (سمت چپ)، سابق و جرید آدامز فناوری اصلی را در پشت TheraCentric ساختند.

بالدوین که در سال 2013 برنده یک سوپربول با سی هاوکس شد، گفت: “من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که در اطراف سازمان های برنده باشم.” میدونم چه طعمی داره می دانم چه بویی می دهد.»

ما با بالدوین تماس گرفتیم تا درباره Ventrk و TheraCentric، یک برنامه ورزشی خانگی که برای بیماران فیزیوتراپی طراحی شده است، بیشتر بدانیم. فناوری پشت برنامه در اصل توسط کارآفرینان سیاتل و دوستان دوران کودکی Jarryd Adams و Sam Bender ایجاد شد. هر دو در سمت های اجرایی در شرکت باقی می مانند. Ventrk چهار نفر را استخدام می کند و از زمان خروج از IV 1.65 میلیون دلار جمع آوری کرده است. سرمایه‌گذاران عبارتند از HBSI Capital، که رهبری دور اولیه را بر عهده داشت، و فرشتگان دیگر.

مصاحبه برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

brooztechnology: خوشحالم که دوباره با شما صحبت می کنم، داگ. شما از زمان بازنشستگی مشغول بوده اید—کمک به The United Way، ساختن یک مرکز اجتماعی، سخنرانی در اجلاس brooztechnology، بزرگ کردن فرزندانتان و موارد دیگر. چگونه تبدیل شدن به یک مدیر عامل استارتاپ در زندگی شما پس از NFL قرار گرفت؟

داگ بالدوین: وقتی فوتبال را ترک کردم اصلاً نمی دانستم می خواهم چه کار کنم. غواصی در تجارت و فناوری همیشه چیزی بوده که به آن علاقه داشته ام. از کودکی عاشق بازی با مجموعه های لگو بودم، عاشق ساختن وسایل بودم. و من هنوز این شیفتگی و اشتیاق را برای خلق کردن دارم. این کاری است که می خواستم انجام دهم، سعی کنید و ببینید که آیا می توانم آن را انجام دهم.

brooztechnology: درباره TheraCentric بیشتر به ما بگویید.

فیزیوتراپیست ها معمولا بیماران را با یک تکه کاغذ در مورد تمریناتشان به خانه می فرستند. بدون پیگیری پیشرفت هیچ مجموعه داده ای برای نشان دادن پیشرفت و اثربخشی برنامه ها وجود ندارد.

و مردم برنامه های آنها را دنبال نمی کنند. مطالعات نشان می دهد افرادی که واقعا برنامه های خود را تکمیل می کنند هزینه های درمان خود را کاهش می دهند. این برای بیمار بسیار مهم است تا بتوانند سالم باشند. این موضوع برای فیزیوتراپیست ها بسیار مهم است، زیرا آنها می خواهند سلامتی بیماران خود را ببینند. بخشی از شهرت آنهاست. و این یک معامله بزرگ برای شرکت های بیمه است. مشتری ما (کلینیک ها و فیزیوتراپ ها) برای دسترسی به این داده ها در مقابل بازپرداخت هزینه اشتراک پرداخت می کند. شرکت‌های بیمه می‌خواهند بدانند آیا بیمه‌شده‌هایشان واقعاً برنامه مراقبت خود را دنبال می‌کنند یا خیر.

پرسش و پاسخ با داگ بالدوین ستاره سابق NFL در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل یک استارت آپ مراقبت های بهداشتی در سیاتل

چشم انداز بزرگتر برای ونترک چیست؟

هنگامی که یک کاربر درمان خود را با TheraCentric کامل کرد، می تواند به TrainCentric مهاجرت کند، جایی که شما برنامه های ورزشی خود را دارید و می توانید با مربیان کار کنید. این همان تجربه هدایت شده است. و این فقط با ورزش نیست – خواب، رژیم غذایی و غیره است.

من واقعاً از این بابت هیجان‌زده هستم زیرا با نگاهی به جهان، تأکید بیشتری بر مراقبت از بدن شما می‌شود. ما اکنون همه این دستگاه‌ها و فناوری‌هایی را داریم که داده‌هایی را جمع‌آوری می‌کنند که به شما کمک می‌کند در مورد سلامتی خود تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید. ما مرکز آن خواهیم شد. ما با فیزیوتراپی شروع می کنیم زیرا بسیار منطقی است.

تجربه شما از عملکرد و داده های ورزشی NFL چگونه به TheraCentric و TrainCentric کمک می کند؟

شما وارد مرکز آموزشی می شوید و این کار برای شما انجام می شود. بدون برگه ثبت نام، بدون صف برای انتظار. ما همه ابزارها را در دسترس داشتیم. شما این مکالمات را دارید و همه این داده ها را در مورد بار تمرینی خود در روز قبل دارید و به شما امکان می دهد کاری را که روز بعد انجام می دهید تغییر دهید تا موثرترین تمرین و عملکرد خود را در روز یکشنبه داشته باشید.

اما مردم عادی این را ندارند. ما همه این اصول را در نظر می گیریم و آنها را در یک پلتفرم نرم افزاری بسته بندی می کنیم که واقعاً با بیمار، فیزیوتراپیست و هرکس دیگری که از آن استفاده می کند همدلی کند.

تمام تجربیات و درک من از آنچه برای سلامتی و تندرستی ورزشکاران با عملکرد بالا ارزشمند است، در اینجا نقش دارد. اگر بتوانید آن را تجزیه کنید و دوباره آن را به پلتفرمی تبدیل کنید که برای افراد عادی به راحتی قابل هضم و راحت باشد، می توانیم روی زندگی مردم تاثیر بگذاریم.