• خانه
  • اخبار
  • پرسش‌های متداول در روز Sounders: آنچه باید بدانید اگر در مهمانی سالانه تابستانی ما در پشت بام شرکت می‌کنید

پرسش‌های متداول در روز Sounders: آنچه باید بدانید اگر در مهمانی سالانه تابستانی ما در پشت بام شرکت می‌کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرسش‌های متداول در روز Sounders: آنچه باید بدانید اگر در مهمانی سالانه تابستانی ما در پشت بام شرکت می‌کنید

پرسش‌های متداول در روز Sounders: آنچه باید بدانید اگر در مهمانی سالانه تابستانی ما در پشت بام شرکت می‌کنید

امروز روز موعوده! ما مشتاقانه منتظر پذیرایی از 500 حرفه ای در جشن سالانه باربیکیو و پارتی روز Sounders روی پشت بام هستیم.

جشن‌ها در ساعت 16:00 با باربیکیو قبل از بازی در دفتر مرکزی First Mode’s Pioneer Square (542 1st Ave South Suite 300) آغاز می‌شود – در چند قدمی Lumen Field. ما از مناظر شگفت انگیز، نوشیدنی های خنک، مهمانان شگفت انگیز، نوشیدنی های سرد و کباب های خوشمزه لذت خواهیم برد. سپس ساعت 18:45 به سمت بازی می رویم تا Rave Green را تشویق کنیم.

آب و هوا عالی به نظر می رسد زیرا انتظار می رود ابرها در اواخر امروز پاک شوند و راه را برای یک بعد از ظهر آفتابی با دمای کمی بالاتر از 70 درجه باز کنند – آب و هوای عالی در عرشه پشت بام.

با تشکر از حامی ارائه ما First Mode و همچنین حامی طلایی WaFd برای گرد هم آوردن جامعه برای این رویداد سرگرم کننده!

لوکیشن صدای سازهای روز: تراس باورنکردنی روی پشت بام First Mode، واقع در 542 1st Avenue South, Suite 300، در محله Pioneer Square سیاتل.

مهمانی ساعت چند شروع می شود؟درها ساعت 4 بعد از ظهر باز می شوند و زودتر وارد می شوند. ما تمام شده ایم و شما می خواهید صندلی اصلی خود را روی پشت بام و باربیکیو خوشمزه داشته باشید، جان کوک، یکی از بنیانگذاران brooztechnology، درست بعد از ساعت 5 بعد از ظهر با یک مهمان ویژه با ریشه های قوی Sounders مصاحبه می کند. ما روی پشت بام می نشینیم. تا قبل از ساعت 19:00 و سپس به بازی Sounders بروید.

توقفگاه خودرو: پارکینگ خیابان در چندین خیابان اطراف موجود است، لطفاً بسته بودن خیابان ها را در روز بازی بررسی کنید، که ممکن است بر در دسترس بودن پارکینگ خیابان تأثیر بگذارد. چندین قطعه پولی و گزینه های گاراژ در 2 دقیقه پیاده روی از سایت قرار دارند (نقشه را ببینید).

غذا و نوشیدنی: ما یک باربیکیو عالی و همچنین طیف فوق العاده ای از نوشیدنی ها داریم. گرسنه و تشنه بیا!

آیا بچه ها می توانند شرکت کنند؟متاسفانه نه. این یک رویداد 21+ است.

آیا سگ ها می توانند شرکت کنند؟ با عرض پوزش، ما عاشق سگ هستیم، اما سگ مجاز نیست.

چگونه بلیت های مسابقه را تهیه کنم؟ تمامی بلیط ها به صورت الکترونیکی تحویل داده می شود. بلیط ها به ایمیلی که هنگام ثبت نام در Eventbrite استفاده کرده اید ارسال شده است. صندوق ورودی خود را برای ایمیلی از طرف Ticketmaster بررسی کنید و اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، پوشه اسپم خود را بررسی کنید. اگر مشکلی دارید، به ما ایمیل بزنید [email protected].

آیا بلیط موجود است؟ با عرض پوزش، ما فروخته شدیم!

بلیط های روز مسابقه: اگر همچنان می خواهید از Sounders حمایت کنید و در بازی حضور پیدا کنید، به وب سایت Sounders مراجعه کنید. بخش های brooztechnology استادیوم عبارتند از: 100، 101 و 147 اگر می خواهید سعی کنید با گیک ها بنشینید.

اقدامات احتیاطی همه گیر: با توجه به وضعیت فعلی COVID، ما به طور کامل به حالت عادی برنگشته‌ایم، بنابراین اقدامات احتیاطی بیشتری را برای کسانی که در مهمانی و بازی قبل از بازی شرکت می‌کنند در نظر می‌گیریم. برای ورود به مهمانی باید مدرک واکسیناسیون – کارت فیزیکی یا دیجیتال – نشان داده شود. علاوه بر این، ما هنگام ورود در حالت اول دما را اندازه گیری می کنیم، ضدعفونی کننده کافی دست ارائه می کنیم، نیاز به ماسک زدن در داخل خانه داریم و بیشتر فعالیت های رویداد را به فضاهای زیبای بیرونی هدایت می کنیم.

سیاست ورزشگاه: مطمئن شوید که تمام قوانین استادیوم، از جمله قوانین سختگیرانه در مورد نوع کیف های مجاز را رعایت می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این سیاست ها – از جمله سیاست کیف شفاف – در اینجا.

رسانه های اجتماعی: هشتگ رسمی #brooztechnologySoundersDay است.

هنوز سوالی دارید؟ به ما ایمیل بزنید [email protected].