• خانه
  • اخبار
  • پردازش حالت شب Vivo X80 Pro بسیار جذاب خواهد بود

پردازش حالت شب Vivo X80 Pro بسیار جذاب خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پردازش حالت شب Vivo X80 Pro بسیار جذاب خواهد بود

سلسله و X70 بهبودهای ویژه ای در بخش دوربین وجود دارد. به نظر می رسد که ویوو می خواهد این راه را ادامه دهد. امروز یک تصویر نمونه منتشر شد که به ما نشان می دهد Vivo X80 Pro ممکن است در قسمت دوربین خروجی خوبی وجود داشته باشد. می توانید عکس های شبانه را امتحان کنید Vivo X80 Pro به این تصویر نگاه کنید.

Vivo X80 Pro

این دستگاه با تراشه سایز 9000 مجهز به مدیاتک با تشکر از تراشه ویژه ISP عکاسی در تاریکی در شب احتمالاً می تواند عالی باشد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، دستگاه در وسط قرار دارد Vivo X80 Pro است. این خروجی قبل از گرفتن عکس و در پیش نمایش نرم افزار دوربین است که در حال حاضر در هیچ برند دیگری یافت نمی شود. این معنی است پردازش در حالت شب در حال حاضر به نظر می رسد که پردازش بسیار سنگین است.

در واقع، دیدن آنچه که قرار است قبل از گرفتن عکس بگیرید، می تواند بسیار مفید باشد. امیدوارم ارائه دهنده اینترنت تخصصی در موقعیت های دیگر و البته تیراندازی می تواند مفید باشد.

Vivo X80 Pro

Vivo X80 Pro

همچنین می توانید طراحی دوربین را در تصویر اصلی مشاهده کنید. او کمی بدجنس به نظر می رسد، اما خیلی بد به نظر نمی رسد. با این حال، ظاهر منحصر به فردی دارد. هم لوگوی Ziess در اینجا مشاهده می کنید که این برند آلمانی با ویوو چینی همکاری می کند.

طراحی کلی دوربین با گوشی هایی مانند Vivo X Fold و Vivo X Note است که به تازگی معرفی شده اند و به نظر می رسد شاید زبان طراحی جدید این برند باشد.

نظر شما در مورد Vivo X80 Pro چیست؟