منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پرتاب کامپیوتر بینایی به رهبری سیاتل به رهبری دانشمند سابق هولولنز 3.4 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

پرتاب کامپیوتر بینایی به رهبری سیاتل به رهبری دانشمند سابق هولولنز 3.4 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرتاب کامپیوتر بینایی به رهبری سیاتل به رهبری دانشمند سابق هولولنز 3.4 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

پرتاب کامپیوتر بینایی به رهبری سیاتل به رهبری دانشمند سابق هولولنز 3.4 میلیون دلار درآمد کسب کرد.
بنیانگذاران Retrocausal Andrei Konin (معمار اصلی)، Quoc-Huy Tran (CTO) و Zeeshan Zia (مدیر ارشد اجرایی). (عکس گذشته علت)

اخبار: Retrocausal 3.4 میلیون دلار برای بهبود پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی خود جمع آوری کرد تا به سازندگان کمک کند کارمندان را آموزش دهند و از اشتباهات جلوگیری کنند. این شرکت در کلاس شتاب سیاتل Techstars در سال 2020 شرکت می کند.

فن آوری: فناوری بینایی کامپیوتر راه اندازی سیاتل می تواند مراحل پیچیده دستی را تجزیه و تحلیل کند، سیگنال های خطا را ارائه دهد و زمان صرف شده در هر مرحله از فرآیند تولید را اندازه گیری کند. پلتفرم Pathfinder آن نیز آمار را از ایستگاه های کاری کارمندان جمع آوری کرده و آنها را در داشبورد دانلود می کند.

بنیانگذاران: زیشان ضیا، مدیر عامل شرکت مایکروسافت، قبلاً یک دانشمند بینایی کامپیوتری و یادگیری عمیق در مایکروسافت بود و در آنجا روی هولولنز، عینک هوشمند واقعیت مختلط این شرکت کار می کرد. او Retrocausal را در سال 2019 با دو مهندس دیگر، Quoc-Huy Tran، مدیر فنی Retrocausal، و Andrei Konin، معمار اصلی آن، بنیان گذاشت. ضیا به brooztechnology گفت: «Retrocausal به این دلیل تأسیس شد که کارگران خط مقدم کم مهارت را قادر می‌سازد تا با افزایش هوش، مشاغل ماهرتری را انجام دهند.

گرفتن: این شرکت حدود 25 مشتری دارد و اخیراً با برنامه Honda Xcelerator در پروژه ای برای بهبود کیفیت تولید و با نرم افزار صنایع دیجیتال زیمنس شریک شده است. Retrocausal همچنین اخیراً یک پروژه آزمایشی را با ناسا از طریق برنامه انتقال فناوری خود برای مشاغل کوچک تکمیل کرد تا سیستمی بسازد که بتواند به عنوان یک “جفت چشم اضافی” برای پشتیبانی از روش های پزشکی یا سایر عملیات ها عمل کند.

پلت فرم Retrocausal Pathfinder. (فیلم علّی گذشته)

کارگران: نظارت و دیجیتالی کردن در محل کار ممکن است به نظر برسد که می تواند بر سلامت روان کارمندان تأثیر بگذارد، اما ضیا گفت که این پلت فرم به مردم اجازه می دهد تا با بهبود بازخورد و آموزش، کارهای متنوع و جالب تری را انجام دهند. علاوه بر این، این شرکت ابزارهایی را برای ناشناس کردن داده ها، مانند محو کردن چهره، توسعه داده است. ضیاء گفت: «بازخوردهای مثبت زیادی از کارگران دریافت کردیم.

رقبا: اینها شامل شرکت‌های بینایی ماشین مانند Instrumental و Cognex می‌شوند که هدفشان بهبود فرآیندهای صنعتی است، و همچنین شرکت‌های واقعیت افزوده مانند Vuforia و LightGuide PTC که دستورالعمل‌های مجازی را روی دسکتاپ کارمندان طراحی می‌کنند. ضیا گفت که هولولنز مایکروسافت اهداف تولیدی دارد و همچنین یک رقیب است.

حامیان: دور تامین مالی توسط Glasswing Ventures و Differential Ventures رهبری شد و شامل سرمایه گذاران جدید Argon Ventures، Ascend Ventures Vietnam و Hypertherm Ventures بود. این دور سرمایه شرکت را به 4.5 میلیون دلار می رساند.

بعدش چی: ضیا گفت که بودجه جدید به تیم کمک می کند تا محصول را از یک پلت فرم “توصیفی” به یک پلت فرم “پیش بینی” منتقل کند. او گفت: “کار این شرکت ما را به سمت شبیه سازی مستقل و ارائه بهبود فرآیندهای صنعتی سوق می دهد.” Retrocausal دارای 24 کارمند است و پیش بینی می شود تا پایان سال به 35 نفر افزایش یابد.