• خانه
  • اخبار
  • پد قرقره جدید با تراشه اسنپدراگون 870 و صفحه نمایش 120 هرتز در حال حرکت

پد قرقره جدید با تراشه اسنپدراگون 870 و صفحه نمایش 120 هرتز در حال حرکت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پد قرقره جدید با تراشه اسنپدراگون 870 و صفحه نمایش 120 هرتز در حال حرکت

بر اساس شایعات، ما می دانیم که یک پد قرقره جدید در حال توسعه است. این تبلت دنباله ای بر Realme Pad است Realme Pad Mini در نظر گرفته شده است. اما بدیهی است که تبلت فیلم بعدی بهتر و گرانتر از دو محصول قبلی خواهد بود. زیرا گفته می شود که پد قرقره جدید به تراشه اسنپدراگون 870 مجهز است.

پد جدید به تراشه اسنپدراگون 870 و صفحه نمایش 120 هرتز مجهز خواهد شد.

طبق شایعات تبلت بعدی به تراشه اسنپدراگون 870 مجهز می شود همچنین گفته می شود این محصول به نمایشگر LCD با وضوح +FullHD و نرخ رفرش 120 هرتز مجهز می شود. همچنین می دانیم که باتری دارای ظرفیت 8360 میلی آمپر ساعت است. ظاهرا Xu Qi، معاون واقعیت، این تبلت را پادشاه محدوده قیمت آن نامیده است. اما نکته عجیب این است که وی به قیمت این تبلت اشاره ای نکرد (!) البته پیش از گفتن Xu Qi، برخی شایعات ادعا می کنند که Realme Pad ارزان ترین تبلت بازار با تراشه اسنپدراگون 870 خواهد بود.

پد قرقره جدید با تراشه اسنپدراگون 870 و صفحه نمایش 120 هرتز در حال حرکت

پد Realme

سایت اینترنتی GSMArena گزارش اخیر حاکی از آن است که تبلت جدید Riley Pad احتمالا تا پایان ماه جاری وارد بازار چین خواهد شد. حدود 20 روز از اردیبهشت می گذرد، بنابراین در صورت صحت شایعات موجود، زمان زیادی تا معرفی تبلت بعدی رایلی باقی نمی ماند. انتظار می رود گوشی هوشمند Realme GT Neo 3 Naruto Edition نیز در کنار این تبلت معرفی شود. امیدواریم این تبلت برای مدت طولانی به بازار چین محدود نشود. و Realme Pad به زودی وارد بازار جهانی خواهد شد.

مینی پد با نمایشگر 8.7 اینچی، تراشه Unisoc T616 و برچسب قیمت 200 دلاری معرفی شد.

بیش از 8 ماه از معرفی دین ادامه دارد. این محصول اولین تبلت شرکت رایلی بود. در ابتدا برخی از علاقه مندان به فناوری تصور می کردند که این دستگاه رقیبی برای شیائومی پد 5 خواهد بود. اما Rilimpad در واقع یک تبلت اقتصادی با قیمت پایه زیر 200 دلار است.

نظر شما چیه؟ آیا رالی پد جدید شیائومی پد 5 را به چالش خواهد کشید؟