• خانه
  • اخبار
  • پخش زنده رویداد سونی را در 11 می 1401 تماشا کنید

پخش زنده رویداد سونی را در 11 می 1401 تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پخش زنده رویداد سونی را در 11 می 1401 تماشا کنید

می دانیم که سامورایی های سخت کوش امروز یک رویداد آشکار خواهند داشت. گفته می شود در این افشاگری شاهد معرفی شده است پرچمدار سونی موبایل 2022 بیایید باشیم اگر می خواهید با این پرچمدار قطعا خاص آشنا شوید، می توانید با ما به تماشای پخش زنده رویداد سونی در 11 می 1401 بنشینید.

رویداد سونی 21 می 1401

بعدی (نام پرچمدار سونی 1 را ذکر کنید)

بعدی (نام پرچمدار سونی 1 را ذکر کنید)

در تیزر رسمی سونی می توانید عبارت One or 1 را به وضوح مشاهده کنید. این به طور خاص پرچمدار سری Xperia 1 سونی نامیده می شود. تیزر رسمی همچنین عملکردهای قبلی سری Xperia 1 را بررسی می کند. بنابراین اگر فکر کنیم این ارائه برای Xperia 1 نام تجاری 4 باشد، چندان خطرناک نیست.

گفته می شود سونی قصد دارد در رویداد امروز از دو دستگاه جدید رونمایی کند. پرچمدار Xperia 1 IV قطعا در این رویداد ارائه می شود و انتظار می رود Xperia 10 IV طبقه متوسط ​​نیز آن را همراهی کند.

مربوط به Xperia 1 Mark 4 اگر چیزی شبیه به سال گذشته داشته باشیم، می‌توان انتظار داشت که از صفحه‌نمایش OLED 4K با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز استفاده کنیم، اما این بار با نوع LTPO، پریسکوپ تله فوتو با فاصله کانونی متغیر، گواهی IP68 و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم. این تغییر مربوط به ارتقاء چیپ پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل اول و استفاده از سنسور 48 مگاپیکسلی برای دوربین اصلی خواهد بود.

اگر می‌خواهید رویداد را به صورت زنده تماشا کنید، سوئیچ فیلتر را روشن کنید و رویداد Sony Discovery را در YouTube از کادر زیر تماشا کنید:


نظر شما چیه؟ آیا سامورایی ها به رقابت نزدیک در بازار موبایل بازخواهند گشت یا تا مراسم افتتاحیه بعدی دوباره از اخبار محو خواهند شد؟