• خانه
  • اخبار
  • پتنت های استفاده نشده سامسونگ به شرکت های دیگر منتقل خواهند شد

پتنت های استفاده نشده سامسونگ به شرکت های دیگر منتقل خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پتنت های استفاده نشده سامسونگ به شرکت های دیگر منتقل خواهند شد

سامسونگ هر ساله تعداد زیادی پتنت و پتنت مختلف را ثبت می کند. این نشان دهنده بودجه بالا و بخش تحقیق و توسعه فعال این شرکت است که سالانه هزاران اختراع مختلف را ثبت می کند. اما به نظر می رسد که اختراعات استفاده نشده سامسونگ به شرکت های دیگر منتقل شود. اس ترنجی با من باش.

پتنت های استفاده نشده سامسونگ به شرکت های دیگر منتقل خواهند شد

امروز، وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی اعلام کرد که سامسونگ الکترونیکس امسال 276 پتنت را به صورت رایگان به مشاغل کوچک و متوسط ​​منتقل می کند. این وزارتخانه بعداً بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که درخواست‌های متعدد شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(به اصطلاح SME) برای دریافت ۲۷۶ پتنت رایگان از سامسونگ را پذیرفته است. سامسونگ این انتقال را در 11 می آغاز می کند و در 13 می به پایان می رساند.

اختراعات استفاده نشده سامسونگ

در واقع، این اولین بار نیست که این غول فناوری، فناوری استفاده نشده خود را به دیگر شرکت های کوچک و متوسط ​​منتقل می کند. وزارت تجارت، صنعت و نیرو از سال 2013 فعالیت های مشابهی را برای اشتراک گذاری فناوری انجام داده است. بیش از 25 شرکت بزرگ، از جمله سامسونگ، فناوری خود را در طول سال ها با شرکت های کوچکتر به اشتراک گذاشته اند. در مجموع 1043 شرکت کوچک و متوسط ​​تا سال گذشته 2402 فناوری ثبت شده دریافت کردند.

اما شرکت های کوچک و متوسط ​​چگونه از این واگذاری ها سود می برند؟ شاید از خود بپرسید که اگر سامسونگ این فناوری ها را بی فایده بداند چه سودی برای شرکت های کوچکتر خواهد داشت. با این حال، یک شرکت کره ای که دفیبریلاتورهای خارجی خودکار (AEDs) تولید می کند، قبلاً اولین دستگاه نظارتی یکپارچه اینترنت اشیا (IoT) در جهان را توسعه داده است.

نکته جالب در مورد این دستگاه این است که تیم توسعه از فناوری “اشتراک گذاری خدمات شبکه” که توسط سامسونگ توسعه یافته و به صورت رایگان در اختیار آنها قرار گرفته است، استفاده کرده است. شرکت دیگری نیز در حال طراحی صندوق‌های پستی کنترل‌شده با گوشی‌های هوشمند است که با انتقال فناوری احراز هویت امنیتی OTP (کلید هوشمند بلوتوث) مبتنی بر Samsung Electronics توسعه یافته‌اند.

سامسونگ تصمیم گرفته است امسال 275 فناوری و پتنت استفاده نشده را در هفت بخش بفروشد. پتنت ها شامل 140 فناوری برای دستگاه های تلفن همراه، 45 فناوری برای ارتباطات و شبکه ها، 34 فناوری برای نیمه هادی ها، 27 فناوری برای مانیتور، 15 فناوری برای لوازم خانگی، 10 فناوری برای دستگاه های پزشکی و 10 فناوری برای دستگاه های پزشکی است.صوت و تصویر.

اختراعات استفاده نشده سامسونگ

Roh Geon-ki، مدیر سیاست همگرایی فناوری صنعتی در وزارت بازرگانی، صنعت و انرژی کره جنوبی، گفت: این فرصتی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ما است تا از فناوری توسعه یافته توسط سامسونگ، یک شرکت نوآورانه در سطح جهانی استفاده کنند. رشد

سامسونگ قبلاً فن آوری های استفاده نشده دیگری را اختصاص داده است

Samsung Electronics قبلاً فناوری های بیشتری را به SME ها یا شرکت های کوچک و متوسط ​​در حال رشد معرفی کرده است. به عنوان مثال، سال گذشته، این شرکت 505 فناوری ثبت اختراع خود را با SMEهای محلی به اشتراک گذاشت. از میان این 505 فناوری، 213 فناوری موبایل، 68 فناوری نیمه هادی، 68 فناوری نمایشگر، 45 فناوری مخابراتی، 31 فناوری تجهیزات پزشکی و … بودند.

مطابق با GizChinaیک سال قبل از آن، در سال 2020، شرکت فناوری پیشرفته مستقر در کره جنوبی، 135 فناوری را به 78 شرکت کوچک و متوسط ​​که از بحران کرون رنج می برند، صادر کرد. فناوری هایی که این بار منتقل می شوند شامل فناوری های مرتبط با هوش مصنوعی و دستگاه های هوشمند می شود. ما انتظار داریم این فناوری ها به شرکت های کوچک و متوسط ​​محلی کمک کند تا محصولات همگرایی یا خدمات آفلاین را توسعه دهند. در واقع اشتراک فناوری یک پروژه ویژه با هدف رشد مشترک شرکت های بزرگ و کوچک است. نظر شما در مورد این چیست؟