• خانه
  • اخبار
  • پتنت جدید هواوی برای افزایش سطح صفحه نمایش گوشی های صدفی ثبت شد

پتنت جدید هواوی برای افزایش سطح صفحه نمایش گوشی های صدفی ثبت شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پتنت جدید هواوی برای افزایش سطح صفحه نمایش گوشی های صدفی ثبت شد

هواوی پتنت جدیدی را ثبت کرده است که ممکن است مورد توجه باشد. پتنت جدید هوآوی ظاهرا شامل یک گوشی تاشو با نیمه کشویی است. این روزها، تمام تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند بر روی پوسته های خود تمرکز کرده اند تا آنها را به بهترین فناوری سخت افزاری و نرم افزاری مجهز کنند. در همین راستا هواوی این طرح جدید گوشی خود را با پوسته ای با صفحه نمایش کناری ثبت کرد تا به بالاترین سطح صفحه نمایش دست یابد.

طبق اطلاعات موجود، در 29 سپتامبر 2020، هواوی برای ثبت اختراع “دستگاه تاشو با نوار لغزنده جانبی و دستگاه الکترونیکی” درخواست داد. اکنون اتحادیه به طور رسمی این درخواست را در 12 آوریل 2022 تأیید کرد. این شرکت این پتنت را با کد CN114338860A منتشر کرد.

با توجه به توضیحاتی که در این پتنت نوشته شده است، این پتنت می تواند پس از باز شدن با لغزش در کناره صفحه نمایش، سایز آن را افزایش دهد. به عبارت دیگر، به نظر می رسد که گوشی دارای ساختار کشویی جانبی برای لغزش و بالا بردن سطح صفحه نمایش داخلی است.

می توان گفت که این پتنت تقریباً ترکیبی از دو گوشی منعطف است Oppo X 2021 و هواوی میت ایکس 2 است.

پتنت جدید هواوی برای گوشی تاشو با صفحه کشویی

پتنت جدید هواوی برای گوشی تاشو با صفحه کشویی

پتنت جدید هوآوی طراحی احتمالی تلفن صدفی آینده این شرکت را نشان می دهد

به دنبال این طراحی، هواوی قصد دارد تا اندازه صفحه نمایش پشت این پتنت را افزایش دهد. زیرا پس از باز کردن کناره صفحه، اندازه صفحه می تواند دو برابر یا بیشتر از دو برابر شود.

به نظر می رسد ایده خوبی برای جذب کاربران با صفحه نمایش های بزرگ است که می توانند پس از تا شدن کوچک شوند. تا کنون این سازنده فناوری چینی گوشی های هوشمند تاشوی عمودی و افقی را معرفی کرده است. اما این شرکت همچنان در تلاش است تا چیز جدید و جالب‌تری را به بازار بیاورد.

به نقل از منبعجدا از جزئیات این اختراع، هیچ اطلاعاتی در دست نیست که آیا هواوی این نوع گوشی هوشمند را عرضه خواهد کرد یا خیر.

آیا از یک گوشی تاشو در این سبک استقبال می کنید؟ به نظر شما آیا امکان اجرای چنین طرحی برای هواوی در آینده وجود دارد؟