• خانه
  • اخبار
  • پتنت اپل حکایت از تجربه مشابه با macOS در iPad با اتصال صفحه کلید به این تبلت دارد.

پتنت اپل حکایت از تجربه مشابه با macOS در iPad با اتصال صفحه کلید به این تبلت دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پتنت اپل حکایت از تجربه مشابه با macOS در iPad با اتصال صفحه کلید به این تبلت دارد.

پتنت جدید اپل نشان می دهد که اگر آیپد به صفحه کلید خارجی متصل باشد، ممکن است در آینده تجربه کاربری مشابهی با macOS داشته باشد.

تجربه با MacOS در iPad در حق اختراع اخیر اپل

اختراع اپل ابتدا از صادقانه بگویم اپل مشاهده شده است که دارای طیف گسترده ای از ویژگی های بالقوه است. اپل به طور منظم ده ها ایده ارائه می کند و تنها تعداد انگشت شماری از آنها به مرحله تجاری سازی رسیده اند. با این حال، این پتنت یک دستگاه پایه را توصیف می‌کند، مانند صفحه‌کلیدی که حاوی کلیدها و ترک‌پد است، که می‌توان آن را با یک دستگاه رایانه‌ای مانند iPad جفت کرد تا تجربه‌ای شبیه به macOS با Apple Pen ارائه دهد.

با افزودن اعتبار به این واقعیت که پتنت ترکیبی از iPad و صفحه کلید را به تصویر می‌کشد، سایر تصاویر موجود در فایل نشان می‌دهند که چگونه یک دستگاه رایانه را می‌توان با صفحه کلید شناسایی کرد و به طور مستقل از آن استفاده کرد. به همین ترتیب، اکنون کاربران می توانند آی پد خود را از صفحه کلید جادویی جدا کنند.

تجربه با MacOS در iPad در حق اختراع اخیر اپل

تجربه با MacOS در iPad در حق اختراع اخیر اپل

از سوی دیگر، این پتنت می تواند ترکیبی از مک بوک و آی پد را در آینده پیش بینی کند که در آن هر دو دستگاه در یک دستگاه ترکیب می شوند. این ترکیب علاوه بر صفحه کلید، به عنوان یک آیپد با قلم اپل نیز عمل می کند. سپس با اتصال به صفحه کلید، به یک مک با گزینه صفحه نمایش لمسی تبدیل می شود. اپل مدت‌هاست که گفته است برنامه‌ای برای عرضه مک صفحه لمسی ندارد، بنابراین شاید ترکیب iPad و MacBook آینده کامپیوترهای اپل باشد.

در شماره 17 آوریل خبرنامه Power On خود، مارک گورمن از بلومبرگ ایده ای به ظاهر مشابه با ایده ثبت اختراع اپل ارائه کرد که اوایل این هفته ثبت شد. در خبرنامه، گورمن حدس می‌زند که آینده آی‌پد باید از سه حالت تشکیل شود: حالت صفحه لمسی بهینه‌سازی شده با تجربه قلم اپل و حالت «Pro» که با اتصال صفحه کلید یا نمایشگر خارجی فعال می‌شود. گورمن همچنین گفت که اگرچه این فقط حدس و گمان است، اما اپل در حال برنامه ریزی یک تجربه چندوظیفه ای اصلاح شده برای iPadOS 16 است.

پتنت اپل حکایت از تجربه مشابه با macOS در iPad با اتصال صفحه کلید به این تبلت دارد.

iPadOS 16 برای یک ماه دیگر در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل برنامه ریزی شده است WWDC 2022 که از 16 تا 20 خرداد 1401 افتتاح می شود. در آنجا، اپل نه تنها iPadOS 16، بلکه iOS 16 را نیز ارائه خواهد کرد که گفته می‌شود شامل ویژگی‌های جدید سلامت، اعلان‌های بهبود یافته و موارد دیگر می‌شود.

نظر شما در مورد مفهوم اتصال یک صفحه کلید ویژه به اپل آیپد برای استفاده حداکثری از آن و تجربه کاربری مشابه macOS چیست؟