منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پتانسیل جدید اپل برای سه ماهه اول سال 2022

پتانسیل جدید اپل برای سه ماهه اول سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پتانسیل جدید اپل برای سه ماهه اول سال 2022

اپل محبوبیت و درآمد سرشار خود را مدیون عملکرد عالی این شرکت است که محصولات فوق العاده قدرتمندی را با ارزش خرید بالا ارائه می کرد. اگرچه برخی تصور می‌کردند که این اتفاق ممکن است در سال‌های آینده تکرار نشود، به نظر می‌رسد این احتمال وجود دارد که اپل رکورد جدید سه ماهه ژانویه تا مارس را بشکند. اس ترنجی با من باش.

فرصتی برای رکورد جدید اپل؛ کوپرتینویی ها همچنان در صدر هستند…!

در حالی که اکثر شرکت های تحقیقاتی اخیرا گزارش های خود را برای سه ماهه اول سال 2022 منتشر کردند، اپل سرانجام نتایج مالی سه ماهه دوم خود را با سرمایه گذاران به اشتراک گذاشت. عجیب است که سه ماهه دوم مالی شرکت در 5 اسفند یعنی در سه ماهه اول سال به پایان رسید. بنابراین همه چیز ممکن است کمی گیج کننده شود.

با این حال، همانطور که در سه ماهه مالی ویژه این شرکت از ژانویه تا 26 مارس مشاهده شد، این شرکت رکورد جدیدی را در درآمدزایی ثبت کرد. بر اساس این گزارش، این شرکت در سه ماهه 97.3 میلیارد دلار درآمد داشته است که 9 درصد بیشتر از سال قبل است. این در نهایت منجر به افزایش سه ماهه درآمد 1.52 دلاری به ازای هر سهم شد که تنها در صورت مالکیت سهام اپل قابل توجه است.

فرصتی برای شکستن رکورد جدید اپل

همچنین برای سهامداران مهم است که در نظر داشته باشند که هیئت مدیره اپل سود نقدی 0.23 دلاری را برای هر سهم اعلام کرده است که افزایش 5 درصدی دارد. این مبلغ به صاحبان سهام این شرکت در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه پرداخت می شود.

تیم کوک بیانیه مهمی را برای افشای این خبر منتشر کرد و گفت که نتایج بی سابقه این سه ماهه گواه تمرکز بی امان اپل بر نوآوری است. همچنین توانایی ما در ایجاد بهترین محصولات و خدمات در جهان را نشان می دهد. ما مشتاقانه منتظر پاسخ قوی مشتریان به محصولات جدیدمان و همچنین پیشرفتی که برای خنثی کردن کربن در زنجیره تامین و محصولات خود تا سال 2030 داریم، هستیم و در آینده محصولات بهتر و قدرتمندتری ارائه خواهیم داد.

به گزارش سایت خبری GizChinaوی با این اظهارات به وضوح به فعالان محیط زیست اشاره می کند. لوکا ماستری، مدیر مالی شرکت نیز فاش کرد که بخش خدمات شرکت رکورد بی سابقه ای را برای سه ماهه به ثبت رسانده است. جالب اینجاست که اپل تلاش های خدمات خود را چند سال پیش افزایش داد. چند سال پیش، این شرکت تصمیم گرفت بیشتر بر روی خدماتی مانند Apple TV +، Apple Arcade، Music و سایر خدمات اکوسیستمی تمرکز کند. این شرکت اخیرا خدمات تعمیرات هیجان انگیزی را در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

سود اپل از بازار جهانی موبایل معادل ۷۵ درصد از کل سود این بازار است!

با این حال، این شرکت شاهد احیای فروش آیفون با جدیدترین مدل ها است و اکنون سلاح های سودآور زیادی در اختیار دارد. به عنوان مثال، آیفون 13 پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در چین در سه ماهه اول سال 2022 بود. فروش آیفون، مک، پوشیدنی‌ها، محصولات خانگی و لوازم جانبی در مقایسه با سه ماهه دوم مارس رکورد بالایی داشت. البته این روزها همه چیز برای اپل خبر خوبی نیست. این به این دلیل است که این شرکت ممکن است در بحبوحه نبرد قانونی با اتحادیه اروپا و قوانین ضد انحصار با مشکلات جدی روبرو شود.