منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • پایداری ویندوز 11 در تجسم جدید آن به سطح جدیدی رسیده است

پایداری ویندوز 11 در تجسم جدید آن به سطح جدیدی رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پایداری ویندوز 11 در تجسم جدید آن به سطح جدیدی رسیده است

ویندوز 11 آخرین و بهترین نسخه ویندوزی است که مایکروسافت تا به حال توسعه داده است. از این پس آپدیت های منظمی برای این سیستم عامل در نظر گرفته شده است و هر به روز رسانی پیشرفت های متفاوتی را ارائه می کند. اکنون به نظر می رسد که ثبات ویندوز 11 در تجسم جدید آن به سطح جدیدی رسیده است. اس ترنجی با من باش.

پایداری ویندوز 11 در آپدیت جدید این سیستم عامل به سطح جدیدی رسیده است

مایکروسافت سی ویندوز 11 یک برنامه Windows Release ایجاد کنید که شامل اجرای پیش نمایش های زیادی قبل از اجرای نسخه پایدار باشد. بدیهی است که نسخه بعدی ویندوز 11 در آستانه رسیدن به سطح جدیدی از ثبات است. این شرکت نمایش جدیدی از Insider Windows 11 را ارائه کرد که نقطه عطفی است.

این شرکت همچنین واترمارکی را که ساخت و ساز را به عنوان پیش نمایش مشخص می کند، حذف کرد. آپدیت جدید ویندوز 11 با بیلد 22610 ارائه می شود و برای نصب آن باید به قسمت تنظیمات بروید. با این به روز رسانی، دیگر برچسبی روی دسکتاپ شما وجود ندارد. حذف واترمارک یک رفتار رایج برای هر یک از چرخه های راه اندازی ویندوز است و اساساً به این معنی است که بروزرسانی خاص تقریباً کامل شده است.

پایداری ویندوز 11

با این حال باید منتظر انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل باشیم. این شرکت به روز رسانی خود را برای ویندوز 11 22H2 قبل از اکتبر منتشر نخواهد کرد. این بدان معناست که کاربران بتا به‌جای کامپایل‌های کامل، به‌روزرسانی‌های تجمعی را مشاهده خواهند کرد. بنابراین احتمالاً کار سخت مایکروسافت به زودی به پایان می رسد و این شرکت وصله های کوچکی را برای دستیابی به ثبات کامل در سیستم عامل ارائه می دهد.

اکنون که ویندوز 11 به نقطه حساسی رسیده است، می توانیم ویژگی های جدیدی را در این سیستم عامل مشاهده کنیم. این شرکت اخیراً از انتشار فایل اکسپلورر جدیدی خبر داده است که در نهایت تب Tabs را به همراه خواهد داشت. این ویژگی جذاب ممکن است در یک به روز رسانی در دسترس باشد. همچنین دارای ویژگی زیرنویس زنده است که بدون توجه به منبع صدا را خروجی می کند.

همچنین پوشه‌هایی در منوی استارت، پشتیبانی لمسی از Snap Layouts و سایر ویژگی‌های مهم وجود خواهد داشت. برخی از این ویژگی ها در کانال Dev در دسترس هستند، اما این شرکت هرگز به صراحت اعلام نکرده است که چه زمانی به حالت پایدار می رسند. حالا بالاخره می توانیم این ویژگی ها را در نسخه های بعدی برای پیش نمایش ببینیم.

ویژگی های جدیدی که در بیلد 22610 ویندوز 11 وجود خواهد داشت

لازم به ذکر است که برچسب یا واترمارک در نهایت به ویندوز 11 بازخواهد گشت. با این حال، حداقل برای این چرخه توسعه، شاهد بازگشتی نخواهیم بود. ویندوز 11 بیلد 22610 با ویژگی های جدید همراه است، اما برخی از ویژگی ها را نیز حذف می کند. به عنوان مثال، وظیفه بهینه سازی شده برای تبلت پس از دریافت بازخورد منفی حذف شد. فرض اصلی این است که چیز دیگری در آینده نزدیک جایگزین آن خواهد شد.

پایداری ویندوز 11

مطابق با GizChinaاین به روز رسانی همچنین شامل یک ویجت ایمنی خانواده جدید است. این ابزار شامل یک نمای اشتراک‌گذاری مکان جدید است که به شما امکان می‌دهد موقعیت مکانی اعضای خانواده خود را نظارت کنید. همچنین چندین اصلاح برای مجموعه های قبلی در این نسخه وجود دارد. به گفته مایکروسافت، این آخرین فرصت برای تغییر از Developer به Beta است. بنابراین، کانال توسعه دهنده گاهی اوقات به نسخه های قبلی باز می گردد. از طرف دیگر کانال بتا به روز رسانی های تجمعی را دریافت می کند. اگر تعداد بیشتری نصب کرده اید، باید ویندوز 11 را مجدداً از ابتدا نصب کنید.

تا زمانی که این به روز رسانی ارائه نشده است، می توانید تمام تلاش خود را برای تسلط بر تنظیمات ویندوز 11 با حالت God Mode انجام دهید. ویندوز 11 هنوز برای مایکروسافت یک موفقیت محسوب نمی شود. هر چه هست، این سیستم عامل انتظارات این شرکت را برآورده نمی کند و به نظر می رسد محبوبیت کمی در بین کاربران به دست آورده است. البته در حالی که این سیستم عامل به اندازه ویندوز 10 پایدار نیست، این موضوع تعجب آور نیست.