• خانه
  • اخبار
  • پاسخ جف بزوس به توییت ایلان ماسک درباره تبدیل دفتر مرکزی توییتر به پناهگاه بی خانمان ها

پاسخ جف بزوس به توییت ایلان ماسک درباره تبدیل دفتر مرکزی توییتر به پناهگاه بی خانمان ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پاسخ جف بزوس به توییت ایلان ماسک درباره تبدیل دفتر مرکزی توییتر به پناهگاه بی خانمان ها

پاسخ جف بزوس به توییت ایلان ماسک درباره تبدیل دفتر مرکزی توییتر به پناهگاه بی خانمان ها
مرکز خانواده Mary’s Place به یکی از ساختمان‌های اداری آمازون در مرکز شهر سیاتل متصل است. (عکس آمازون)

جف بزوس، بنیانگذار آمازون، بعدازظهر یکشنبه خود را برای پاسخ به توییتی که از طرفداران توییتر خود در مورد تبدیل دفتر مرکزی توییتر به پناهگاه بی خانمان ها نظرسنجی کرده بود، پاسخ داد.

ماسک، رئیس اسپیس ایکس و تسلا، که اخیراً در توییتر ظاهر شد و هفته گذشته 9.2 درصد از سهام این غول رسانه‌های اجتماعی را فاش کرد، پیشنهاد کرد که توییتر می‌تواند دفتر مرکزی خود در سانفرانسیسکو را به یک پناهگاه تبدیل کند، “زیرا در غیر این صورت هیچ‌کس ظاهر نمی‌شود.” تا بعدازظهر یکشنبه، بیش از 90 درصد از 1.7 میلیون رای در نظرسنجی که شنبه شب منتشر شد، رای مثبت دادند.

بزوس که سال گذشته از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کرد اما همچنان رئیس آمازون است، توییت ماسک را بازنشر کرد و گفت: “یا بخشی از آن را انجام داد” در رابطه با پوشش سال 2020 brooztechnology از پناهگاه بی‌خانمان‌ها متصل به یکی از ساختمان‌های اداری در آمازون در مرکز شهر سیاتل. .

آمازون دو سال پیش مرکز خانوادگی The Mary’s Place را در The Regrade افتتاح کرد و به گزینه ای حیاتی برای کسانی که در طول همه گیری بی خانمان را تجربه می کنند تبدیل شده است. این پناهگاه با ظرفیت خدمت رسانی به 200 نفر در هر شب و بیش از 1000 عضو خانواده در سال، بزرگترین پناهگاه در ایالت واشنگتن است. آمازون 100 میلیون دلار را برای پشتیبانی مداوم از این تسهیلات متعهد کرده است.

ماسک اغلب در توییتر از بزوس برای ماهواره‌های فضایی، فضاپیمای قمری و غیره خواسته است، بدون اینکه پاسخ زیادی داده شود. بنابراین دیدن پاسخ بزوس به استدلال ماسک به صورت آنلاین در روز یکشنبه کمی تعجب آور بود.

ماسک هم برای یکی توییت کرد ویرایش ویژگی توییتر؛ حذف “w” از طرف شرکت؛ و خدمات اشتراک آن را تغییر می دهد.

ماسک با ثروت خالص 273 میلیارد دلار ثروتمندترین مرد جهان است. طبق گزارش فوربس، بزوس با 180 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد.