• خانه
  • اخبار
  • پاسخ به استوری اینستاگرام با پیام صوتی به زودی امکان پذیر خواهد بود

پاسخ به استوری اینستاگرام با پیام صوتی به زودی امکان پذیر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پاسخ به استوری اینستاگرام با پیام صوتی به زودی امکان پذیر خواهد بود

استوری های اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین قسمت های آن است که البته کپی بی شرمانه ای از اسنپ شات بود! به هر حال این بخش کاربر خود را دارد و ما تبدیل به افراد تنبل شده ایم، درست است؟ ما نمی توانیم برای نوشتن صبر کنیم! خبر خوب این است که به زودی پاسخ دادن به استوری های اینستاگرام با پیام صوتی امکان پذیر خواهد بود.

استوری را در اینستاگرام با Voice پاسخ دهید

اینستاگرام او اخیراً لایک های خصوصی را به عنوان راه دیگری برای تعامل با داستان ها معرفی کرده است. به نظر می‌رسد این شرکت به زودی راه دیگری برای پاسخ به ویدیوها و عکس‌های ارسالی دوستانتان ارائه می‌کند.

پاسخ صوتی استوری در اینستاگرام

پاسخ صوتی استوری در اینستاگرام

به گفته الساندرو پالوزی، معروف به برنامه های مهندسی معکوس، اینستاگرام در حال کار است تا به مردم اجازه دهد در پاسخ به استوری ها پیام های صوتی ارسال کنند تا شواهدی از ویژگی های جدید پیدا کند. او عکسی از ویژگی جدید رابط کاربری را به اشتراک گذاشت که می توانید آن را در بالا مشاهده کنید.

همانطور که احتمالا می دانید، تمام ویژگی هایی که این اینستاگرام در پشت صحنه روی آنها کار می کند لزوماً به انتشار عمومی ختم نمی شود. وقتی اینستاگرام لایک استوری های خصوصی را ارائه کرد، او گفت که انگیزه او کاهش جمعیت مستقیم است. افزودن گزینه ای برای ارسال پیام های صوتی با این فلسفه در تضاد است، اما انجام کارهایی را که از قبل می توانید در برنامه انجام دهید آسان تر می کند.

نطر شما چی هست؟ فکر می کنید اگر ویس را در پاسخ به داستان بفرستید زندگی راحت تر می شود؟ فکر کنم بشه!