• خانه
  • اخبار
  • پادکست GeekWire: چیزی که در فناوری، تجارت و علم در سال 2022 از آن سپاسگزاریم

پادکست GeekWire: چیزی که در فناوری، تجارت و علم در سال 2022 از آن سپاسگزاریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پادکست GeekWire: چیزی که در فناوری، تجارت و علم در سال 2022 از آن سپاسگزاریم

پادکست GeekWire: چیزی که در فناوری، تجارت و علم در سال 2022 از آن سپاسگزاریم
طلوع آفتاب در سیاتل: عکس گرفته شده با یک پهپاد سبک وزن، یکی از فناوری هایی است که امسال از آن سپاسگزارم. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

به عنوان خبرنگاران بدبین، همیشه به طور طبیعی برای ما اتفاق نمی افتد، اما در طول هفته شکرگزاری در پادکست brooztechnology، سنت ما این است که یک قدم به عقب برداریم و چیزهای مثبت در فناوری، تجارت و علم را بررسی کنیم.

قسط امسال چند یادآوری از فناوری‌هایی است که ممکن است بدیهی تلقی کنیم، پیشرفت‌های تدریجی که در طول زمان در زندگی خود گنجانده‌ایم، تا جایی که ناگهان نمی‌توانیم به یاد بیاوریم که بدون آنها چه کرده‌ایم: امتیاز دهی خودکار برای استخرهای ورزشی؛ چاپ از راه دور از طریق اینترنت؛ پردازش زبان طبیعی؛ ترجمه زبان؛ بلیط موبایل؛ و عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین چندتا را نام بردن.

ما از چندین خواننده و شنونده در مورد آنچه که در حال حاضر برای آن سپاسگزار هستند، از جمله اتوماسیون فرآیند روباتیک، حمایت مداوم از تنوع در فناوری و شبکه های پشتیبانی برای بنیانگذاران استارت آپ می شنویم.

امسال، همکارم جان کوک، در یک پیچ و خم، در مورد برخی از نقاط مثبت در این دوران ابری اقتصادی، از جمله بازگشت به ارزش‌گذاری‌های واقعی‌تر (و بالقوه قابل تحقق) برای استارت‌آپ‌های فناوری صحبت کرد. ما همچنین در حال حاضر شاهد یک پوشش نقره ای در بازار کار هستیم زیرا اخراج ها بازار استخدام از شرکت های کوچکتر را باز می کنند.

و در برداشتی بحث برانگیزتر، جان به اشتراک می گذارد که چرا از ایلان ماسک سپاسگزار است؟! قبل از بیرون آوردن چنگال های خود حتما به توضیحات او گوش دهید.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.